Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pavasario dešimtmečio koncertas

ADSC_0170/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

    Turbūt nėra pasaulyje gražesnio reginio tėvams, kaip savo vaikai, rodantys, ką naujo išmoko. Tokie koncertukai jaudina kiekvieną, o mažos klaidelės juos daro dar mielesniais.

     Širvintų pradinėje mokykloje jau tapo tradicija mokslo metų pabaigoje parodyti tėvams, ko jų vaikai išmoko popamokinėje veikloje.  Žinoma, šie dalykai pažymiais nevertinami, tačiau tai, kiek meilės ir šilumos jie duoda vaikams ir jų tėveliams – yra neįkainojama.

    DSC_0001Šokių grupės “Upeliukas” mokytoja Raminta Maslinskienė ir choro mokytoja Rasa Gudeikienė su mokiniais surengė puikų koncertą.  Mamas ypatingai graudino švelnūs vedančiųjų posmai apie mamą, vaikystę, Tėvynę. Choristai džiugino savo skambiais balsais. O suskambus pirmiesiems “Sparnuotųjų supynių” akordams per nugarą bėgo šiurpuliukai, juk tai mūsų vaikystės daina. Dauguma mūsų ją tikrai dainavome ir prisimename. Smagiai trypė tautinių šokių kolektyvas. O mažosios ritminių šokių atlikėjos tiesiog spirgėjo iš noro šokti.

      Tėveliai atrodė orūs, mamytės ir močiutės susijaudinusios. O labiausiai jaudinosi vaikučių mokytojos. Mokytoja Rasa, stovėdama šone, vis dainavo su savo choristais, o mokytoja Raminta šokėjėliams rodė judesiukus, stovėdama už visų tėvelių nugarų. Čia pat zujo mažieji atlikėjų broliukai ir sesutės, net nenujausdami, kad visai greitai galbūt ir jie pakeis savo vyresnėlius.

     DSC_0157Direktorė Irena Sližauskienė susirinkusius pasveikino sakydama, kad “šito koncerto tikslas, jog visiems būtų gera”. “Jūsų širdys šiandien susiliejo su vaikų širdimis”.  Direktorė ypatingai gyrė vaikus už tai, kad jie jaučia atsakomybę ir labai pasistengė koncertuodami.

       Būrelių mokytojos padėkojo ketvirtokams už dalyvavimą ir jų pastangas. Bei atminimui įteikė padėkos raštus. Rudenį jie jau mins naują takelį į kitą mokyklą.

          Lai gėrio ir pasididžiavimo savo vaiku paukštė sklando virš kiekvienų namų.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. aha sako:

    Mano vaikas dalyvauja, gavau kvietimą ir atėjau. Žinoma, kažkoks skelbimas mokyklos www galėjo būti. Ir pradinė net facebook puslapio neturi. Šiais laikais tai retas atvejis :)

  2. Gaila sako:

    kad si grazi svente ne visai mokyklos bendruomenei skirta, o tik uzdaram ratui. Su malonumu dalyvautume

Jūsų komentaras:


aštuoni − penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]