Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Atidarė nepriduotą statybų objektą

 

    DSC_0118 / NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Po to, kai “Krašto naujienos” pristatė naujai atidarytą stadioną, komentaruose pasipylė abejonės, ar tas stadiono statybos objektas  yra jau priduotas. Tai yra, ar jau pasirašytas perdavimo – priėmimo aktas. To paties mūsų klausė ir mieste sutikta  moteris. Tad nutarėme pasidomėti.

       Juk kol statybų objektas nepriduotas, jis yra laikomas statybų aikštele, o į ją be statybininkų leidimo (ir tai tik išimtinais atvejais) niekam nevalia patekti, juo labiau organizuoti šventes.

  Savivaldybės administracijos atsakymas skamba taip: “Projektas bus baigtas finansavimo sutartyje nustatytais terminais. https://www.sirvintos.lt/lt/projektai/vykdomi-projektai/lauryno-stuokos-guceviciaus-gimnazijos-stadiono-modernizavimas/2476  Gyventojai stadionu galės naudotis patvirtinus naudojimosi stadionu tvarką.”

      Iš to, kaip atsakyta, suprantame, kad aktas dar nėra pasirašytas.

Plačiau pakomentuoti situaciją jau netrukus prašysime statybose ir jų reikalavimuose nusimanančius specialistus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Vytas sako:

  Prisiminkite, kai Živilė Pinskuvienė, net nedirbdama Širvintose sugebėjo „atidaryti“ Šniponių atliekų surinkimo aikštelę. Renginyje sudalyvavo oficialūs atstovai iš Vilniaus atliekų tvarkymo centro, aplinkosaugininkai, Zibalų pagrindinės mokyklos mokiniai. Pasklaidykite „Širvintų krašta“, jei neklystu, 2014 m. Taigi įžūlumo šiai poniai netrūksta.

 2. taigi sako:

  Ligoninę uždaro stadioną atidaro, nu ku tu pasakysi, nu kas galėtų paneigti, LOCHAI ir daugiau nieko.

 3. Širvintiškė sako:

  Tai kaip čia gaunasi? Birželio 2 d. įvykęs išskirtinis, lauktas kone kelis dešimtmečius įvykis, skambant LR himnui, į padangę kylant ES, Lietuvos ir Širvintų krašto vėliavoms įvykis, kuriame skambėjo sveikinimai ir iškilmingos kalbos- tai buvo tik farsas? Tai kaip čia gaunasi ? Surengtas stadiono atidarymas neteisėtai? Stadionas nebaigtas, nepriduotas, kaip objektas ir jame vyko masinis renginys? Tai kaip čia išeina? LR Seimo pirmininko pavaduotojas G.Kirkilas, LR Teisingumo ministras E.Jankevičius, LRS narys P.Čimbaras ir kiti aukšti asmenys, perkirpę atidarymo juostelę, viešai demonstravo teisinį nihilizmą? Viskas vyko skambant fanfaroms ir šviečiant fejerverkams? Nu negaliu patikėti… Juk, kaip sakė Ž.Pinskuvienė- “Tai dovana Jums, mieli širvintiškiai”… Tai kokia tos dovanos esmė? Čia ji mums padovanojo- tipo už savo pinigus?

 4. Vytas sako:

  Vieni uždirba versle, kiti tampa gerais amato meistrais. Vieni nusigyvenę verslininkai „įsuka verslą„ valstybės tarnyboj, valdo savivaldybę ir parazituoja bendruomenės sąskaita, nes daugiau nieko nesugeba. Kiti dėl trupinio pasirenka jiems tarnauti, nors visada yra geresnė, garbingesnė išeitis.

 5. pliotkui sako:

  šventės шк švenеės, nu tiesiog mini Palanga. Šventėms dar užsidirbt reikia :)

 6. Virginijui sako:

  Kiek dirbai neisdirbai
  Kied versla darej nepadarej
  Kiek buvai tuscias toks ir likai
  Kiek dar verksi?
  Kiek dar suda malsi ?
  Pilvuka skaudes

 7. Leninui sako:

  Pabandyk be leidimo atidaryti kavinę ar grožio saloną. Migam užrauks tavo reikalą

 8. Leninas sako:

  Drąsios valdžios moterys (respect’as joms)- žinojo, kad bus puolamos po psiaudo atydarymo, padarė šventę miesto žmonės. Bet mes gi lietuviai- kai kažkam gerai- mums nelabai:).

 9. pliotkas sako:

  rytoj bus terasos atidarymas su fejerverkais. o ką? stadioną atidarė nepriduotą, tai galima ir terasą. kažkas gi ten yra, o ko trūksta padarys pagal planą. Tik būkit geri, skundikai, pakalikai, šmeižikai ir nieko neveikiantys- nekiškit pagalių į ratus. mes norim šventes švęst

 10. Rytojus sako:

  Savivaldybe įstatymų pažeidimų jau šimtus tūkstančių iš biudžeto išmeta. Palaukime kol bus dar nušluoti medžiai visur mieste, kuriems ar derinimai su Aplinkos agentūra privalomi ?Jie neįkainojami kaip turtas savivaldybės balanse, tai baudas apmokėti ne didelis nuostolis būtų. Gal penktadieni atvykstantis premjeras po Kirkilo juostelės kirpimo, kaip koalicijos partneris taip pat pasigeres neįteisintu objektu.

 11. baikit sako:

  nieko čia niekam nebus. pompastiškas atidarymas įvyko ir niekam nebeįdomu, kad neteisėtai- svarbu įvyko. visi užliūliuoti, visi nuo grožio apsipatenkinę. kaip ten sakė- duokim duonos ir žaidimų? duonos prasimanom, o žaidimai visada pozityviai nuteikia. va ir žaisim toliau- vieni durnindami, kiti durninami.

 12. žiūrovas sako:

  Jeigu stadionas atidarytas, tai kodėl reprezentacinė savivaldybę atstovaujanti “Širvintos” futbolo komanda čia nežaidžia? Gal Futbolo federacija neleidžia? Taupo dirbtinę žolę?

 13. Virginijus sako:

  Pasėjo Širvintų raj. sav. administracija STADIONĄ.
  Ar jau galima valgyti? Dar ne…
  Išdygo pirmi trys stadiono lapeliai.
  Ar jau galima valgyti? Dar ne…
  Išaugo stadiono stiebelis.
  Ar jau galima valgyti? Dar ne…
  Sukrovė stadionas žiedelį.
  Ar jau galima valgyti? Dar ne…
  Pražydo stadiono žiedelis.
  Ar jau galima valgyti? Dar ne…
  Sukrovė stadiono žiedelis vaisių.
  Ar jau galima valgyti? Dar ne…
  Užaugo stadiono vaisius didelis didelis. Tik dar žalias.
  Ir čia Širvintų rajono savivaldybės administracija nesusilaikė- nuskynė ir suvalgė žalią nesunokusį vaisių. Kas dabar bus? Pilvelį skaudės? Dabar ne tik pilvelį skaudės, bet ir galvą…
  Atidarė nepriduotą stadioną….

 14. Pirmam sako:

  Pridavus atidarinėk kad ir kasdien

 15. Košmaras sako:

  O jei kas atsitiktų atidaryme. Žmogui net draudimas negaliotų. Juk statybų aikštelėj įvyko.

 16. kas sako:

  draudzia atidaryt?

Jūsų komentaras:


+ vienas = devyni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]