Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sušaukiamas Tarybos posėdis

savInformuojame, kad 2018 m. balandžio 10 d. 16.00 val. sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Posėdžio d a r b o t v a r k ė:

 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. liepos 23 d. sprendimo Nr. 1-85 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės Etikos komisijos sudarymo“ pakeitimo. Pranešėja – Živilė Pinskuvienė, Savivaldybės merė.
 1. Dėl kreipimosi į Lietuvos Vyriausiąjį administracinį teismą dėl išvados, ar Tarybos narys Andrius Jozonis sulaužė priesaiką ir nevykdė jam vietos savivaldos įstatyme ir kituose įstatymuose nustatytų įgaliojimų. Pranešėja – Irena Vasiliauskienė, Savivaldybės mero pavaduotoja.
 1. Dėl kreipimosi į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą dėl išvados, ar Tarybos narys Giedrius Jozonis sulaužė priesaiką ir nevykdė jam vietos savivaldos įstatyme ir kituose įstatymuose nustatytų įgaliojimų. Pranešėja – Irena Vasiliauskienė, Savivaldybės mero pavaduotoja.
 1. Dėl kreipimosi į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą dėl išvados, ar tarybos narys Kęstutis Pakalnis sulaužė priesaiką ir nevykdė jam vietos savivaldos įstatyme ir kituose įstatymuose nustatytų įgaliojimų. Pranešėja – Irena Vasiliauskienė, Savivaldybės mero pavaduotoja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšomis finansuojamų  vietinės reikšmės kelių (gatvių) tiesimo, rekonstravimo, taisymo (remonto), priežiūros ir saugaus eismo sąlygų užtikrinimo 2018 metais objektų sąrašo patvirtinimo. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl patalpų nuomos. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.

 www.sirvintos.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

20 Komentarai (-ų)

 1. klausimas sako:

  įdomu, kodėl Šimonėlis “nesulaužė” priesaikos?

 2. Stasė sako:

  Dėl vicės priedo
  tokį priedą gauna visi savivaldybės darbuotojai už ištarnautus metus, tai normalu. Aišku pikta, nes neaišku kam tarnavo. Mano akimis žiūrint tai ne valstybei ir ne rajono gyventojams, bet įstatymas skaičiuoja metus, o ne atliktą darbą…

 3. 15 min sako:

  kaip diena taip naujiena- Širvintų savivaldybės administracija gavo premiją, kurią mokėsim darniai ir visi- nedaug tik beveik 70 000 eu už nepriekaištingai skaidriai vykdomus viešuosius pirkimus. Valio, draugai.

 4. Vytas sako:

  Gal čia Vasiliauskienės noras, o Pinskuvienės paliepimas, kuris prasilenkia su Įstatymu.

 5. Vytas Valentinui sako:

  Įdomu, kas ruošė tokį sprendimo projektą ir aiškinamąjį raštą.
  Ar negali perskaityti įstatymo 2 sakinių.

 6. Valentinas sako:

  Čia, turbūt, bus papildyta dar šio Tarybos posėdžio darbotvarkė? Panašu, kad Vasiliauskienė turi sunkiai atidirbti ir užsidirbti už “nuoširdų” darbą :D
  https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/0a16ff1038b711e884a38848fe3ec9e2

 7. Pritariu Nijolei sako:

  Panašu, kad jau kvepia daugiaserijine tragikomedija. Veiksmas rutuliojasi nesustabdomai ir įgavęs absurdiškai kvailą pagreitį. Na gal ir gerai, kuo greičiau, tuo geriau. Net geriausias politikos apžvalgininkas negalėtų nuspėti tokių kvailų krištolinės sprendimų, ir ją supančių marionečių begalinio paklusnumo. Na šį kartą tarybos posėdyje pagrindinis vaidmuo patikėtas Vicei…nors visi žinome kad šiame seriale tai antraeilis vaidmuo. Bet kartais antraeiliai personažai pralenkia lyderius, na pažiūrėsim, pamatysim.

 8. Kiti tikintieji apie Vasiliauskienę sako:

  tai tikriausiai už panašius blogus darbelius ją ir nuo viškų iš bažnyčios išvarė.

 9. Nijolė sako:

  nu va, trina veidus iš nuotraukos, o dabar jau užsimanė ištrint tarybos narius iš pačios tarybos. Būtinai perduokit informaciją Delfi ar kitiems portalams. Labai skaniai juokėsi Lietuva. Reikia dar antros serijos. Tiesiog – griūk negyvas!

 10. VTEK sako:

  VYRIAUSIOJI TARNYBINĖS ETIKOS KOMISIJA

  Vilniaus g. 27, LT-01402 Vilnius, tel. (8 5) 212 4396, faks. (8 5) 261 0867, el.p. [email protected], http://www.vtek.lt

 11. Įdomu sako:

  Kokia etikos komisija svarsto merų elgesį?

 12. Oi jo joj sako:

  O as tai siulau opozicijai kitam posedziui itraukti klausima apie reprezentaciniu lesu merei padidinima. Jau reikia pirkti serveteles putojanciai merei. Apsiputojusi labai jau nereprezentatyviai atrodo

 13. Kim Jong Un sako:

  aš tikrai myliu Šiaurės Koreja – GYVENTI GERA

 14. Vasiliauskienei nuo tikinčiojo sako:

  lyg ir tikinti, bažnyčioj besilankanti, o elgiasi lyg dekalogo akyse nemačiusi ir ne pagal jį gyvenanti. Tikrąjį Dievą į netikrą pranašę iškeitė. Ar jokio vidinio konflikto neišgyvenat? ne teisėjas aš, bet žiūriu ir galvoju, kas su jumis atsitiko?

 15. Tik Širvintose... sako:

  Tarybos nariai, turintys kitokią nuomonę ir išrinkti gyventojų, šalinami, o tie, kurie žiūri į vienos ponios pakeltą ranką, po to kelia ranką patys ir per posėdžius žodžio neišlemena, sėdės ir nieko neveiks.

 16. To gandrai sako:

  Ačiū, kad prajuokinot. LaBAI TIKSLU, KAD REIKIA MEREI UŽDĖTI TRAMDOMUOSIUS MARŠKINIUS. SENIAI LAIKAS, NES JAI BESIDRASKANT JAU PRADĖJO PŪTOS DRIBTI.

 17. žinau sako:

  mes visi nesitikėjom, kad TAIP galima, žiūrėjom ir stebėjomės įžūlumu, nes patys taip nesielgiam. ir vis dar neatsistebim naujais cirkais. Nes netelpa galvoje, kad šitaip galima elgtis tokiam mažam rajone, kur vieni kitus iš kvapo pažįsta. Lygiai taip pat už rimtą dalyką nepriėmė ir Hitlerio- irgi niekas nesitikėjo kad Taip galima. O matėm kuo tai baigėsi. Mūsiškė Europos perdalint gal ir nepuls, bet kas dedasi rajone, tai tik konclagerių dar nestato.

 18. Gražina sako:

  Manau, taip šalinami konkurentai artėjantiems rinkimams.

 19. Gandrai parskrido... sako:

  Kažin ar ne laikas poniai uždėti tramdomuosius marškinius ir išvežti priverstinai gydyti?

 20. širvintiškė sako:

  girdėjau, kad nori iš tarybos išmesti tris tarybos narius, kreipkitės į aukštesnes instancijas. Na negali drastiškai elgtis.Kvieskite į tarybos posėdį iš VRK, teisingumo ministerijos ar pan.

Jūsų komentaras:


šeši × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]