Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Andrius ir Giedrius Jozoniai: tai teisinis neraštingumas ir noras nukreipti dėmesį

DSC_0001./ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

    Jau rašėme apie Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo sprendimą dėl valdančiosios daugumos bandymo iš trijų Tarybos narių atimti jų mandatus ir pašalinti politinius oponentus iš savo kelio. Po teismo sprendimo jau kalbinome Kęstutį Pakalnį, šiandien kalbiname kitus du Tarybos narius, kurių politinis likimas buvo nagrinėjamas teisme – Andrių Jozonį ir Giedrių Jozonį.

       Tiesa, čia reikėtų prisiminti, kaip Tarybos posėdyje, svarstant galimybę kreiptis į teismą, Giedrius Jozonis patarė valdantiesiems gerai pagalvoti, kad vėliau nebūtų gėda teisme. Šio siūlymo ne tik kad neišgirdo, bet iš jo ir pasityčiojo.

      Šiandien  Tarybos narių klausiame: kaip vertinate valdančiųjų kreipimąsi į teismą ir tokį teismo sprendimą?

ANDRIUS JOZONIS, Tarybos narys:DSC_0001.

      – Įvyko tai, kas ir turėjo įvykti. Panašu, kad tiek valdančiosios daugumos atstovai, tiek savivaldybės administracijos darbuotojai eilinį kartą pademonstravo teisinį neraštingumą, ko pasekoje teismas priėmė sprendimą nutraukti bylą. Apmaudu, kad valdantieji koncentruojasi ir švaisto mokesčių mokėtojų pinigus kažkokių politinių sąskaitų suvedinėjimui, kai rajone tiek daug problemų ypatingai sveikatos priežiūros srityje. Manau, kad valdančiųjų tikslas yra pašalinti mane, bei kitus oponuojančius Tarybos narius iš Širvintų rajono savivaldybės tarybos, todėl praktiškai galiu garantuoti, kad čia dar ne pabaiga.

DSC_0007,GIEDRIUS JOZONIS, Tarybos narys:

    – Dar prieš pradedant svarstyti šį klausimą jo baigtis buvo aiški. Pagrindinis ponios motyvas buvo elementariai nukreipti dėmesį nuo savęs, nuo neskaidrių pirkimų, nuo balsų pirkimų, nuo neaiškių ligoninės perspektyvų. Ką merė tikrai yra įvaldžius – kelti audras stiklinėje, kai tai jos neliečia, ir politinį whataboutizmą, kai pati yra kalta. Ir dėl to man gaila aplinkinių, nes vadovas skirtas tik nuopelnams prisiimti, bet ne atsakomybėm – nelabai ko vertas. Aš asmeniškai tokias bylas vertinu labiau kaip pripažinimą už ilgametį darbą vengiant rajone tokios politikos atstovų, o ne politinį susidorojimą su oponentais. O merei norėčiau pasiūlyti vertinti tarybos narius pagal pasisakymus, pasiūlymus ir jų logiškumą Tarybos posėdžių metu. Bet pats suprantu, kad tai sunki užduotis, nes pozicijos pusėje nei klausimų, nei pasiūlymų beveik nebūna, o pasiruošimas posėdžiams atrodo trunka tiek, kiek marškinius išsilygint. Tad palinkėčiau jiems drąsos ir supratimo, kad pagarba iš baimės tai nėra pagarba. Rajono žmonės jau aiškiai bunda, gal gi prabus ir jie.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. -> Super'i sako:

  Tai kad esi cituoju “demokratinės šalies – Lietuvos Respubikos – pilietis, Lietuvos Nepriklausomybės gynėjas” tau jokios teisės nesuteikia aplinkinių vadinti bet kaip. Moralinės teisės taip pat neturi, nes negali argumentuotai paaiškinti, kodėl taip juos vadini. O štai apie tave aš pilną moralinę teisę turiu ir galiu pasakyti, kad su galvelę jums negerai. Aš ne psichologas, bet iš jūsų požiūrio į aplinką jau galima spręsti, kad turite problemų. Patarčiau kreiptis į specialistus.

 2. super sako:

  Tai yra mano nuomonė. Ją pareiškiau. Keista, kad tokiam potingam komentatoriui turi priminti: Esu demokratinės šalies – Lietuvos Respubikos – pilietis, Lietuvos Nepriklausomybės gynėjas, ir turiu pilną teisę reikšti savo nuomonę apie Lietuvos politikus. Atsiprašau jei per griežtai. Įžeisti šitų žmonių tikrai nenorėjau.
  Bet jums, manau, aš visiškai nesu įpareigotas aiškintis dėl savo pasisakymų.
  Parašykite man į pašta [email protected]. Prisistatykite, jei užteks drąsos, kas esate. Gal ir atrašysiu.

 3. -> Super'i sako:

  Turite savo nuomonę apie šiuos politikus. Viskas gerai, nenoriu jos pakeisti. Bet gal galite ją argumentuotai pagrįsti, gal ir mes pamatysim tai ko nematom? Gal galite pateikti kokį nors įrodymą, kad jiems trūksta raštingumo? Ar kažkokių turit faktų kad jie “lodyriai” (nors manau turėjot omeny lodariai). O gal turit kokį mokslinį išrašą/įrodymą, kad jie amebos? Neslėpkit šios labai aktualios ir svarbios informacijos norim ir mes žinoti kuo remiantis darote tokias įžvalgas.

 4. super sako:

  Kad zivile tupa čia faktas, bet broliams iki raštingumo (BET KURIO)ir darbo visuomenės labui tai kaip nuo Širvintų iki Klaipėdos peškom. Geriau tylėkite lodyriai ir džiaukites kad iš Tarybos nemetė. Būtų mano valia tokių amebų čia tikrai nebūtų.

 5. TOMUI sako:

  teismas nepatvirtino “nedirbimo”: tai tik merės išsigalvojimas. Paprasčiausiai nereikia tikėti paistalais.

 6. TOMAS sako:

  Bukit saziningi ,kai nedirbot ir pinigus gavot ,tai grazinkit .

 7. to na sako:

  per tuos kur rode, laimeti…jeigu ka;)

 8. tik nereikia sako:

  guostis tuo, kad “pšyjdzi koza do voza”- nėra politikų atsakomybės jokios. vieni kitus dangsto, purvina, plauna, kepures keičia. bet tokios arogancijos ir keršto kaip mūsuose turbūt niekur daugiau nėra.

 9. Mąstantis sako:

  Oi laikas susimastyti tarybos nariams, klusniai kilojantiems rankeles už merės projektus, oi laikas. Kai pradės purtyti merę, ji pirmiausiai pasakys, kad čia ji visiškai ne prie ko, ne ji, o taryba priėmė nusikalstamus sprendimus. Vaikščiosit visi darniai, kaip ir dabar balsuojate, į prokuratūrą rankutėmis susikibę metus penkis. O į nugaras rajono gyventojai spjaudys…

 10. kas pasakys sako:

  kada tas prabudimas įvyks, kai visi gausiai atlyginti ir sėdi toje pačioje valtyje? man labai gražu, kai tai kas gerai- ponios nuopelnas, o tai kas blogai- taryba turi atsakyti. ten ji nusiplauna. Šaunuolė- ne kartą garsiai išdavė savus, o tie vistiek lankstosi. sakytum kad kvaili, bet gi nekvaili žmonės. tik kvailai duoda kelią.

 11. Na sako:

  Kaip čia taip? Savivaldybėje tokie „teisininkai” dirba ir taip susimovė. Tiesa, viena „teisininkė” , kuri per teismus labai „rodė protą” jau pabėgo į Vilnių.

 12. širvintiškė sako:

  smagi naujiena, teisingai pasakėte neraštingi ir pilni ambicijų.Sėkmės jums.

Jūsų komentaras:


− keturi = du

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]