Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Naujas kelias neatlaikė nė metų

prieš po/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos VIRGINIJAUS SARPAUSKO /

    Merės atskaitos 11 puslapyje įspūdingos nuotraukos duobėto kelio ir ką tik išasfaltuoto. Dar 2017 metų gegužę merė kaltino buvusiuosius, kad sumos gaunamos rajono keliams tokios pačios, tačiau dabar darbų padaroma kur kas daugiau. O štai tą pačią vasarą jau išasfaltuota Jauniūnų gyvenvietės Pievų gatvė ir tradiciškai ja einanti nusifotografuoja merė. Suprask, žmogau, eina ta, kurios dėka išlietas asfaltas.

   Natūralu, kad gatvės asfaltuojamos tam, jog kur kas ilgiau jos tarnautų žmogui netvarkomos. Juk nereikia duobių lyginti, greideriuoti.

    30723987_1780106048694309_5534713905252663296_nTačiau Jauniūnuose naujai asfaltuota gatvė tvėrė neilgai. Po žiemos visas asfaltas suskilinėjo, matosi asfalto nelygumai, net volo vėžės. O juk kiekvienas vairuotojas žino, kad eismo įvykio metu kartais ir mažiausias kelio nelygumas gali tapti lemiamu.

      Visa laimė, kad brokas pripažintas. Dar pirmadienį fotografuotas nė metų netarnavęs asfaltas buvo sueižėjęs ir sutrūkinėjęs, o štai šeštadienį jis jau užlipintas. Tik… Nejau mes tik lopyto kelio verti? Nejau nėra jokių garantijų naujai tiestam keliui? Ar milžiniškus pinigus tesumokėjome tam, kad broką padariusi įmonė tik paklijuotų skyles? Gal vis tik kokybė yra gerokai svarbesnė už kiekybę? Gal geriau mažiau asfaltuotų kelių, bet tarnaujančių ilgą laiką?

       Prisiminkime, Lietuvoje jau buvo nustatytų panašių incidentų. Štai Šakių mieste įmonei paklojus nekokybišką asfaltą ant tilto buvo pasiūlyti du sprendimo būdai: palikti esamą brokuotą dangą, tačiau rangovui nemokėti pinigų už asfalto dangos keitimą, arba „Tilts“ turėtų pakeisti esamą brokuotą asfalto dangą savo lėšomis. Pastarąjį variantą pasirinkusi rangovų firma iškart ėmėsi taisyti savo darbo broką – išardė brokuotą asfaltą ir išliejo naują.

       Gal reikėtų paimti pavyzdį iš taupiųjų suvalkiečių ir to paties pareikalauti iš įmonės, asfaltavusios Pievų gatvę? Juk pinigai mokėti už kokybišką kelią. Ar išdrįs tai padaryti rajono vadovės?

PAPILDYTA. Sulaukėme skaitytojų pranešimų, kad panaši situacija pernai asfaltuotų gatvių yra Šiaulių, Širvintų, Družų, Vileikiškių  ir Gudulinės kaimuose, miesto Kalnalaukio gatvėje. Dėkojame skaitytojams už pranešimus, būtinai pasidomėsime situacija.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

14 Komentarai (-ų)

 1. Jo sako:

  Šitam keliui šakės nes visiškai neparuoštas pagrindas. Uždėtas asfaltas ant viršaus ir tiek.

 2. Nu baikti , nemanau sako:

  Nu baikit , nemanau, kad čia buvo nutiestas kelias, čia greičiausiai buvo patiestas asfaltą imituojantis kilimas, kad prieš ataskaitos parengimą nusifotografuotų, o paskui pamiršo jį suvynioti…o tas begėdis ėmė ir suplyšo? dabar tai jau praeitis- “atlikti darbai”. O dabar rūpestis paruošti naujas erdves fotosesijoms – Galėtų ir tiltą per marias taip ant greičio “sumesti” , gal ir sumes iš kokio kartono tiesiog prieš rinkimus, kad nusifotkint galėtų. Fotosesijos dar laukia ir baseinas ir terasa prie marių ir socialinis daugiabutis ir futbolo stadionas ir žaliuojantis parkas palei Plento gatvę ( net jau matau, kaip ten primontuos plastikinių medžių, kurie nei lapų mes, nei šakos kris,niekam nieko nereiks valyti, bet už tai kaip papuoš savo žaluma), na jau pridirbta, tai pridirbta į valias fotosesijoms:)

 3. birute sako:

  na kaip nesiseka merei geri darbai,vis brokas islenda,gal reiktu pries samdant rangovus apie juos suzinoti,kaip tai nusivyliau ,teks galvoti pries sekancius rinkimus

 4. Arlekinas sako:

  Skubos darbą šunys ėda….Ir taip bus visur. Ale ir išlenda tie galai, negalėtų palaukti, kol ŽŽ bažnyčia į Seimą ar dar aukščiau išsikels….

 5. taip pat sako:

  jau ir Šiaulių gyvenvietėje lopė pernai vasarą paklotą asfaltą.

 6. Tai sako:

  Čia gal „krištolinė” sulaužė asfaltą pozuodama nuotraukai?

 7. nedėkingieji jūs sako:

  viskuo pasirūpinta iki smulkmenų- asfaltas iš karto su saugos kalniukais- ty “treščinom” kad važiuotumėt saugiai, atsargiai ir melsdamiesi . Aleluja

 8. Lietuvė sako:

  Dar prieš pradedant asvaltuoti šį kelią, vietiniai žmonės nuogastavo, kad iš šito kelio nieko gero nebus. Jie tiesiamas ne dėl žmonių patogumo, bet dėl pauksčiuko. Taip ir įvyko.

 9. Virginijus sako:

  Kai mesiu visus žemiškus reikalus, eisiu tarnauti pastoriumi į Živilės Žodžio bažnyčią. Akivaizdu, kad nieko realiam gyvenime nesuprantu. Juk stiklo vitražas žymiai brangiau kainuoja, nei paprastas plokščias stiklas. Ir kitokių minčių kyla, juk čia anksčiau buvo pasienio ruožas… Ką gali žinoti, gal kokia diversija? Pvz. Vidmantas suprojektavo diversiją, Vytas parašė projektą, Kęstas finansavo, o aš įgyvendinau. Tiesa, dar palindau po Estrada, ir pastūmiau tą lemtingą pagaliuką. Juk taip, nes žmonės taip kalba. Dar prisiminkim, išspardžiau Širvintų pakrantės pėsčiųjų tako kelkraščius. Dar tiesa, socialiniam būste įlindęs kažką pridariau… O kiek dar nežinot? Juk dėl visko opozicija, skundikai, pavyduoliai, buvusieji, nuo LOVIO nustumtieji kalti. Teisingai? Kaip jums ŽŽ bažnyčioje išaiškino? Ji nekalta…

 10. Virgį Šventuoju sako:

  Pakalnis butų geriau padaręs

 11. Neverkit ir nesvaikit sako:

  Niekas naujo asfalto nelies. Viskas pasidalinta seniai.

 12. Oi sako:

  Skaitykit iki galo. Pinskuvienė kalta, nes nereikalauja broko taisyti.

 13. super sako:

  Tai cia Pinskuviene kalta? O gal sitie vagys, kurie nekokybiska asfalta kloja? Tegul salina broką.
  Gerai, kad informuojate, ale nenusipezekite iki galo.

 14. nuomone sako:

  ce juk ne naujiena.

Jūsų komentaras:


du + aštuoni =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]