Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajono savivaldybė ir toliau teisiasi už mokesčių mokėtojų pinigus

DSC_0008/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotrauka iš KN archyvo /

      Širvintų rajono savivaldybė nerimsta ir toliau bylinėjasi už mokesčių mokėtojų pinigus. Mes rašėme apie balandžio 5 d. Vilniaus apygardos teismo sprendimą, pagal Viešųjų pirkimų tarnybos ieškinį, skirti baudą Širvintų rajono svaivaldybei už netinkamai organizuotą sporto komplekso statybos darbų konkursą skyrė beveik 68,5 tūkst. eurų dydžio baudą. Vilniaus apygardos teismas prieš tai jau buvo tenkinęs tarnybos ieškinį ir savivaldybei skyręs 50 tūkst. eurų baudą. Tuomet šią baudą Apeliaciniam teismui apskundė savivaldybė.

       Plačiau apie tai: https://www.krastonaujienos.lt/2018/04/sirvintu-rajono-savivaldybei-skirta-beveik-685-tukst-euru-dydzio-bauda/

     Širvintų rajono savivaldybės toks teismo sprendimas netenkino ir ji vėl jį apskundė. Kaip “Krašto naujienas” informavo Vilniaus apygardos teismas, gegužės 16 d. skundas perduotas Vilniaus apeliaciniam teismui ir bus nagrinėjamas birželio 5 d.

     Belieka tik apgailestauti, kad eilinis Širvintų rajono savivaldybės administracijos pažeidimas ir bylinėjimasis bus apmokami iš mokesčių mokėtojų lėšų.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. Mąstančiam sako:

  nebijo ji viešumo. Bet koks viešumas jai – reklama. Opozicija kreipėsi į atitinkamas institucijas surašiusi tuos “nuopelnus”, tik tyrimai ne taip greitai vyksta, kaip norėtųsi. Ir dar: pats rašot apie apmokėjimus, tai va opozicija nevaldo rajono biudžeto, iš kurio galėtų pinigais žarstytis į visas puses, kaip tai daro dabartinės “neklystančiosios”. Beje, tą padaryti gali ne tik opozicija, bet ir bet kuris pilietiškas rajono gyventojas.

 2. Mąstantis sako:

  Nejaugi sunku opozicijai ant popieriaus lapo surašyti visus Pinskuvienės nuopelnus rajonui-”teisėtus” atleidimus, “skaidrius” konkursus, teismų sprendimų “vykdymus”ir t.t., surinkti rajono žmonių parašus, ir atviru laišku per pvz. “Lietuvos rytą” {redakcija negali atsisakyti spausdinti, jei straipsnio plotas oficialiai apmokėtas} kreiptis į generalinę prokuratūrą dėl galimai nusikalstamų veikų tyrimo? Vienintelis, ko bijo tokie veikėjai, tai viešumas. Po straipsnio ir prokuratūra nebeturės galimybės nereaguoti. Kažkas turi imtis iniciatyvos sustabdyti šitą beprotybę.

 3. Vytas sako:

  Prie šios baudos reikia pridėti dar teismų išlaidas. Teismų buvo trys, ketvirtas dar bus. Už pirmą teismo posėdį sumokėta 8,5 tūkst. eurų. Manau, panašiai kainavo ir kiti.

 4. to ? sako:

  jeigu mažai balsuojančių, tai dabartiniai valdantieji tvirtai laimės. Jie visi iki vieno ateis balsuoti bei dar papildomų balsų kaip visada susiorganizuos

 5. ? sako:

  pasakykit, kiek gi čia liko tų balsuojančių?

 6. scenarijus sako:

  dabar puls rūpintis kaimiečiais. visi pamatys begalinį atsidavimą žmonėms ir vėl puls balsuoti už ŽP. pamatysit. Jei taryba bus ne jos pusėje, mes visą savo sukurtą jovalą ir dings iš rajono. Dar nurašys viską pertvarkom, reorganizacijom, skundikam, opozicijai ir pilietiškiems žmonėms. Nesugebėjo suėsti, prigąsdinti visų, bet tikrai turi planus kaip išsisukt.

 7. to oi sako:

  Kaip ją pakeisi? Per savivaldybių tarybos rinkimus? O kaip surinkti reikiamą balsų skaičių? Ar pagalvojai?

 8. Oi sako:

  Mūsų valdžiukė nesiruošia keisti savo įpročių ir pripažnti klaidų, matomai teks keisti pačią valdžiukę

 9. ir taip buvo aišku sako:

  niekaip nesuprantu logikos. kuo daugiau teisiasi, tuo daugiau susimokėti reikia ir advokatams, ir vistiek baudas

Jūsų komentaras:


+ septyni = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]