Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Prie besikeičiančio Širvintų TS-LKD skyriaus jungiasi visuomenininkas Virginijus Sarpauskas

TS-LKD PRANEŠIMAS SPAUDAI

Virginijus Sarpauskas

Virginijus Sarpauskas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumas praėjusio mėnesio pabaigoje įvertinęs Širvintų skyriuje susiklosčiusią situaciją, nusprendė įvesti tiesioginį valdymą. Iškart po šio sprendimo, prasidėjo aktyvūs pokalbiai su vietiniais gyventojais.

     Į kvietimą prisijungti prie atsinaujinimą pradedančio skyriaus atsiliepė aktyvus Širvintų visuomeninis veikėjas Virginijus Sarpauskas.

     „Visada rėmiau šią partiją, jos lyderius ir idėjas. Man teikia daug vilties tai, kad pagaliau iš partijos vadovybės atsirado deramas dėmesys mūsų miesto skyriui. Aš matau daugybę problemų Širvintų savivaldybėje ir noriu prisidėti prie jų viešinimo ir sprendimo. Manau, su partijos pagalba jas spręsti bus lengviau“, – sakė Širvintų aktyvistas.

    Virginijus Sarpauskas – inžinierius, besiverčiantis individualia veikla. Širvintose garsėja kaip merės Živilės Pinskuvienės oponentas, kuris stengiasi atkreipti visuomenės ir institucijų dėmesį į įvairias problemas arba galimus korupcinius atvejus.

    „Labai svarbu, kad būtų aiškiai išgirstas mūsų kvietimas. Mūsų bendruomenė atvira ir mes kviečiame visus norinčius jungtis. Taip pat norisi pabrėžti, kad TS-LKD Širvintų skyrius nemato galimybių nei dabar, nei kada nors ateityje dirbti koalicijoje su ta, kurios naudai buvo perkami balsai“, – sakė TS-LKD vykdomoji sekretorė Aistė Gedvilienė, paskirta tiesiogiai valdyti Širvintų skyrių.

Kontaktams:

TS-LKD vykdomoji sekretorė Aistė Gedvilienė

Tel. +370 682 04 808


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

41 Komentarai (-ų)

 1. istorija sako:

  2011 metais išrinktoje taryboje neatsirado politiko sutinkančio dirbti meru. Tai atvedė į Pinskuvienės pergalę 2015 metais. Dabar neatmestina, kad po eilinių rinkimų jos diktatūra taryboje dar gali sustiprėti.

 2. Meras sako:

  Matau tris realius kandidatus į merus. Pakalnis, Šimonėlis ir Tuškevičienė. Kurį remsime mes?

 3. Tikiu sako:

  Tikiu, kad Širvintų konservatorių skyrius atsinaujins, ateis ir daugiau tokių piliečių, kaip Virginijus. Tuomet tai būtų stipri atsvara rajono totalitariniam valdymui. Palaikau ir pritariu šio skyriaus atsinaujinimui, gink Dieve neprileiskite ten tų kurie jį sugriovė…tuo pačiu sugriaudami pasitikėjimą visa konservatorių partija.

 4. eilinis pilietis sako:

  Esu eilinis pilietis.Respublikiniuose rinkimuose balsuoju už konservatorius. Gailiuosi, kad 2015 metais, nors ir po svyravimų, prabalsavau už juos Širvintų savivaldybės tarybos rinkimuose. Mano nuomone, narių priėmimą į partijos skyrių reikia pradėti iš naujo (gal net nuo steigiamojo susirinkimo), nes po paminėtų rinkimų partijos skyrius tapo negyvybingu.

 5. Virginijus sako:

  Dėkui už komentarus ir išsakytas nuomones. Jokių netikėtumų. Tie, kurie palaiko- pritars dar labiau, o tie kurie nepalaiko- nemėgs dar labiau, matys nenuoširdumą ir klastą. Perskaičius komentarus aiškiai matosi mūsų laikmečio bėdos, kaip mes vertinam- nuvertinam išankstinėmis nuomonėmis vieni kitus. Sėkmingai vyksta partijų, kaip didžiausio blogio pateikimas. Partijų skyriai yra kažkieno asmeninė nuosavybė, partinis veikimas yra neginčijama išrinktųjų privilegija.
  Puikiai suprantu, kas laukia, su kuo teks susidurti. Pirmiausiai esu oponentas didžiausiai rajono politikei. Dar esu konkurentas esamo skyriaus didiesiems politikams. Suprantu, kad ponia Daiva turi skyriaus nuosavybės dokumentus. 2014 metų pabaigoje iš skyriaus išėjusieji irgi turi savo matymą. Kaip pavyks viską suderinti lieka nežinomybėje. Norėtųsi viską pakeisti į gerąją pusę. Dėkui.

 6. Daivai ir Irenai sako:

  Kiek aš Jus pažįstu, kiek man teko išgirsti Jūsų pasisakymų dėl rajono reikalų, dėl savo kolegų tiek TS-LKD partijoje, tiek švietime, daugumoje buvo slogūs. Jie niekada nebuvo nuoširdūs, išnagrinėti, suprasti ir išgyventi. O vieši pasisakymai kaltinant mokytoją ir direktorių Steponą buvo ne tik nekrikščioniški, bet ir nežmogiški.

 7. Darius sako:

  O kodel nepriklausomiausia redaktore neparaso apie savo politines ambicijas butu idomu juk turbut irgi eina i politika o rinkimai arteja idomu ka si karta pazadejo….bet idomu,gales su sarpium koalicija daryt :)

 8. Raminta sako:

  vemiuuuuu, juk cia neprklausomas, apolitiskas…gal tada galima daryti isvada, ad visi ale pilietiski rasineliai tebuvo rinkimu agitacija prieslaikine…… siaubas

 9. 412 TS-LKD balsai sako:

  2015 metų savivaldybių rinkimai.
  Darbo partija:
  24 Marijanas BYLINSKIS 141 balsai,
  Tuo tarpu TS_LKD:

  1 Irena VASILIAUSKIENĖ 136 balsai,
  2 Jolanta KARALIENĖ 134 balsai,
  3 Daiva SAKALAUSKIENĖ 132 balsai,
  4 Gediminas RAGAUSKAS 89 balsai,
  5 Algimantas TOMAŠIŪNAS 65 balsai,
  6 Alvydas KARALIUS 49 balsai,
  7 Vladislovas JABLONSKAS 48 balsai,
  8 Tomas JUTELIS 47 balsai,
  9 Arūnas JASEVIČIUS 41 balsai,
  10 Arvydas RADŽIŪNAS 40 balsai,

 10. Sakalauskienė, Vasiliauskienė bėgte pas Krištolinę sako:

  Byra valdančioji koalicija!

  Išseko kai kurių rajono tarybos valdančiosios koalicijos narių kantrybė. Apie savo apsisprendimą, kad traukiasi iš valdančiosios koalicijos ir pereina į opoziciją, ketvirtadienį rajono tarybos posėdžio pradžioje pareiškė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovės rajono taryboje Irena Vasiliauskienė ir Daiva Sakalauskienė bei partijai „Tvarka ir teisingumas“ atstovaujantys rajono tarybos nariai Alfredas Astikas ir Darius Paliukėnas. Taigi, dabar rajono tarybos opozicija, vadovaujama Živilės Pinskuvienės, turi 10 narių, o valdančiojoje koalicijoje beliko 11.

 11. Irenai Vasiliauskienei sako:

  - Aš, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS LKD) narė, 2011 metais gyventojų pasitikėjimo dėka pradėjau veiklą Širvintų savivaldybės taryboje. Pasitikėjau tuo metu išrinkto mero kompetencijomis ir patirtimi, maniau, kad galėsime kartu nuveikti daug gerų darbų rajono gyventojų labui. Tačiau teko nusivilti – darbas koalicijoje neteko prasmės, nes dalis priimamų sprendimų neduoda jokios naudos rajono gyventojams, Sveikatos, socialinio ir šeimos komiteto narių iniciatyva yra slopinama.

  Į mūsų pastabas ir pasiūlymus dėl vienų ar kitų sprendimo projektų visiškai neatsižvelgiama, palaikomi sprendimai, kurie, mano manymu, yra palankūs tam tikroms politinėms jėgoms, o ne tie, kurie būtų naudingi rajono įmonėms ir įstaigoms bei gyventojams.

  Kaip Sveikatos, socialinio ir šeimos komiteto pirmininkė galiu atsakingai pareikšti, kad didžiausia klaida ir visišku nesiskaitymu su rinkėjais laikau Kiauklių, Anciūnų, Bartkuškio, Čiobiškio seniūnijose dirbančių slaugytojų darbo nuvertinimą, sumažinant jų atlygį iki minimumo, dėl tos priežasties nebelieka jokios medicininės pagalbos labiausiai nutolusiuose nuo rajono centro kaimuose.
  Dėl sunkios ligoninės finansinės padėties, mano ir dalies Sveikatos komiteto narių nuomone, kaltinti galima ir Savivaldybės administracijos neveiklumą, neteisingą prioritetų nustatymą, neatsižvelgimą į Komiteto narių siūlymus.

  Aš, kaip TS LKD partijos narė, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių Širvintų skyriaus pirmininkė, nepritariu kai kurių Rusijos įmonių, mano nuomone, protegavimui mūsų rajone, politikų kelionėms į Rusijos Federaciją, užmezgamiems kontaktams, kurie gali būti ne tik nenaudingi, bet ir keliantys abejonių.

  Pasitraukiu iš valdančiosios koalicijos, atsakingai pareikšdama, kad mero bei Savivaldybės administracijos vadovų atsakomybės stoka, neveiklumas nepateisina mano, kaip rajono gyventojos ir tarybos narės, vykdančios rinkėjų valią, lūkesčių.

 12. Anonimas sako:

  Pasirašau po kikekvienu žodžiu!

 13. Anonimas sako:

  Nors ir senai tai buvo pasakyta, bet kaip taikliai! Ane?

 14. Sakalauskienei sako:

  Tai jūs su savo draugelka dabartine vice parsidavėt vadinamai merei, tai kodėl dar jūs gali kažkas kviesti?

 15. Daivai Sakalauskienei sako:

  - Nematau prasmės toliau dirbti valdančiojoje koalicijoje, nes dalies koalicijos narių nuomonė yra visiškai ignoruojama, į pastabas ir pasiūlymus dėl vienų ar kitų sprendimo projektų neatsižvelgiama, palaikomi sprendimai, kurie, mano manymu, įtakojami kai kurių politinių jėgų, o ne tie, kurie būtų naudingi rajono įmonėms ir įstaigoms bei gyventojams.

  Nepavyko sutarti dėl šalto vandens kainų, dėl kelių ir gatvių remontų, mokyklų renovacijų, dėl ligoninės skolų sumažinimo, med. punktų kaime išlikimo, chirurginės įrangos atidavimo Sveikatos apsaugos ministerijai, neišsireikalaujant piniginės paramos ligoninės vidaus ligų skyriaus remontui. Aš nepritariu tokiems fantasmagoriniams projektams kaip Rusijos piliečio Mezencevo sveikatinimo centro mūsų mieste steigimas. Daug abejonių kyla dėl politikų (mero, vicemero) kelionių į Rusijos Federaciją, užmezgamų kontaktų, kurių naudingumo taip niekas ir nepastebėjo.

  Traukiuosi iš valdančiosios koalicijos, atsakingai pareikšdama, kad man svarbi ne asmeninė nauda, o rajono žmonių gerovė. Todėl ilgiau tokioje koalicijoje dirbti negaliu.

 16. saule sako:

  Didelis nulis

 17. Anonimas sako:

  Nesijaudinkit, bus tik inžinieriai, santechnikai ir balerinos besiversiančios individualia veikla….

 18. balsuojantis už konservatorius sako:

  manau, kad tiesioginis valdymas įvestas todėl, kad esamas skyrius faktiškai tapo merės vadovaujamos “organizacijos” padaliniu, pritarančiu visiems savivaldybės teritorijoje merės vykdomiems žingsniams. Mano akimis žiūrint šiandieninių sąjūdininkų skyriuje neliko: jie po paskutinių savivaldybės rinkimų diskreditavo partijos skyrių. Prieš rinkimus pasižiūrėsiu į sąrašą: jeigu bus pavardės iš 2015 metų rinkimų sąrašo – nebalsuosiu, nes tais žmonėmis nebepasitikiu. Kitam sąrašui atiduosiu balsą.

 19. Daiva Sakalauskienė sako:

  O kas jį kvietė prisijungti prie mūsų gretų….šį inžininierių, ale konservatorių? Gal buvo sukviestas Širvintų TS LKD visuotinis susirinkimas? Ne? Nereikia? Tai ko mes senieji sąjūdininkai nuo 1988 .m. verti? Jei Sausio 13 stovėjom už Lietuvą savo vaikus namie palikę.. .kad dabar mus ignoruoja? Tai negi kovodami prieš vieną asmenį sukursite naują gvardiją? Savo akyje rąsto nematom, o kito ir šapą pastebim. Nekrikščioniška….Tas tiesioginis valdymas ne kažką . ..Tiesa į susirinkimą , , Vienu ypu” ne visus kvietė. Įdomu pagal kokius parametrus atrinko. Primenu : mūsu 130! Manęs tai nekvietė .. o į Sajūdžio 30 metį kvietmą jau turiu! Ir būtinai važiuosiu! Jau laikas naujam sąjūdžiui! Kas jei ne aš!

 20. Vytas sako:

  Kiekvienas aktyvus, pilietiškas, neabejingas žmogus yra didelė vertybė mūsų bendruomenei. Šiandiena dauguma renkasi lengvesnį, patogesnį gyvenimą. Sveikinu Virginijaus pasirinkimą.

 21. Garbingas Žmogus sako:

  Gerb. Virginijus – pilietiškas Žmogus, tikras mūsų rajono patriotas. Jis yra neabejingas rajono negerovėms, tikrų tikriausias kovotojas už tiesą. Būkite ir toliau tas vienas iš šviesulių, kuris stengiasi prašalinti tamsumas.

 22. Virgiui sako:

  Gali ir numirti. Gal mažai kas ir verks?

 23. Virgis sako:

  Mirk juoku nuo tokios naujienos

 24. Zzz sako:

  Kad jis jau seniai parsidaves turbut, tik skelbesi “nepriklausomu”.

 25. nuomonė sako:

  buvo nepolitikas, o nepriklausomas žmogus su savo nuomone, su savo pasiūlymais. O dabar?.. KIENO RATUOSE SĖDI, TO IR GIESMĘ GIEDI.O giesmei giedoti natas duos.

 26. kabaldiskis sako:

  Nu va, buvo vienas nepriklausomas politikas rajone su savo nuomone ir tas parsidavė. Turės dabar pagal piemenu dudele šokti. O taip neseniai, dar kitus šogdino.

 27. ??? sako:

  “Prasidėjo aktyvūs pokalbiai su gyventojais…” Kažin iš kur sužinojo su kuriais pradėt????????????????????????

 28. Įdomu sako:

  o kur tas kvietimas buvo paviešintas, kad prisijungti? Gal neprisijungti, o tapti NAUJU partijos nariu? Įdomiai, įdomiai čia tas prisijungimas vyksta????????????????????????? Dabar galimai viešins apie kiekvieną NAUJAI PRISIJUNGIANTĮ?Intriga!? Reklama!?

 29. Bijau sako:

  Kad tapsi dar vienu patyčių objektu. Visi, kas ne su ja, tampa priešais

 30. ! sako:

  Šaunuolis!

 31. Virginijui sako:

  ne visai ta partija su kuria susiriščiau, bet čia tamstos pasirinkimas. Žaviuosi pilietiškumu, drąsa, neprisitaikėliškumu. Gal bus gerai. Pamatysim. Aš už tave. Sėkmės.

 32. Anonimas sako:

  Puikus sąžiningas žmogus, neabejingas visuomeniniams reikalams, reikia . kad jam į pagalbą ateitų daugiau dorų krikščioniškai – demokratiškų pažiūrų žmonių, rajonui reikia tikros , stiprios tarybos, o ne nupirktų marionečių.

 33. tikrų konservatorių šalininkas sako:

  palauksiu savivaldybės rinkimų. Pasižiūrėsiu kokios pavardės bus sąraše. Ar bus iš pirmojo 2015 metų rinkimų sąrašo dešimtuko?

 34. iš šono sako:

  Sveikinu su sprendimu. Tikėkimės, kad bus išvarytas ž.p….. raugas šiame partijos skyriuje?

 35. super sako:

  Garbingas ir pilietiškas žmogus. Bet kad apie tai trimituoti? Prisijungė, ir prisijungė. Matysime, kas toliau bus.

 36. kaimynas sako:

  ne pats geriausias pasirinkimas

 37. Bijau sako:

  Bijau, kad senos beretės suvalgys šį aktyvų žmogų

 38. širvintiškė sako:

  Sveikinu ir džiaugiuosi, kad partija atsinaujina.

 39. Sveikinu sako:

  To ir reikėjo tikėtis

Jūsų komentaras:


du × septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]