Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Neegzistuojančios partijos reklama ir sveikinimai

Vidmantas Mateika Tarybos narys

Vidmantas Mateika
Tarybos narys

/ VIDMANTAS MATEIKA, Tarybos narys /

      Širvintų rajoną „puošia“ nauja reklama (netgi du reklaminiai plakatai bei gausybė sveikinimo atvirukų), nors steigiamasis susirinkimas naujai steigiamos Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) įvyko tik 2018 m. kovo 24 dieną. Nesistebiu, kad reklama yra labai svarbi politinės partijos veikloje, tačiau kyla abejonių kaip galima taip greitai pradėti politinės partijos veiklą?

     Juk dar ir dabar viešoje bei visiems prieinamoje VĮ Registrų centras paieškoje nepavyko rasti informacijos apie jau minėtos politinės partijos įregistravimą, nesuteiktas partijos veiklai būtinas kodas. Verta paminėti, kad politinės partijos steigimui yra numatyti griežtesni reikalavimai, tai yra papildomai prie pateikiamų Registrų centrui duomenų, registravimui būtina dar gauti papildomą Teisingumo ministerijos išvadą dėl teikiamų dokumentų. Beje, juk G. Kirkilas tik dar prieš savaitę žiniasklaidai žadėjo, jog partijos steigimo dokumentai bus pateikti Teisingumo ministerijai.

      502e99532875b452f543dc7777e3ea41Tai kaip nauja politinė partija jau vykdo veiklą? Kaip galima neturint juridinio asmens statuso, neatlikus būtinų registravimui veiksmų, Širvintose pasirašyti susitarimą dėl viešos reklamos? Kas finansuoja tokią politinę reklamą bei iš kokių pinigų? Kas remia tokius projektus ar visgi naudojami pinigai, kurie neapskaitomi veikloje (nes ji dar ir neregistruota)?

       Belieka tik nusistebėti ir paminėti, kad jau daug metų veikiančioms politinėms partijoms apie tokius stebuklingus būdus reklamuotis belieka tik pasvajoti.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. ir vėl aš ... sako:

  Gal pradėsiu cituodamas V.Mateika ,,Nesistebiu, kad reklama yra labai svarbi politinės partijos veikloje, tačiau kyla abejonių kaip galima taip greitai pradėti politinės partijos veiklą?”
  O kiek laiko turi praeiti ,kad pradėta politinė veikla V.Mateikai nekeltų abejonių ? 3mėn,6mėn,9mėn? Aš tai galvoju ,kad reikia 9mėn ,nes nepilnai ,,išnešiota ” partija negali pradėti brandžios politinės veiklos . ;)
  Labai džiugu ,kad nors vienas mūsų rajono tarybos narys rūpinasi kitų partijų pasidarymu ,vystymosi eiga ir pačio gimimo įteisinimo klausimu. Na tikra bėda ta LSDP ,nei žuvis ,nei mėsa . Stiprybės V.Mateikai . ;)

 2. Arlekinas sako:

  Toooookią partiją ir su uab-u Lidlu lyginate. Tai skirtingi dalykai. Uab-as, tai ne politinė partija, bet ,,, gal ir tas pats – reklamuoju – parduodu- perku…

 3. Valentinas sako:

  Nevykęs pavyzdys. Lidlas, nors dar ir neturėjo atidarytų parduotuvių, bet jau buvo registruoti, turėjo ne vieną darbuotoją ir pilnu pajėgumu vykdė būsimų parduotuvių atidarymo darbus.

 4. Vytas sako:

  Dėl šios reklamos yra klausimų. Kodėl kabinama reklama ant Savivaldybės pastatų. Ar susimokėjo už šią reklamą, jei susimokėjo, tai kas. Partija dar neregistruota, be to, yra tvarka kas gali remti partija.

 5. Leninas sako:

  Reklama, tai nėra veiklos vykdymas. LIDL’as irgi reklamavosi iki kol atsidarė.

 6. politikos stebėtojas sako:

  Kirkilui reikia Živilės(juk per rinkimus ji suorganizuos taip jau reikiamų kovoje su Palucku bei partijos išgyvenime balsų). Todėl jis jos viešai nekritikuos.

 7. čia kitaip sako:

  Čia ŽIVILĖS partija, jai galima absoliučiai viskas. Ir nedrįskit priekaištaut, prieštaraut- pirmiausiai apšiks savo laikraštyje, po to užtampys po teismus, po to išvarys iš rajono ir iš šalies. O jei rimčiau- blaškosi ponia, putom drabstosi ir vis labiau apsijuokia. Spėju, Kirkilas irgi žagtelėjo nuo tokių akibrokštų. Jis žmogus ramus, kultūringas, irgi nesitikėjo tokio naglumo. Įdomu kaip suksis.

 8. Kirpėja sako:

  Jei pabandyčiau be patento nukirpt bet vieną žmogų net ir nemokamai, būčiau sudorota VMI, sanepideminio ir kitų. O partija kuo kitokia?

 9. Anonimas sako:

  Paaiškinkite, ar tai įmanoma teisinėje valstybėje? O jeigu neužregistruos, kas tada?. Nieko nesuprantu. kaip liaudis sako: pagyvensime-pamatysime, kas iš to gausis.

 10. na sako:

  matyt susimetė “varguoliai” partijos/judėjimo nariai… daug uždirba, visi turbūt įdarbinti, priedus gauna, ko nesusimesti. Suvažiavimui pati asaba davė, matyt liaudis taip pat prisidėjo, ko nesidžiaugti tokiais “mylinčiais “gyventojais…

Jūsų komentaras:


− penki = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]