Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kviečiame diskusijai

IMG_0805/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

          2017 metais Širvintų mieste pradėtas vykdyti projektas “Kompleksinis teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymas”. Projektas vykdomas pagal  2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ priemonę Nr. 07.1.1-CPVA-R-905 „Miestų kompleksinė plėtra“.

            Šiuo projektu numatyti keli objektai. Vienas jų – pėsčiųjų tiltas per Širvintą.

           Mes nesakome, kad tiltas nereikalingas. Dalis miestelio gyventojų jo labai laukia.

         Tačiau keletas miestelėnų teigia, kad su nerimu žvelgia į naujai statomo pėsčiųjų tilto per Širvintų tvenkinį atraminius polius ir kelia įvairias versijas dėl jų patikimumo. Polių įrengimui naudojami didelio diametro metaliniai vamzdžiai.

       IMG_0791Portalas nėra statybų žinovas. Tad kviečiame visus neabejingus gyventojus išsakyti savo nuomones, kaip jums atrodo jau sustatyti būsimo tilto atraminiai poliai. Kartu kviečiame ir Tarybos narius, savivaldybės administraciją, projekto vykdytojus išsakyti savo nuomones.

   Komentarus tradiciškai galite rašyti iškart apžiūrėję nuotraukas, o ilgesnius pamąstymus iki gegužės 16 d. siųskite el.paštu [email protected]  Jie bus publikuojami visi kartu.

        Už nuotraukas dėkojame aktyviam širvintiškiui VIRGINIJUI SARPAUSKUI.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. Įdomu sako:

  Įdomu kokia įmonė stato tą tiltą, ar ta pati kur ir estradą bei aikštę prie Intos skulptūros? Ir dar įdomiau, ar ji kada nors yra stačiusi tiltą arba tokį statinį kaip etrada? Gal jie visai neturi patirties tokių objektų statybai? Gal Širvintos jiems bandymų ir ekperimentų kraštas?

 2. Tikiuosi sako:

  Tikiuosi, kad rajono valdžia ir kiti atsakingi asmenys paaiškins žmonėms, kodėl tiltas per marias statomas iš surūdijusių, sulopytų ir kreivų vamzdžių. Kuo toliau, tuo vis mažėja pasitikėjimas, nes labai jau nekokybiškai ir skubotai atliekami darbai- nutiesti keliai sutrūkinėja, gatvėse niekaip nesutvarkomos duobės, estrada sugriuvo dar net neįpusėjus darbams, todėl baisiai neramu ir dėl tilto. Kad nesukristų jis taip pat, kaip ir estrada.

 3. Arlekinas sako:

  Statybų prižiūrėtojai savo faktus išdėstė aiškiau negu aiškiai. Diskusija turėtų prasidėti nuo to, kokios tų pažeidimų priežastys ir kas dėl jų kaltas.
  Manau, kad kalta savivaldybė, tiksliau – superspecialistai, kurių pareigos sako, kad jie tiesiogiai už tai atsakingi. Gal kas nors atsakytų į klausimą, kodėl jie to nematė? Ar todėl, kad jie nekompetentigi, ar dėl kitų priežasčių nenorėjo matyti?

 4. ir vėl aš ... sako:

  kad jau kviečia diskusijai ,reikia manau sudalyvauti ….. ;)
  Mano nuomonė butų trumpa ir aiški,šiuo konkrečiu atveju į visus klausimus gali atsakyti,tik statybos techninės priežiūros specialistai . Visi komentarai ,tai tik būrimas iš kavos tirščių .
  Kaip pvz. galima pateikti komentatorius Virginijaus komentarą ,kurio pagrindą sudaro žodžiai ; jeigu,nemanau,ir 5 kartus ,,galimai ”. :)

 5. Regina sako:

  Visas darbas apie tiltą pasimatys, kaip jau pasimatė darbas apie estradą. Skūpus moka du karus. Gal iš to jau pasimokys. Gerbiu V.Sarpausko pastebėjimus ir pritariu jų viešinimui

 6. super sako:

  >iš šono
  Turbut pamiršote vaistų išgerti. Užplaukė vėl paranoja ant smegenų. Gerkite vaistus. Būtinai.

 7. Raminta sako:

  na, tikrai nebeturite ka rasyti, nuo kada tapote statybu ekspertais? tilto kokybe yra rangovu reikalas, jie garantuoja kokybe, o prie ko cia savivaldybe ir poliai? pagal viesuju pirkimu istatyma atsako tas, kas laimi konkursa, pagal nustatytas salygas ir savivaldybe kistis negali, reiketu ponams istatymus paskaityti, o kad viesuju pirkimu istatymas yra nesamoningas, sutinku, bet cia jau istatymu leideju prerogatyva

 8. birute sako:

  pagyvensim pamatysim kaip cia bus su tuo tiltu. laukiu ir as jo,bet labai nesinoretu ikrist i upe,o kai tokie sudmaliai stato,gali visko but

 9. iš šono sako:

  Ko kimbate prie puikiausios kokybės nuostabių socialdemokratdarbietiškų polių!!! Lietuvos valdyme dalyvaujanti partija su dviem partijos pirmininko pavaduotojomis užtikrina jų kokybę.

 10. Virginijus sako:

  Nieko asmeniško. Bet galim pakalbėti apie reikalus.
  2017 balandžio 27d. Širvintų rajono savivaldybės taryba sprendimu Nr. 1-97 pritarė projekto įgyvendinimui. Tiesa, UŽ balsavo ypatingai ES pinigų įsisavinime nusimananti dauguma, ir du LSDP nariai, viso 14 balsų. Nemanau, kad kas nors iš tarybos narių matė detalų projektą ir sąmatą. Kaip ten bebūtų, bet jeigu projektas finansuojamas ES struktūrinių fondų lėšomis, tai naudoti galima tik išskirtinai naujas medžiagas. Projekto “Kompleksinis teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymas” kaina 1 985 140,21 EUR. Taigi, jeigu kas nors, įskaitant tarybos narius, žino, abejoja ar bent nujaučia, kad vykdant projektą yra galimai daromi kokie nors nusižengimai, pvz. naudojamos galimai nenaujos medžiagos, ir nepraneša apie tai atitinkamoms institucijoms, tai tokie žmonės galimai slepia, dangsto galimai netinkamą, ar net galimai nusikalstamą veiką. Kiekvienas žmogus, tame tarpe ir tarybos nariai, ir anoniminiai komentatoriai turi elgtis atsakingai. Siekti, kad kiekvienas darbas būtų atliktas tinkamai, nenukrypstant nuo projekto, statybos techninio reglamento, ir sąmatos. Taigi, kiekvienas turi laisvą pasirinkimą- arba slėpti nepranešant apie netinkamą veiką, taip tampant galimai bendrininku, arba pranešti Centrinei projektų valdymo agenturai, STT, Vidaus reikalų ministerijai. Galima ir žiniasklaidai. Galit netgi ir man. Tikrai žinosiu, kam tinkamai pranešti.
  Pernai metais po “Vandens slidžių” atramų kritikos susilaukiau dalies fainuolių reakcijos. Pasiūliau, jeigu tos atramos yra neapsakomo grožio, pasidaryti prie jų asmenukes ir įkelti bent mėnesiui į FB. Tą patį siūlau ir su Estrados bei pėsčiųjų tilto poliais. Jeigu tikite, kad poliai yra iš visiškai naujų vamzdžių, yra nesudurti iš trumpų gabalų, o jeigu sudurti, tai tiesiai, ir įrengti visiškai vertikaliai, gal galit “SAVIM GARANTUOTI”, ir pasidaryti asmenukes. Bet, jeigu tik anoniminius komentarus mokate rašyt

 11. LT ir Aktyvuoliui sako:

  Tai jau toks komentatorius, o savo vardus vis keiciate ir keiciate. Tai “LT”, tai “Aktyvuoliui”. Juk pagal stiliu, o ir pagal klaidas matosi, kad “rasytojas” tai tas pats. Pasimokykite: zodis “čia” rasomas su -ia. Negi valdove klaidu neistaiso? Nors..

 12. Tai sako:

  Naikinti juokis pastatys skaitliukus ant tilto ir tada pats tiltas save išsilaikys. Taip kaip save išsilaiko vandens parkelis

 13. stepas sako:

  tas tiltas – ilgalaikis savivaldybės biudžeto pinigų rijikas (juk jį ilgai reikės prižiūrėti). Meškeriotojai gal būt jį vertins.

 14. Virgis sako:

  Matosi ,kad nerandat prie ko prikibt “aktyvieji” ar jums ne geda?

 15. Aktyvuoliui sako:

  Ponas Sarpauskai siulau pabaigt statybininko profesija,o tada ce fotkes metyt.Ponuli nebukit pletku boba.

 16. LT sako:

  Juk pastatys ta tilta,o jatau juk maskva irgi per nakti nepasistate.Ko jus ce PUTOJATES??????????Jau ir taip musu miestelis pagrazejo,net siukslyno prie Sirvintu laikrascio nebeliko.

 17. Xamas sako:

  Gerb.ponui Sarpauskui , taip labai nusimanančiam statybose pasakysiu. Vamzdis , kad jis ir surudyjas reikalingas betono formai liejant betoną. ( statybose naudojami net popieriniai kolonų klojiniai, kurie po to yra nuimami) Pats svarbiausias faktorius yra betono markė ir armatūrų kiekis. O kišti i vandenį naujus vamzdžius ar yra reikalo? Dar žiūrėk ir sutaupė savivaldybė.

 18. ... sako:

  tiltas- užgaida nei kiek ne saugesnis už estradą- terasą. Faktas

 19. nuomonė sako:

  pėsčiųjų tiltas – finansiniu požiūriu pats beprasmiškiausias statinys Širvintų savivaldybėje. Pliažo pasiekimui rengtas pėsčiųjų – dviračių takas nuo bažnyčios tilto: tik tereikia jį tinkamai prižiūrėti. Galima įrengti taką su trumpu lieptu (ar kita trasa be liepto) nuo tvenkinio užtvankos.

Jūsų komentaras:


× trys = dvylika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]