Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Jubiliejaus proga “Aitvarai” džiaugėsi nuveiktais darbais ir pasakojo apie svajones

AAA/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos ir video autorės /

     Sakoma, kad laimingą vaikystę turėjęs žmogus užauga geru ir nuoširdžiu. Kas daro vaikystę laiminga? Mieli draugai, išradingi pedagogai, mylinti šeima, patirti atradimai. Musninkų vaikų dienos centre atradimų nestinga nei mažiesiems pradinukams, nei mokyklą bebaigiantiems. Čia visi turi sau mielos veiklos, o kartais veikia ir visi kartu. Pavyzdžiui, kartu dainuoja, organizuoja šventes, stovyklauja, leidžia savo laikraštuką, prie kurio pradžios kadaise nemažai prisidėjo ir “Krašto naujienos”.

         DSC_0006Rodos tik vakar įkurtas vaikų dienos centras ir nedrąsiai žengti pirmieji žingsneliai, o šiandien jau pirmasis jubiliejus – Musninkų dienos centrui sukako penkeri. Dienos centras veikia bendradarbiaudama su pal. J.Matulaičio šeimos pagalbos centru.

      Kaip ir dera, svečiai į gimtadienį atvyko su dovanomis. Šventės garbės svečiais tapo Musninkų seniūnijos seniūnė Birutė Jankauskienė, Bibliotekos vedėja Janė Rolienė, A.Petrulio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Audronė Janušauskienė, Musninkų kaimo bendruomenės ir Musninkų bendruomenės “Spindulys” atstovai, Vileikiškių vaikų dienos centro atstovai, “Krašto naujienos”, vaikai, ir jų tėveliai.

DSC_0014

    Ypatingai pagerbti dienos centro įkūrėjai: Ieva Vaitkeviča, Gintautas ir Birutė Sakalauskai, Audronė Janušauskienė, Neringa Juškevičienė.  Buvę dienos centro darbuotojai ir savanoriai: Neringa Juškevičienė, Giedrė Kondratė, Audrius Jakutis, Birutė Golubeva, Andrius Baškovas, Milda Kalinauskienė su dukra Saule, Jonas Jankauskas, Norbertas Badalovas, Giedrė Gaigalaitė, Lukas Paulauskas ir kiti. Šventėje dalyvavo ir dabartinės vadovės Daiva ir Asta, kurios kiekvienam svečiui ir kiekvienam dienos centro vaikui dovanų įteikė po “Aitvarų” ženklu papuoštą kuprinėlę su naujausiu dienos centro laikraštuko numeriu.

    DSC_0037Gimtadienio šventę vedė du patys geriausi rajono renginių vedėjai Lukas ir Giedrius.

       Šventės svečius nudžiugino Gretos Paulauskaitės dainos su gitara, Tado Imbraso dainavimas, daug gražių emocijų sukėlė vaikų bendraamžių šokiai, kuriuos šoko “Desso” kolentyvas iš Lapelių kaimo (vadovė Erika Svirskienė). Austėja Dačkaitė perskaitė Augustės Bortkevičiūtės sukurtą eilėraštį, skirtą dienos centro gimtadieniui. Savo pasirodymu nustebino mažosios dienos centro lankytojos Elizaveta Kaštaljanovaitė ir Audinga Dieninytė.

      Visi kartu džiaugėsi nuostabiu gimtadineio tortu, papuoštu fejerverkais. O koks gimtadienis be vaišių. Jų išties būta daug ir labai gardžių. Čia pat visi vaišinosi ir dar ilgai dalijosi įspūdžiais, naujais planais ir jau džiaugėsi visai čia pat artėjančiomis atostogomis, kurias “Aitvarai” pradės tradicinėje savo stovykloje.

       29694367_1647343855344112_4601009368174743644_n Vaikai nebūtų vaikais, jei nesvajotų. O svajonių jie turi ir labai mažyčių, ir solidžiai didelių: “Mes turime visokių svajonių, labai gražių, asmeniškų – laimės mūsų šeimose ir sėkmės tėveliams. Turim ir tokių, kurios būdingos visiems vaikams – kasdieną skanių ledų ir saldainių. Na, o Dienos centro vaikai, darbuotojai bei savanoriai turi ir vieną bendrą tik mums būdingą svajonę – turėti savo autobusiuką. Todėl kviečiame visus galinčius ir norinčius padėti mums šią svajonę įgyvendinti.”

        Šiandien jau surinkta trečdalis reikalingos sumos. Nuoširdžiai linkime, kad ši svajonė greitu laiku išsipildytų.

P.S. Ką rašo dienos centro vaikai savo laikraštuke, jau greitai galėsite skaityti “Krašto naujienų” specialai jiems ir jų bendraamžiams sukurtoje skiltyje “Jaunieji žurnalistai”, į kurią rašyti kviečiame visus vaikus ir paauglius.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]