Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Apdovanoti Ukmergės rajono savivaldybę garsinantys moksleiviai

ac4889e772a2c5e3c7ee658f21365ad6   Birželio 14 dieną Kraštotyros muziejuje šurmuliavo vaikai ir jaunimas, būriavosi tėveliai ir mokytojai. Čia įvyko 2018 metų Ukmergės rajono savivaldybės gabių vaikų ir jaunimo fondo apdovanojimai. Gėlėmis, padėkos raštais ir piniginiais prizais apdovanoti moksleiviai respublikinėse ar tarptautinėse varžybose iškovoję prizines vietas 2018 metų pirmame pusmetyje.

   Apdovanojimai prasidėjo muzika. Susirinkusiems grojo Jokūbas Burneikis (mokytoja Virginija Mažeikienė, koncertmeisterė Laura Burneikienė), Tautvydas Pakėnas (mokytojas Valentinas Pliskus). Mokinius sveikino Fondo pirmininkas, rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas.

      Tarp apdovanotųjų po vieną Sporto klubo „Vidiškiai“, Ukmergės „SC-Keliai“, Vidiškių ir „Šilo“ pagrindinių mokyklų, Jono Basanavičiaus ir Antano Smetonos gimnazijos, trys Taujėnų gimnazijos, penkios Sporto centro komandos. Apdovanotos ne tik komandos, bet ir pavieniai moksleiviai. Iš Jono Basanavičiaus gimnazijos apdovanotųjų buvo 5, iš Veprių pagrindinės mokyklos – 3, Antano Smetonos gimnazijos – 8, Meno mokyklos Muzikos skyriaus – 10, Taujėnų gimnazijos – 7, Sporto centro –12, Sporto klubo „Vilkas“– 7, Dukstynos pagrindinės mokyklos – 2. Jiems išdalinti 6004 eurai.

   Jau antrą kartą apdovanojami ir vien tik dešimtukais mokslo metus baigę moksleiviai. Tokių šiais metais dešimčia daugiau. 44-iems įvairiose mokyklose besimokantiems moksleiviams išdalinti 1672 eurai. Puikiai besimokančių daugiausia „Šilo“ pagrindinėje mokykloje ir Jono Basanavičiaus gimnazijoje – po 10. Antano Smetonos gimnazijoje puikiai mokosi 8 moksleiviai, Taujėnų gimnazijoje ir Užupio pagrindinėje mokykloje – po 4, Senamiesčio, Dukstynos ir Vidiškių pagrindinėse mokyklose – po du, Pašilės progimnazijoje – vienas moksleivis.

    Nuo 2007 metų gyvuojantį fondą šiais metais parėmė Ukmergės rajono savivaldybė, UAB „Ukmergės melioracija“, UAB „Ukmergės duona“, UAB „Ukmergės pramonės parkas“ (Stansefabrikken), UAB „Likmerė“.

Arvydo Pėšinos informacija

Ukmergės raj. savivaldybė

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


vienas × vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]