Tegul varpai pašaukia laimę    Musninkiečiai papuošė Velykų medį    Saulėtos, prasmingos, viltingos Prisikėlimo šventės!    Tikėjimą, Meilę ir Viltį į kiekvienus namus teatneša     Sušaukiamas Tarybos posėdis   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų lopšelis-darželis „Boružėlė“ dalinosi gerąja patirtimi Marijampolėje

„Juk nėr gražesnės Lietuvos nei ši: vaikų širdim ir rankomis tapyta.

Nors esam dar labai maži – be galo mylim savo šalį šitą.“

                                                                 (Eduardas Selelionis)

      DSC_0625 Šiais gražiais ir prasmingais E. Selelionio ir J. Jačėnaitės dainos posmais prasidėjo baigiamasis respublikinio švietimo įstaigų projekto „Čiulbėkit, paukšteliai, mylimoj šalelėj“ renginys Marijampolėje, Meilės Lukšienės švietimo centre. Šiame renginyje dalyvavome ir mes, Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ atstovai. Vykdyto projekto pagrindinis tikslas – gamtos vertybių propagavimas, visos Lietuvos švietimo įstaigų gamtosauginio ugdymo tobulinimas ir skatinimas.

        Renginio metu projekto dalyviai dalinosi patirtimi, pasakojo apie savo vykdytas veiklas, darbo formas, sėkmes ir nesklandumus. Klausėmės Žuvinto biosferos rezervato atstovo pranešimo. Ekologas Regimantas Vabuolas  priminė mums visiems, kodėl taip svarbu propaguoti gamtosaugines idėjas.

       DSC_0640Visus renginio dalyvius sužavėjo gyvosios gamtos fotografo Vaido Karpavičiaus interaktyvus pristatymas „Laukinė Sūduvos gamta fotografijose“. Fotografas pademonstravo, kokią maskuojančią aprangą reikia turėti, kad galėtum nepastebėtas prisiartinti prie paukščio ar gyvūno, kad „pagautum“ tą  vienintelį unikalų kadrą…

      Vėliau vykome į  edukacinę-pažintinę  ekskursiją Marijampolės cukraus fabrike, kurį pastatė čekų kompanija „Škoda“ 1931 metais, bei į Marijampolės kultūros centrą. Kultūros centre mero pavaduotojas Romualdas Makauskas pasveikino visus susirinkusius projekto dalyvius, įteikė padėkas ir atminimo dovanėles  –  gyvosios gamtos fotografo Vaido Karpavičiaus nuotraukų albumus, bei pakvietė į projekto „Čiulbėkit, paukšteliai, mylimoj šalelėj“ vaikų piešinių parodos atidarymą. Piešinius parodai siuntė ir mūsų lopšelio-darželio vaikai. Buvome sužavėti  vaikų kūrybiškumo ir vaizduotės rezultatais.

      R. Makauskas pasidžiaugė gausiu projekto dalyvių būriu, skatino projekto tęstinumą. Norime pasidžiaugti, kad mero pavaduotojas R. Makauskas yra mūsų kraštietis.

        Grįžome praturtėję naujomis idėjomis, geromis emocijomis. Mokykime vaikus mylėti medį, žolę, paukštį…

 

                                             Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ auklėtoja Virginija Stundytė

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki + = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]