Per savaitgalį keturi ikiteisminiai tyrimai    Kviečiame į Raganaitės puotą    Sunkioji technika neišsiteko po Viesų viaduku    Ardomos ką tik paklotos plytelės. Kas atsakingas?    Tūkstančiai gyventojų privalės atsisakyti dujų balionų   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kur nuo rudens bus ugdomi „Eglutės“ darželinukai?

atsisiųsti/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Į Krašto naujienų“ redakciją kreipėsi Ukmergės vaikų lopšelio – darželio „Eglutė“ tėvų komiteto narės Aušra ir Irma. Jos išreiškė nuogąstavimą, kad darželio „Bitutės“ ir Žiogeliai“ grupės yra planuojamos iškelti į Ukmergės Užupio vidurinę mokyklą. Moterų teigimu, vaikų tėvai nori, kad grupės liktų darželio patalpose.

     Moterys pasakojo, kad vaikai lanko įstaigą jau ne vienerius metus pagal gyvenamą vietą, sudarytos visos sąlygos (pritaikytos vidaus ir lauko patalpos, sporto inventorius, ugdymo inventorius, maitinimas, auklėtojos, kurios ruoš paruošiamąsias grupes). Tėvai susirūpinę, kad iškelti į kitą įstaigą vaikai pajus stresą, turės patirti papildomą neplanuotą adaptacijos periodą, juo labiau, kad ne visi pirmąją klasę lankys toje mokykloje. Perkėlimas suteiks nepatogumų ir tėvams, vedantiems vaikus į darželį.

     Pasiteiravome Ukmergės rajono savivaldybės administracijos apie susidariusią situaciją. Gavome Administracijos direktoriaus Stasio Jackūno atsakymą, adresuotą Lietuvos Respublikos seimo nariui Juozui Varžgaliui:

     „Informuojame, kad Ukmergės rajono savivaldybės administracija, siekdama užtikrinti ikimokyklinio ugdymo prieinamumą, svarsto visas galimybes, kaip patenkinti ikimokyklinio ugdymo poreikį. Priešmokyklinio ugdymo grupių steigimas miesto bendrojo ugdymo mokyklose taip pat buvo svarstomas, tačiau šios minties atsisakyta, nes rastas optimalesnis sprendimas – visi vaikų lopšelio – darželio ,,Eglutė“ priešmokyklinukai bus ugdomi šioje įstaigoje.“

    Belieka pasidžiaugti, kad paskutiniuosius mokslo metus „Eglutės“ priešmokyklinukai bus ugdomi jiems įprastoje aplinkoje.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. birute sako:

    prie ko cia ukmerge,galvos rasytoju perkaito ar ka

Jūsų komentaras:


+ vienas = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]