Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Po to, kai rašėme. Nesuprantantiems gėrio – plakatas

30412291_448326902283829_4421354667259199488_n/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos skaitytojų ir V.SARPAUSKO /

       Prieš kelias dienas skelbėme Nepriklausomybės aikštės gyventojos Margaritos Vaičelytės laišką, siųstą visos rajono žiniasklaidos priemonėms, kuriame autorė rašė apie sunkų kiemsargių darbą, apie tai, kaip viskas pasikeitė po Komunalinio ūkio prijungimo prie  Širvintų šilumos. Apie miesto centro blizginimą ir atokesnių vietų nepriežiūrą.

      Laišką galite paskaityti čia: https://www.krastonaujienos.lt/2018/04/dievo-uzmirstas-kampas/

      Tuomet skaitytojai gyrė drąsią ir pilietišką mokytoją už drąsą kelti viešumon problemas. Neva jos pavyzdys ypatingai vertingas moksleiviams ir kiekvienam mūsų.

     DSC_0182Mokytojos laiškas rezultatą davė. Jau kitą dieną po publikacijos minėtoje teritorijoje imtasi tvarkyti. Tai mums pranešė keli skaitytojai telefonu, o kažkas ir komentarą tokį parašė. Kelias dienas dirbo kiemsargiai ir išties gražiai sutvarkė abiejose gatvės pusėse.

      Belieka tik pasidžiaugti ir kitiems parodyti, kad ne už nugarų šnabždėtis reikia, ne pasislėpus apkalbėti, o viešai išsakyti negeroves. Galbūt sudėtinga visą miestą apeiti ir viską sužiūrėti. Todėl kiekvieno gyventojo pastabos ir padeda aplinkos tvarkytojams ir jų vadovams darbus skirstyti.

        Jei taip kiekvienas kreiptųsi ir praneštų, galbūt ilgai nelaukus miestas spindėtų? Vieni kitiems pagelbėdami galėtume džiaugtis puikiais rezultatais.

        O tiems, kas abejoja ar nežino, kaip jaustis reikia, dar ir nuorodą pastatė…


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. A. sako:

  Mūsų “Laisvės alėjoje” yra arka (metalinė apkarstoma gėlėmis) ir tas a-lia liaudiškas sodas, kur močiutės darydavo iš šiaudų. Na, bet kam ta širdis viduje? Tikrai beskonybė. Bet gal merė jau galvoja apie rinkimus ir mato, kad būtent jos tikslinei auditorijai tai yra gražu ;)

  Aplamai, prasti ir viešieji ryšiai, ir puošyba. Viskas prišokom, jokio tęstinumo ir apjungiančios linijos – čia pirs, ten pirst.
  O šūkis – “Širvintose gyventi gera”. Totalus briedas. Čia lyg priverstinis faktas. Gal geriau dėt klaustuką gale?
  Širdys irgi atrodo, kaip scenos butaforija. Juk galima naudoti medį, metalą (kalvystės darbus), akmenį. Visai kitaip būtų. Gal šiemet baltieji baliaunykai tegul susimeta normalioms širdims?

 2. Nuomone sako:

  Kokia beskonybe pas kristoline namuose, tokia ir mieste padare.

 3. Beskonybė sako:

  Negi ta arka su idiotiška valentinkės širdim ne laikinas papuošimas… Tokios beskonybės vargu ar dar Lietuvoj rasi…

 4. Arlekinas - daugtaškiukui sako:

  Aš seniai rašiau apie tai, kad ta „triumo arka“ Šeiniaus gatvėje yra nesąmonė, darkanti vientisą ir skoningą centrinę gatvę. Kai ją apkabina gėlių vazonais, primena turgų. Na, nuimkite tą „grožį“ dėl Dievo meilės…
  Tai bent puošėjus turime – tikrą ir natūralų grožį darko, o kiču dabinasi… Kažkokią kičinę valdžią turime.

 5. Janina sako:

  Gerus darbus moka daryti ir mūsų miesto senjorės.Aktyviai sportuodamos surinko visas jaunimo paliktas šiūkšles ne tik paplūdimyje,stovėjimo aikštelėje bet ir pėsčiūjų take palei upę ir miškelyje.Kai darbuotojai iš komunalinio ūkio sušluos pernykščius supuvusius lapus, nebus jokios problemos.Gali ir patys miestelio gyventojai susiburti ir tvarkyti.Pasirodo reikia tik noro pajudėti.Juk Širvintos švarinasi!.

 6. tai sako:

  ko gero ne Dalia K, o kita Dalė K. padirbėjo.

 7. Jo sako:

  Deimante, parodyk ką sugebi:)

 8. Tai sako:

  Taigi nuo 2015 gruodžio vidurio Architektūros skyriui vadovauja ta pati specė kur iki tol vadovavo socialiniam. Gal ji kai tapo „architekte” kitaip viską supranta? Manau Dalia K. taip tikrai nebūtu sutikusi darkyti gatvės vaizdą.

 9. kaimynas sako:

  o gal čia šiandieninės architektės mintys

 10. ... sako:

  kai pirmą kartą arką pamačiau žvengiau, galvojau kad trumpam. ne, pasirodo, visiem metų laikam pritaikyta alėją gadint. visiškai ne vietoj, visiškai be ryšio. o gal čia kokia užmaskuota gili mintis? pvz- praėjęs po arka tampi ŽP gerbėju. arba arka apvalo nuo noro kritikuoti valdžią. Arba nepamatęs arkos nematysi ir estrados… siūlykit variantus.

 11. Arlekinas sako:

  Matyt, kažkuriai iš padėjėjų ar patarėjų labai patinka plastmasinės gėlės ar plastmasinė puošyba… Beskonybė, t.y. pats tikriausias kičas.

 12. Man sako:

  taip pat ta kičinė širdis atrodo baisiai. O ir per Velykas atvykę svečiai galvas kraipė ir šaipėsi dėl tokios puošmenos.. Ant arkos ilgai kabojusios dirbtinės gėlės iš viso buvo viršūnė. Gražu, kai miestas gražėja, bet pas mūsų valdžia skonis kažkoks iškreiptas. Ar tai tokie patarėjai.

 13. Gandrai parskrido... sako:

  Gerbiama Dalia Kunevičiene, kaip Jūs galite pakęsti ir pateisinti baisų “architektūrinį kūrinį” Šeiniaus gatvėje prie Šeiniaus paminklo. Tai kažkas baisaus – susieti garbingą Širvintų krašto asmenį su tokia beskonybe, primenančia kartuves, sudarkyti vientisą gatvės vaizdą. Dabar čia lyg raudonųjų žibintų gatvė. Darykite ką nors, apginkite miestą nuo tų baisių kičinių raudonų širdžių.

 14. "Gėris" sako:

  ak, jūs dar abejojat, kad Širvintose gera gyventi? Priminsim. Butaforinei plastmasei pinigų yra!!!

 15. Siūlau sako:

  Kiekvienam tarybos nariui įtaisyt po planšetę ir ekrane visą posėdį transliuot užrašą : viskas pyiku. Viskam pritariu. Balsuoju UŽ.
  Viskas. Problemų neliks

 16. Abejojat dar? sako:

  Nu plakatą paskaitykit

Jūsų komentaras:


devyni − septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]