Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausa apie buitinių atliekų išvežimo paslaugą

180x250/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

   Pasikeitus buitinių atliekų vežėjui Širvintas ir Ukmergę, rodos, ištiko krizė: pasikeitė šiukšlių vežimo grafikai, gyventojai piktinosi negavę konteinerių, stebėjosi kainomis.

   Adaptacinis periodas, kaip ir kiekvienam, vieną dieną baigiasi. Klausiame skaitytojų, kokia situacija rajone yra šiandien? Ar esate patenkinti buitinių atliekų išvežimo darbais, grafikais?

      Savo pastebėjimus rašykite komentaruose arba [email protected]   Būtų naudingiau, jei nurodytumėte ir vietovę, apie kurią kalbate.

       Juos pateiksime atliekų vežėjams ir savivaldybėms. Būkite aktyvūs.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

18 Komentarai (-ų)

 1. Mąstantis sako:

  Bet merė vistiek geriausia ir protingiausia? Sugriovė gerai veikusią sistemą, pakišo žmonėms kažkokius lūzerius,Ir viskas Ok? Nors pati pirmai progai pasitaikius giriasi, kad be jos žinios net lapas nuo medžio rajone nenukrenta, bet betvarkės “nemato”, skundų “negirdi”. Ar dėl kažkokių priežasčių visgi nenori matyti ir girdėti? Kažkoks negeras kvapelis nuo šito sąndorio sklinda, kaip nuo tų neišvežtų šiukšlių.

 2. as sako:

  geriausiai kiti visai neturi nereikia nei moket i kamina siukles sukisa zmones nuodija ir ok

 3. Nieko nuostabaus sako:

  viskas ką daro šios kadencijos valdžia kabaluoja ant nesąmonės ribos. Didžiausias absurdas – kaimuose 120 l konteineris ir vežamas vieną kartą per mėnesį, antra šūkis teršėjas moka daugiau virs šiukšlėmis užverstomis pakelėmis ir miškeliais.

 4. sąskaitos sako:

  savivaldybė sudarė, tai tegul ir moka. Tam, kad pareikalautų mano įmokos, savivaldybė turi sudaryti sutartį su manimi. Čia lygiai tas pats kas šiluma ar vanduo.

 5. to sąskaitos sako:

  kad už mus sudarė savivaldybė, neramina tik kokia bus sąskaita. Galėtų nors išsiuntinėti gyventojams informaciją, už kokį kiekį kiek reikės mokėti.

 6. sąskaitos sako:

  Ыutarties su niekuo nesudariau, tad nesiruošiu ir mokėti.

 7. Manau sako:

  bus daug siurprizų,sulaukus sąskaitų.Tada pakomentuosim.

 8. Anonimui sako:

  reikia vežti prie ,,rūmų”

 9. Anonimas sako:

  Kol aptarnavo “Ecoservice” turėjome 240 l talpos konteinerį, kurį pagal iš anksto pasirašytą sutartį visados išveždavo vieną kartą per mėnesį. Grįžę po darbo radome kieme gulintį 120 l konteinerį dabar aptarnaujančios įmonės, kurį išveža ( deja ne pagal jokią sutartį) vieną kartą per mėnesį. Mūsų šeimai šis konteineris per mažas (ypač vasarą). Kai skambinome sakė jog veš pagal “Ecoservice” grafiką. O dabar grafiką pakeitė ir pasirodo, kad į kaimiškas vietoves šiukšlių aptarnaujanti įmonė užsuks surinkti tik kartą per mėnesį. Kur dėti susikaupusias šiukšles, kurios nebetelpa į 120 l talpos konteinerį?

 10. miesto gyventoja sako:

  nuo birželio 1d. pakeistas šiukšlių išvežimo grafikas, gyventojai apie tai nebuvo informuoti. Visiškai atsitiktinai internete radau naują grafiką, bet ir senasis neišimtas – tai labai klaidina. Įdomu, kokias sąskaitas ir kaip mes jas gausime…. ?:):)

 11. Šiauliai sako:

  Ir kam reikia gadinti tai, kas gerai veikia? Ekoservisas pastaruoju metu dirbo visai gerai, viskas buvo suderinta. Dabar jokių sutarčių, jokių nuomonių, jokių derinimų. Išmėtė šiukšlinykus ir tiek. O man tikrai vasarą netinka vienas šiukšlių išvežimas per mėnesį, muses apie namus veisiam, smarvė, o vaikai atostogauja ir aplink malasi.

 12. Anciunai sako:

  Niekas nedave jokiu grafiku, is vis veza nezinomu laiku kaip jiem patogiau, niekas nepranesa jei sugesta masina ir negali vezti. Labai neprofesionalu, buvo geriau kai siuksles tvarke ecoservise, nes klientai zinojo visus pakeitimus. Esu nusivylusi

 13. Paslauga sako:

  Buvome patenkinti, kol paslaugą teikė “Ecoservice’. Dabar visiškas chaosas, “pagardintas” iš neišvežtų konteinerių sklindančiu atitinkamu kvapeliu. Įdomu, kaip atrodys sąskaitos už tas “paslaugas”.

 14. *** sako:

  Kodėl turiu mokėti už šiukšles prie statomo namo, jei net konteinerio nėra, kas gali pasakyti? Statybines atliekas juk negalima mesti į konteinerį, jas turi tvarkyti kitaip, pagal reikalavimus.

 15. Daili sako:

  Tikra nepatenkinti,nes konteineris stovejo du menesius salia kelio tik praeita savaite isveze o moket tikriausiai reiks kaip uz du? Gavom isvezimo grafika kuris labai prajuokino, nes Dailidzioniu km priskirtas Kernaves seniunijai. Matyt du menesiu po Kernaves apylinkes vazinejo ir musu ten ieskojo :) ) :) )

 16. Širvintos sako:

  Paskelbtas vežimo grafikas vienoks, o veža kitu laiku. Iš kur žinot? Belieka nuolat konteinerį gatvėj laikyt

 17. Gražina sako:

  Nepatenkiti visai, štai į Bartasiūniškių kaimą nebuvo atvažiavę nei karto, pilni konteineriai palei kelią, o mokėti tai reiks.

Jūsų komentaras:


− penki = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]