Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajone iškilo grėsmė atliekų rūšiavimui

     imagesŠirvintų rajone pasikeitus buitinių atliekų surinkimo paslaugas teikiančiai įmonei, antrinių žaliavų išvežimu toliau besirūpinanti bendrovė „Ecoservice“ įspėja gyventojus nemesti buitinių atliekų į atliekų rūšiavimui skirtus konteinerius, nes bendrovė negalės jų išvežti. „Ecoservice“ supranta, kad naujam buitinių atliekų vežėjui nespėjus išdalinti buitinių atliekų konteinerių, Širvintų gyventojai susiduria su dideliais nepatogumais, tačiau prašo gyventojų likti atsakingais.

        Širvintų rajono savivaldybė pasirinko naują įmonę – „VSA Vilnius“, kuri nuo balandžio 1d. atsakinga už buitinių atliekų surinkimą iš gyventojų bei išvežimą. „Ecoservice“ nuo balandžio mėnesio Širvintų rajone šios paslaugos nebeteikia, tačiau yra atsakinga už antrinių žaliavų surinkimą ir išvežimą.

       „Širvintose susiklostė kebli situacija. Naujam buitinių atliekų vežėjui laiku nespėjus išdalinti gyventojams buitinių atliekų konteinerių, žmonės nebeturi kur mesti šiukšlių. Pastebėjome, kad šiuo metu žymiai pablogėjo rūšiavimo kokybė ir vis daugiau antrinių žaliavų konteinerių  yra užteršiami buitinėmis atliekomis. Mes nebegalime tų konteinerių išvežti ir problema tampa dar aštresnė. Suprantame, kad žmonės patiria didelių nepatogumų, tačiau prašome elgtis atsakingai – neteršti antrinių žaliavų surinkimo konteinerių ir nenubraukti savo pačių darbo rūšiuojant atliekas“, – kalba Vitalij Andrejev, „Ecoservice“ Širvintų padalinio vadovas.

       Jis teigia, kad per daugiau nei 10 metų laikotarpį, kai „Ecoservice“ Širvintų rajone rūpinasi antinių žaliavų surinkimu ir išvežimu, gyventojų sąmoningumas pastebimai išaugo – kiekvienais metais žmonės vis atsakingiau rūšiuoja atliekas –  pavyzdžiui, praėjusiais metais rūšiavimas Širvintose augo iki 25 proc., priklausomai nuo atliekų tipo.

      „Kruopščiausiai žmonės rūšiuoja stiklą ir plastiką. Žinoma, pasitaiko klaidų, gyventojai dėl nežinojimo į antrinių atliekų konteinerius kartais primetą atliekų, kurių ten mesti negalima. Tačiau matome, kad žmonės geranoriški ir mielai mokosi.  Tikime, kad susiklosčiusi situacija greitai išsispręs“, – teigia V. Andrejev.

„Ecoservice”


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. Širvintiškiui sako:

  Jūs, tamsta, kažkoks “atsilupęs”. Taigi tvarka Širvintose prasidėjo tik nuo 2015 pavasario,nuo nulio, o sutartį su Ekoservisu pasirašę savivaldybės vadovai tada buvo kalami prie kryžiaus. Negalima taip laisvamaniškai galvoti, juo labiau rašyti.

 2. Sirvintiskis sako:

  Šiūkšlių nėra kur dėt mieste,baisu…vakar pilni visi konteineriai visa dieną…Prie ecoservice tvarka buvo,o dabar visiskas bardakas…

 3. žmogus sako:

  O kas mieste darosi? Seniai tokie vaizdeliai prie konteineriu buvo…

 4. Pavėluotai paskelbė sako:

  Balandžio 2 šiuksles vežė, o grafiką paskelbė balandžio 4, tai kaip pavadinti tokį organizavimą ir kaip kainą skaičiuos.

 5. Vau sako:

  Viskas žmonėms ir dėl žmonių. Lauksiu ŠK patalpintų brangiosios krištolinės nuotraukų prie konteinerių ir šiukšlių, su gražiu kostiumėliu, nauja šukuosena ir gražia šypsena, dar gerai, kad pasiimtų dokumentų segtuvą, nu dėl visokeriopo įvaizdžio. Įsitikinusi, kad visos šiukšlės kaip mat išsibėgios…

 6. ZZZ sako:

  O todėl paliko, kad dabar mokės visi, ar tu gyveni ar ne. Įvedė dvinarę rinkliavą.

 7. zzz sako:

  Nesuprantam kodėl negyvenamose sodybose paliko konteinerius nieks net nepaklausė?

 8. Q sako:

  Tai vieną ten, kitą ten

 9. kur sako:

  svarstau kur nuvežti pilną maišą atliekų, prie savivaldybės ar šilumos tinklų,nes pradėjau pildyti antrą, konteinerio neturiu.

 10. . sako:

  Buvo paskelbtas savivaldybės tinklalapyje

 11. .,. sako:

  kur rasti tą užslaptintą grafiką?

 12. Geriau sako:

  parašykit kodèl Medžiukuose ir Jauniūnuose penktadienį neišvežė buitinių atliekų? Maža to, kad žadėjo grafiko nekeisti, bet pakeitè. Tai dar ir neišveža. Įdomu kaip mokèsim, ar už vieną kartą, ar už du?

Jūsų komentaras:


keturi − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]