Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šeimų šventė “Pavasario žydėjimai”

       20180512_121908„Šeima. Toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmasis pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės kepti blynai  ir vyresnio brolio ar sesės iš miesto parvežtas kiškio pyragas…“ Kiek daug telpa į šį žodį!

      Saulėtą pavasario dieną, žydint sodams vepriečiai ir svečiai rinkosi į rajoninę Šeimos šventę ,,Pavasario žydėjimai‘‘. Susirinkusius sveikino Veprių seniūnė Dalė Urbonienė. Pirmieji scenoje pasirodė Veprių skyriaus instrumentinis ansamblis ,,Intermezzo‘‘, vadovas Edvardas Ratautas. Ansamblyje groja senelis ir tėtis Edvardas, dukra ir mama Jurgita ir dukra ir anūkė Airita.

        20180512_123544Vepriškių Antano ir Lionės Šimatonių šeimyninis duetas pagrojo  valsus ir Antano jaunystės dainą.  Šią šeimą vepriškiai puikiai pažįsta. Antanas yra poetas, kaimo kapelos ,,Subatėlė‘‘ vadovas, nagingas meistras, o Lionė šauni dainininkė dainuojanti vyro vadovaujamoje kapeloje, folkloro ansamblyje ,,Geldutė‘‘.

Jaunoji pianistė iš Lyduokių  skyriaus- Otilija Varnaitė paskambino ,,Sonatiną‘‘. Respublikinio konkurso ,,Tramtatulis‘‘ dalyvė dainaviškė  Gabija Petrauskaitė papasakojo pasakojimą ,,Šeška medžiokla‘‘ ir orų spėjimus, vadovė Drąsutė Kaselienė. Visus sužavėjo scenoje šokio sukuryje besisukantys Deltuvos skyriaus vaikų tradicinių šokių kolektyvo šokėjai, vadovės Dalė Gvozdienė ir Daiva Stimburienė. Kolektyve šoka sesutės Samanta ir Gabija Dūdaitės ir jų pusbrolis Edvinas Šiaučiūnas.

         20180512_125224Temperamentu ir gera nuotaika tryško III Antakalnio skyriaus vokalinis šeimyninis Mikalauskų ansamblis ,,Romeo‘‘. Ansamblyje tėtis Sultanas ir sūnūs: Artūras, Ruslanas, Samiras.

      Ansambliečius keitė Krikštėnų skyriaus šokėjos. Šoko sesutės Aistė ir Ernesta Astrauskaitės su drauge Austėja. Pramoginius šokius šoko pusseserės Austėja Lidakevičiutė ir Smiltė Sipavičiutė. Vadovės Dalia Banišauskaitė ir Janina Svetlikauskienė

     Veprių skyriaus folkloro ansamblyje ,,Geldutė‘‘ , vadovė Algimina Uselienė, jau daug metų dainuoja seserys Onutė Kuliešienė ir Eugenija Bogdienė. Eugenija sakė, kad kol galėsiu, tol dainuosiu…

      20180512_131654 Koncertą pabaigė Želvos skyriaus kaimo kapela ,,Želvelė‘‘, vadovas Vaclovas Butkus. Kapeloje groja ir dainuoja broliai Vaclovas ir Albinas Butkai, sutuoktiniai Jūratė ir Gintas Braškiai.

         Po koncerto norintieji rinkosi kultūros namų kiemelyje, kur galėjo susipažinti su Stanislovo Šikšnio vedama edukacija apie bites ,,Bitutė ratuota‘‘ , A. Uselienė mokė pinti pintines juostas edukacijoje ,,Pinsiu juostą margaraštę‘‘. O labiausiai išalkę galėjo pasivaišinti kiaušiniene ir namine gira.

Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

Nuotraukos autorės


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki + šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]