Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajone daugėja šiukšlių išvežimo paslaugos gavėjų

     IMG_3244_2 Viena iš didžiausių atliekų surinkimo ir tvarkymo įmonių Lietuvoje UAB „VSA – Vilnius“ nuo balandžio pradžios Širvintų rajono namų ūkiams ir verslo subjektams išdalino per penkis tūkstančius konteinerių – kol kas tik tūkstančiu daugiau nei tai pavyko padaryti paslaugos teikėjams iki šiol.

       „Dėl pasikeitusios tvarkos šiukšlės vežamos iš visų privažiuojamų teritorijų, todėl aptarnaujamų adresų ir konteinerių skaičius dar augs. Tikimasi, kad visiems, pageidaujantiems pasinaudoti atliekų surinkimo paslauga, konteineriai bus pristatyti iki gegužės vidurio. Neprivažiuojamose vietose pagal seniūnų rekomendacijas bus pastatyti 1,1 kubinio metro talpos konteineriai“,- sakė UAB „VSA Vilnius“ Širvintų rajono vadybininkas Alvydas Želnys.

        Pagal naująją atliekų apskaitos dvinarę rinkliavą, patvirtintą LR vyriausybės, nuo balandžio 1 d. keičiasi paslaugos apskaita. Nuo šiol tai darys rajono savivaldybei pavaldi įmonė UAB „Širvintų šiluma“. Todėl dėl klausimų, susijusių su rinkliava už šiukšlių išvežimą, gyventojai turės kreiptis būtent į ją. Dvinarės rinkliavos pastoviąją dalį mokės visi nekilnojamo turto (NT) savininkai arba nuomininkai, o ji bus apskaičiuojama pagal NT plotą. Kintamąją dalį – tie, kurie realiai pagamina atliekas, o mokėti jiems teks pagal atliekų kiekį.

    volvo1Širvintų rajono Gelvonų seniūnijos seniūnas Lionginas Juzėnas įsitikinęs, jog vietiniai gyventojai palaiko naująją tvarką, nes pagal ją prie atliekų surinkimo ir tvarkymo teks prisidėti visiems būstų savininkams ar jų nuomotojams, kurie anksčiau buvo laikomi potencialiais šiukšlintojais. Atliekomis jie dažniausiai atsikratydavo artimiausiose autobusų stotelėse ar net prie kapinaičių.

    „Yra tokių kaimų, kur iš viso kokios 25-ios sodybos, o pastoviai gyvenamos tik trys. Visi kiti  -atvažiuojantys. Seniūnijoje turime vietovių, kur nė vieno vietinio nėra. Aišku, tokių kaimų nedaug, bet vis tiek… Tai vietiniai gyventojai labai teigiamai vertina, kad ir vasarotojai ar miestiečiai dabar turės prisidėti prie šiukšlių išvežimo tvarkos”, – kalbėjo L. Juzėnas.

       Teigiamus pasikeitimus taip pat jau pajuto ir netoliese, už keliolikos kilometrų, esančio kito Širvintų rajono miestelio – Čiobiškio gyventojai.

       „Prieš mėnesį atvežė ir pastatė naujus žalius konteinerius, o po kelių dienų kažkas išsigabeno senuosius. Tie tikrai buvo neprižiūrėti, dvokiantys… Kur tai matyta, kad ant senųjų konteinerių nenugramdomais dažais užrašytos pavardės tų žmonių, kurių jau čia seniai nebėra.  Tikimės, jog permainos tik į gerą“, – teigė vietinis, neseniai miestelyje su šeima įsikūręs, žmogus.

      „VSA Vilnius“ atsiprašo gyventojų dėl galimų nesklandumų pertvarkos pradžioje. Įmonė papildė Klientų aptarnavimo telefonu specialistų gretas, tad kilus klausimų galite susisiekti telefonu: 8 800 00 888 arba elektroniniu paštu: [email protected].

       UAB „VSA Vilnius” veiklą vykdo nuo 1945 metų. Bendrovė dalyvauja „Baltosios bangos” ir kitose skaidraus verslo iniciatyvose  – „Transparency International“ Lietuvos skyriaus 2017 metais atlikto tyrimo rezultatai parodė, jog „VSA Vilnius“ yra tarp atviriausių ir skaidriausių įmonių Lietuvoje.

     Šiuo metu bendrovė aptarnauja Vilniaus, Kėdainių, Ukmergės, Varėnos, Šalčininkų ir Alytaus raj. gyventojus. Artimiausiu metu numatyta plėtra Kaišiadorių raj.

„VSA Vilnius“  informacija pagal sutartį


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. kada sako:

    pristatysite konteinerius,šiandien gegužės 1-mo.Kai skambinome jums ,sakėte iki gegužės pirmos dienos bus.Kiek galima tyčiotis iš žmonių.Keistai skamba: dabar jau iki gegužės vidurio pristatysite,o jei grąfikas 2,3,4,5,6,7,8,9 ir taip toliau.Ar nebus taip,kad gegužės viduryje pranešite:atvešime iki birūelio 1-os dienos,tik tuomet nepamirškit parašyti iki kurių metų.

  2. Juras sako:

    Fainiai būt, jei mažiau reikėtų mokėti. Bet kažin…

Jūsų komentaras:


aštuoni + = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]