Administracijos direktoriumi išrinktas Darius Varnas    Per savaitgalį keturi ikiteisminiai tyrimai    Kviečiame į Raganaitės puotą    Sunkioji technika neišsiteko po Viesų viaduku    Ardomos ką tik paklotos plytelės. Kas atsakingas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ukmergės savivaldybės taryba pritarė ligoninių sujungimui

sujungimas/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos iš KN archyvo /

        Ką tik  Ukmergės rajono savivaldybės taryba vienbalsiai pritarė Ukmergės rajono savivaldybės ir Širvintų rajono savivaldybės  bendradarbiavimo sutarčiai, kurios oficialus tikslas sudaryti sąlygas Širvintų rajono gyventojams gauti nepertraukiamas, kokybiškas II lygio sveikatos priežiūros paslaugas. Kitaip tariant, Ukmergės savivaldybės taryba pritarė dviejų ligoninių sujungimui.

     Sprendimo projekto aiškinamajame rašte teigiama: „Ukmergės rajono savivaldybė ir Širvintų rajono savivaldybė, siekdamos užtikrinti nepertraukiamą, kokybišką, optimaliai skaitlingą sveikatos priežiūros paslaugų teikimą abiejų rajonų gyventojams, atsižvelgdamos į ekonominių, demografinių sąlygų diktuojamus neišvengiamus pokyčius bei poreikį teikti kiek įmanoma geresnės kokybės ir visapusiškas paslaugas, nedidinant administravimo kaštų, optimaliai naudojant visus turimus išteklius, susitaria bendradarbiauti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Širvintų rajono savivaldybės teritorijos gyventojams srityje.“

DSC_0049PAGAL PROJKETĄ ŠALYS ĮSIPAREIGOJA

 Ukmergės rajono savivaldybė įsipareigoja:

4.2.1. Sudaryti galimybę Širvintų rajono gyventojams, kuriems reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos, ir lydintiems asmenims pasinaudoti pavėžėjimo paslauga. Nustatyti pavėžėjimo paslaugos poreikio skaitlingumą ir dažnumą bei sudaryti optimalų tvarkaraštį.

4.2.2. Užtikrinti, kad Širvintų rajono gyventojai turės galimybę gauti konsultacinės poliklinikos gydytojų specialistų paslaugas Širvintų mieste esančiose patalpose, nemažinant, o pagal galimybes ir poreikį didinant, teikiamų konsultacijų įvairovę ir dažnį.

4.2.3. Užtikrinti, kad Širvintų rajono gyventojai turės galimybę naudotis visomis Ukmergės ligoninės teikiamomis stacionaro paslaugomis.

4.2.4. Tinkamai naudoti gaunamus sveikatos priežiūros įstaigos išteklius, prioritetu laikant darbuotojų darbo sąlygų ir pacientų gydymo aplinkos gerinimą.

4.2.5. Pagal galimybes ir gaunamus išteklius siekti, kad nuolat gerėtų sveikatos priežiūros paslaugų kokybė, tam tikslui panaudojant žmogiškuosius išteklius bei pažangius gydymo metodus.

4.2.6. Reorganizavus įstaigas, VšĮ Širvintų ligoninės darbuotojų darbo santykiai tęsiami VšĮ Ukmergės ligoninėje. Po reorganizavimo vykdant struktūrinius pertvarkymus užtikrinti, kad atitinkantiems reikiamą kvalifikaciją darbuotojams bus pasiūlytos laisvos darbo vietos.

4.2.7. Skirti Širvintų rajono visuomenės atstovą VšĮ Ukmergės ligoninės stebėtojų tarybos nariu.

00002Širvintų rajono savivaldybė įsipareigoja:

4.3.1. Užtikrinti, kad VšĮ Ukmergės ligoninei perduodamas jos veiklai reikalingas Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausantis turtas būtų tinkamas sveikatos priežiūros veiklai vykdyti, o perduodamos patalpos atitiktų 2011 m. liepos 29 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos  ministro įsakymu Nr. V-737 patvirtintos Lietuvos higienos normos HN 47:2011 „Asmens sveikatos priežiūros įstaigos: bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ nuostatas.

4.3.2. Užtikrinti, kad viso pastato, kurio dalis patalpų bus perduota ligoninės veiklai, būklė nedarys įtakos ekonomiškai nenaudingoms ir nepagrįstai didelėms išlaidoms, skirtoms  patalpoms išlaikyti, atsirasti.

4.3.3. Pagal galimybes, bet ne mažiau kaip 50 procentų prisidėti prie veiklos kokybei užtikrinti ir gerinti reikalingų patalpų remonto, aplinkos pritaikymo, infrastruktūros bei kitų darbų, kuriuos atlikus būtų pagerinta pastato būklė ar padidėtų jo vertė. Skiriant lėšų kitam turtui įsigyti, gali būti numatyta tikslinė paskirtis.

        Širvintų rajono taryba šį klausimą svarstys gegužės 31 d. 15 val.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. taip sako:

  ir policijos komisariato nereikia, uzteks nuovados

 2. Arlekinas sako:

  Aš džiaugiuosi bent tuo, kad ukmergiškiai – geri žmonės, normali valdžia, tegu naudojasi proga, o mes gydysimės kaip išgalėsime. Tad Rekviem ligoninei – prie jos sunaikinimo prisidėjo, deja, ir buvę konservatoriai. Grokite, Ponia Vicemere, rytoj Rekviem mūsų ligoninei, grokite, juk to siekėte…

 3. stebėtojas sako:

  labai paprasta išvada ir pamoka širvintiškiams :)
  protingas meras + protingas ligoninės vadovas = ne bankrutuojanti ligoninė

 4. Laima sako:

  Šaunu. Belieka laukti darbo pasiūlymų ir sėkmės darbuojantis Ukmergės ligoninėje.

 5. ne ukmergietis sako:

  lankiausi neseniai Ukmerges ligoninėje, sakykit ką norit, galit ten nevažiuoti, bet ligoninė paliko gerą įspūdį – ir gydytojai ir patalpos.Duok Dieve kiekvienam rajonui turėti ir išlaikyti tokią ligoninę.sekmės ukmergiečiams

 6. Ruta sako:

  Pagarba Ukm merui ir ligonines vadovams-sugeba ne tik issilaikyti bet ir prisijungti,ziuri i ateiti o negyvena tik sia diena:)
  Gaila kad Sirv ne tik ligonines vadovo bet ir mero kuriems rupetu ligonine neturejo jau daug metu

 7. 2 piknikas sako:

  Ne baltas piknikas, o 31 d. “gedulingi pietūs”. O viena iš autorių net vargonais galėtų ” Ate ligonine” sugrot.

 8. Baltas sako:

  Baltas piknikas Širvintose tikriausiai bus skirtas ligoninės netekimo proga? Gal ir iš Ukmergės bus norinčių baltai papiknikauti ?

 9. Stebėtojas sako:

  Na jeigu būtų patalpos, kurių nereikia remontuoti, tai ir investicijų nereikėtų. O kodėl kažkas turi išlaikyti svetimas nenaudojamas patalpas, tai visai nesuprantama.

 10. Vaje sako:

  ŽP, DP, LSDdp griaunamoji jėga? Gavo valdžią ir pinigus, o padarė tai pridarė? Vaje, vaje…Ukmergėje ne tik, kad ligoninė klesti, bet ir ambulatorijos veikia. O Širvintos- nei ambulatorijų, nei ligoninės? Viską griauna, rauna pjauna. Kad nors ką normalaus sukurtų. Vaikų supynes, skalbinių džiovykles ir tas išrovė.Svarbiausia gražus fasadas, o žmonių poreikiai ir kasdienis gyvenimas nieko nejaudina.

 11. Pala pala sako:

  Paskaitykit tekstą. Ligoninė ne tik atiduodama, bet už ją dar reikės pastoviai mokėti. 1-ą k. lygiom dalim už investicijas, nors rajonas 2k mažesnis, o 2-ą k. už nenaudojamas patalpas. Vot čia tai krikštolinis monkės biznis.

 12. Širvintiškis sako:

  Joks čia ne prijungimas, o ligoninės, pacientų ir medikų atidavimas. Gryna baudžiavinė Lietuva. Be to ir sąlygos nelygiavertės, Širvintos turės tik 1ną balsą stebėtojų taryboje iš 5. Vat jums ir lygiava. Tai rajono turto parcialiavimas. Žmonės nubuskit…

 13. superis sako:

  Po viena publikacija rašiau,kad jau seniai viskas nuspręsta, kad po liepos 1 d. iš Ukmergės ligoninės vadovaus žmogus. Viskas tvirtinasi. Sudie, Širvintų ligonine. Liks tik prisiminimai ir ŽP padarytas darbas-sunaikinta Širvintų ligoninė. Reikia aplamai rajoną naikinti ir jungti prie Ukmergės. Nieko pas mus nelieka, tik žmonės, kurių irgi nuolat mažėja. Taip gera gyventi Širvintose. Daugiau matyt pasityčioti iš mūsų nereikia.

 14. As sako:

  Pinskuviene sužlugdė ligonine… Tiesiog atidavė 0

 15. Patikslinimas sako:

  Tai ligonines ATIDAVIMAS

 16. klaidinimas sako:

  tai ne ligoninių sujungimas, o Širvintų ligoninės prijungimas prie Ukmergės ligoninės. Prijungimo pasekmė: nebelieka Širvintų ligoninės

Jūsų komentaras:


+ devyni = penkiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]