Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pripažindami ir savo praeities kaltę, esame pasirengę nuoširdžiai padėti iš esmės keisti padėtį

TS-LKD vykdomoji sekretore Aistė Gedvilienė, paskirta tiesiogiai valdyti TS-LKD Širvintų skyrių

TS-LKD vykdomoji sekretore Aistė Gedvilienė, paskirta tiesiogiai valdyti TS-LKD Širvintų skyrių

      Kad galėtume pradėti pokyčius Širvintų TS-LKD skyriuje, o kartu ir Širvintų rajone, pirmiausia turime pripažinti, kad praeityje padaryta daug klaidų, kurios vietos gyventojams buvo ypač skaudžios. Mes negirdėjome pagalbos šauksmo, neįsiklausėme į keliamas problemas, per mažai važiavome, kalbėjome, rūpinomės, kartais nepasitikėjome ir abejojome. Todėl patys turime prisiimti dalį kaltės dėl situacijos, kurią šiandien turime Širvintose.

      Nepripažinus praeities klaidų, niekada neišjudėsim į priekį. Tam, kad galėtume versti naują, baltą lapą Širvintų TS-LKD skyriuje ir politiniame gyvenime, pirmiausia apsisprendėme prisiimti aukščiausio lygio atsakomybę. Partijos prezidiumas nusprendė skirti deramą dėmesį Širvintų bendraminčiams ir priėmė sprendimą įvesti tiesioginį valdymą. Skamba grėsmingai, bet iš tiesų tai yra aukščiausio lygio ir intensyviausia pagalbos priemonė, kurią iki šiol esame sugalvoję mūsų partiniame gyvenime.

       Tiesioginis valdymas reiškia, kad Prezidiumo įgaliotas asmuo (šiuo atveju aš) perima ir skyriaus pirmininko, ir skyriaus tarybos, ir visų kitų skyriaus valdymo organų funkcijas. Tai reiškia ne tik realias galimybes iš esmės pakeisti padėtį, bet ir didelę atsakomybę pasiekti patį geriausią rezultatą.

      Esu pasiruošusi skirti tiek laiko, kiek reikės. Esu pasiruošusi ateiti iki kiekvieno nuoširdaus konservatoriaus-krikščionio demokrato, esu pasiruošusi kalbėtis ir klausyti tam, kad mūsų žmonės patikėtų nuoširdžiu noru padėti susitelkti bendruomenei, kuri kažkada buvo išstumta intrigų ir neteisingumo.

     Šiandien pagalbos reikia ne tik Širvintų TS-LKD skyriui, bet ir pačioms Širvintoms, jų gyventojams, kuriuos supančiojo platus ir vis sunkiau nutraukiamas Ž. Pinskuvienės tinklas. Visus sukaustė baimė dėl galimybės netekti darbo, būti išstumtam iš savo rajono, baimė atvirai reikšti nuomonę, baimė, kad net trims ateinantiems rinkimams gali būti pasitelktos jau išbandytos balsų pirkimo schemos.

      Nepaisant to, kad Ž. Pinskuvienė yra populiariausia politikė Širvintose, mes drąsiai sakome, kad atsinaujinęs TS-LKD Širvintų skyrius, kaip ir partijos vadovybė, nemato galimybių nei dabar, nei kada nors ateityje dirbti koalicijoje su ta, kurios naudai buvo perkami balsai. Tebūnie TS-LKD bus amžina opozicija, bet su dabartine mere už parankės nesiimsime.

TS-LKD vykdomoji sekretorė Aistė Gedvilienė,

paskirta tiesiogiai valdyti TS-LKD Širvintų skyrių

Užsakymo Nr ŠS 18-31


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

21 Komentarai (-ų)

 1. deja sako:

  merę sustabdyti gali tik rinkėjai per savivaldybės tarybos rinkimus. Daugiau būdų jos sustabdymui nėra.

 2. tam kur gal sako:

  Ją stabdyti turėtų teismai ir STT, gal spės? Pagyvensim, pamatysim…

 3. gal sako:

  pažiūrėsim, kaip žiemą per rinkimus merę sustabdysit… Neabejoju, kad jos vienintelės sąrašas Taryboje daugumą sudarys.

 4. tam kur gal sako:

  Į kokį seimą ir kokį europarlamentą ją? Viskas taip ir apskaičiuota. Gėlyčių prikabinsiu, garsiai parėkausiu, kaip rajoną pakėliau nuo nulio, kažkas gal patikės o tada jau pirmyn. Žmonėms, kuriems kažkas nepatiko, mestelsim mintelę apie karjerą seime arba ir aukščiau, gal prabalsuos, nenorėdami dar vieną kadenciją kankintis… Ne, ne. Į kaliuzę ją ir tegu atsako už visas savo machinacijas, iš savo kišenės lai sumoka visas išeitines ir visas baudas už neteisėtus sprendimus. Kam tokį vargą užkarti Lietuvai ir Europai. Geriau laiku sustabdyti.

 5. gal sako:

  gal siunčiam merę į europarlamentą? ar vėliau į Seimą?

 6. Arlekinas sako:

  Kirkilinė darbo partija sutemps visus balsuoti, iš anksto aplakstys ir apdovanos už biudžeto pinigus nupirktomis dovanėlėmis, ir balsuos visi, kas dar juda…Reikalinga stipri taryba esant tokiai merei, todėl kiekviena partija turi dirbti sau ir savo rinkėjui, o ne merei.
  Be to, baigsis europiniai pinigai, išlėks ir ta pati merė, būkit ramūs, ma-ai jūs jai rūpėsit….

 7. tiesa sako:

  Per savivaldybės rinkimus visi iki vieno remiantys valdančiuosius ir patys valdantieji su visais giminėmis ateis balsuoti. Norint, kad keistųsi valdžia reikia milžiniškų pastangų.

 8. Pritariu autorei sako:

  Manau, kad merę remia tie, kurie sėdi ant dviejų, o kartais ir daugiau etatų, kurie dirba be konkursų į pareigas, pvz. realiai dirba švietimo įstaigų vadovais, o vadinasi direktorių padėjėjais ūkio reikalams. Remia tie, kurių vaikai, žentai ir t.t. įdarbinti neteisėtai atleidus prieš tai dirbusius ir aišku, tie , kurie paskui merę keičia partijas. Žodžiu, „savi“. Jų nemažai, bet tai toli gražu ne visi….
  Gal tai bus partija, kuri neparsiduos „už trupinį aukso, gardaus valgio šaukštą…“ .Partija gali nebūti „valgančioji“, bet turi atstovauti dorą ir skaidrią politiką, ko ir linkiu beatsikuriančiai TS-LKD.

 9. dėl rėmimo sako:

  Manyčiau, nuoširdžiai remiančių labai mažėja. Rėmėjais lieka tie, kuriems asmeniškai apsimoka tokiais būti. Kaip ten sako, kiekvieno pirštai į save lenkti :)

 10. As sako:

  Remia merė? Abejociau bijau kad iš daugumos liks tik truputis

 11. to Ar sako:

  abejočiau dauguma, kažkiek gal…

 12. to Ar sako:

  Nekalbėkite visų vardu. Dauguma rajono žmonių remia merę.

 13. 2 klausimas sako:

  Gal geriau ne tik skyriaus, bet visų Širvintų demokratinių jėgų- partijų, NVO, bendruomenių ir laisvų piliečių. Tada bus stipru. Žinosime, kad rajonas ir žmonės tiki demokratiška rajono ateitimi, nes ligoninės paslaugos reikalingos ir senam ir jaunam. Be to nuo rajono visuomenes tai slėpė. Apie projektą nediskutavo nei su visuomene , nei su medikais, o aptarė tik krikštolinis 4.

 14. klausimas sako:

  ar skyrius pajėgus surengti viešą protesto akciją prieš Širvintų ligoninės projungimą prie Ukmergės ligoninės. Nebus veiklos – nebus vietų savivaldybės taryboje.

 15. Leninas sako:

  paskutiniai įvykiai rodo, kad ir konservatoriai, ne tokie jau čia ir skaidrūs

 16. rinkėjas sako:

  turi būti atsisveikinta su visais iki vieno pinskuvininkais ir apie tai informuoti rinkėjus. Tik nuo tuščio lapo gal galima ateityje ką nors pasiekti.

 17. Ar sako:

  nebūtų naudingiau visam rajonui įvedus tiesioginį valdymą. Kiek valstybė sutaupytų lėšų, o gyventojai nervų ir sveikatos.

 18. Konservatoriai sako:

  Jūs visais laikais pasižymėjot išmintim ir kultūra. Sveikinu pasirinkus gerą pirmininkę.

 19. Kazys sako:

  Kas dar išdrįstų atsiprašyti už klaidas?

 20. Sveikinu sako:

  Jūs turit šansų. Puikus požiūris ir jautriai pasakyta.

 21. Monika sako:

  per vėlu atgailauti,skyriaus nebėra.

Jūsų komentaras:


aštuoni − = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]