Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintose edukacinis renginys pedagogams

       foto3 2018 m. gegužės 8 dieną Vilniaus teritorinės darbo biržos Širvintų skyriuje buvo surengtas pirmasis praktinis edukacinis seminaras „Šiuolaikinės karjeros orientyrai: galimybės ir sprendimai“ Širvintų rajono mokyklų pedagogams, dirbantiems mokinių ugdymo karjerai ir planavimo srityje. Pagrindinis šio susitikimo tikslas buvo aptarti bei analizuoti šiuolaikinės karjeros modeliavimo aspektus individualiu lygmeniu, o taip pat tobulinti mokytojų ir karjeros specialistų kompetencijas pristatant šiuolaikines karjeros kūrimo galimybes ir jauno žmogaus (vyresnių klasių mokinių) priimamų sprendimų iššūkius. Juk ekonominiai, socialiniai ir technologiniai pokyčiai lemia kiek kitokį darbo organizavimo pobūdį visuomenėje. Kaip nurodo kai kurie mokslininkai (Korsakienė, Smaliukienė, 2014), pokyčiai, vykstantys organizacijų lygmeniu, reiškia, kad vis mažiau organizacijų gali suteikti garantijas darbuotojams visą gyvenimą dirbti ir siekti stabilios karjeros vienoje vietoje. Todėl vis daugiau dėmesio skiriama ne tradicinei karjerai, kuri suprantama kaip vertikalus progresas vienoje organizacijoje, bet paties asmens sąmoningai plėtojamai karjerai.

            FOTO4Seminare dalyvavo pedagogai tiek iš Širvintų rajono, tiek ir iš Ukmergės profesinio rengimo centro. Pradedant šį renginį, Vilniaus teritorinės darbo biržos Širvintų skyriaus vedėja S. Žedavainienė visus dalyvius aktyviai kvietė glaudesniam tarpusavio bendradarbiavimui ir ieškoti bendrų sąlyčio taškų padedant jaunam žmogui tinkamai priimti savo karjeros sprendimus, o specialistė A. Adomavičiūtė pristatė esamas jaunimo užimtumo programas parodant įvairias galimybes jaunam žmogui pasinaudoti skirtingomis paramos formomis. Širvintų raj. savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Gintarė Preikšaitienė aptarė jaunimo įsitraukimo ir dalyvavimo įvairiose veiklose aktualijas bei iššūkius.

      Savo įžvalgomis karjeros modeliavimo klausimais dalijosi ir diskusijai kvietė seminaro svečiai iš Vilniaus – VšĮ „Vilniaus verslo kolegija“ (lekt. D. Vilčinskaitė, lekt. T. Butvilas, studentai K. Noreikaitė ir O. K. Chukwukelue – „KC“); taip pat ir iš Kauno – VšĮ „Synergy LT“ (psichologė, psichoterapeutė A. Žvikaitė).

    foto1    Diskusijų provokacijai atsiliepė ir seminaro dalyviai pateikdami savo asmenines patirtis dirbant su mokiniais bei ieškojo sprendimų, įgalinančių šių dienų jauną žmogų sąmoningai ir konstruktyviai pasirinkti savitus karjeros kelius bei kurti pridėtinę vertę pirmiausiai savo artimiausioje aplinkoje.

        Tikimasi, tokio edukacinio pobūdžio seminarus organizuoti kelis kartus metuose ir paversti tai gražia bendradarbiavimo tradicija su švietimo srities specialistais siekiant vieningo tikslo – jauno žmogaus kryptingo orientavimo(-si) asmeninės karjeros projektavime.

 Vilniaus teritorinės darbo biržos Širvintų skyriaus informacija

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− du = vienas

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]