Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Iš darbo atleidžia V.Trakimavičių, o papildomą išmoką skirs A.Petruliui?

IMG_0583v/ KĘSTUTIS PAKALNIS, Tarybos narys /

     Merė dažnai man priekaištauja, kad nelankau komitetų posėdžių. Jos supratimu, tai reiškia, kad visai nedirbu rajono gyventojų labui ir neatlieku savo, kaip Tarybos nario, pareigų.

      Nedemonstruoju savo darbo, todėl niekas nežino, kad aš kruopščiai planuoju savo laiką ir darbui išnaudoju kiekvieną minutę. Štai ir šį kartą, skrisdamas lėktuvu į verslo komandiruotę, nagrinėju naujus savivaldybės tinklapyje viešai paskelbtus būsimo Tarybos posėdžio sprendimų projektus, kuriuos iš anksto atsispausdinau. Kaskart juos skaitydamas stebiuosi savivaldybės administracijos neprofesionalumu. Apie tai jau ne kartą viešai yra pasisakiusi opozicija.

       Štai ir vėl neprofesionalaus, o gal net sakyčiau – aplaidaus, darbo pavyzdys. Juo labiau, kad kiekvienas projektas ir jo priedai pereina per keleto savivaldybės administracijos specialistų rankas, tikrinamas kalbos specialistų, teisininkų.

      Kadangi esu nuolat dėl menamo neveikimo kaltinamas viešai, tad ir pastabas reikšiu viešai. Tokia mano, kaip Tarybos nario, pareiga. Žinoma, galima ir patylėti, bet bijau, kad valdantieji sutartinai vienodai balsuojantys, gali taip ir nubalsuoti už nepataisytą projektą.

      7e4b705fd25200e176b29fd432644dbaApie viską iš eilės. Projekto aiškinamajame rašte rašoma: „Parengto sprendimo projekto tikslai: Sprendimo projekto tikslas – atleisti Vladą Trakimavičių iš Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos direktoriaus pareigų 2018 m. liepos 23 d. <…>papildomai išmokėti Alfonsui Petruliui ilgalaikio darbo išmoką.“

       Va ir gaunasi. Iš darbo atleidžia gimnazijos direktorių Vladą Trakimavičių, o ilgalaikio darbo išmoką mokės Alfonsui Petruliui.

       Sakau, reikėtų nuvažiuoti į Musninkus ir susipažinti su Nepriklausomybės akto signataro bendravardžiu ir bendrapavardžiu.

     Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Neatsakingai parengtas sprendimo projektas ir jo priedai būtų lėmęs atleisto direktoriaus išmokos laukimą. Juk niekas jam pagal tokį sprendimą negalėtų išmokėti paskirtų pinigų. Tai štai kaip atsidėkojame ilgamečiam darbuotojui už ištarnautus metus ugdant jaunąją kartą, už puikius gimnazijos pasiekimus, ypatingai jaukią aplinką moksleiviams.

    O juk neužmirškime, kad savivaldybės administracija už tokių projektų rengimą gauna algas. Versle už nekokybišką darbą nėra mokama. Savivaldybėje alga nuo kokybės, deja, nepriklauso. Tad kyla klausimas, kuris Tarybos narys daugiau nuveikia. Tas, kuris kelionėje nagrinėja dokumentus, ar tas, kuris nuolankiai kelia ranką.

P.S. sprendimo projekto priedo nuotrauka pridedama.

PAPILDYTA 2018-06-22 d. 17.00 val. Klaida jau ištaisyta.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Mąstantis sako:

  Net neabejoju, kad etatiniai rankų kilnotojai taryboje vienbalsiai nubalsuotų už išmoką Petruliui, jei klausimą pristatytų merė.

 2. Robinas birutei sako:

  O tai kas čia keisto, kad Pakalnis skraido lėktuvu? Man blondinės išmokėjo gerą kompensaciją, tai aš ir paskraidau, ir paplaukioju, ir šiaip pakeliauju, iržinokite gerai kad „valdžioje” yra blondinių.

 3. birute sako:

  karstos dienos tai ir galveles neveikia,pasitaiko klaidu,ka besakyt,o rasytojams bet tik prisikabint,na o mes mirtingieji suzinojom,kad pakalnis skraido lektuvu

 4. Monika sako:

  dėl techninės klaidos merė net į VRK kreipėsi,o čia tektų į kapus eiti banko sąskaitos prašyti.

 5. Jos sako:

  Ten visos perkorosios,apdžiūvusios ne tik figūros,bet ir smegenukės jau praretėjusios,tai kaip gi be klaidų?O mokslai tik popieriniai…..

 6. dokumentus gi tikrina ir teisininkai sako:

  neturetu but tokiu klaidu…jokio solidumo

 7. blusinejimas sako:

  Aiškinamasis raštas – ne sprendimo projektas. Pagal aiškinamąjį raštą pinigai nemokami. Tad abejotina ar aiškinamojo rašto klaidos, juo labiau, kai matosi, kad jos tik techninės, vertos daryti ažiotažą. Vat jei tokios klaidos būtų sprendime – tai jau gali lemti pasekmes, o už jas ir pabarti galima

 8. Marytė sako:

  nagi, užjauskit, nebarkit tų savivaldybės ponių. Žinot kaip baisu, kai kai kurių rajonų merus vežioja su konvojumi, kaip ten susikaupsi. Ne tik Petruliui, bet ir pačiam leninui išmoką gali išmokėti….

 9. Jokio sako:

  Jokio atsakingumo ruošiant dokumentus. Gėda

 10. ????????? sako:

  koks dabartinių savivaldybės darbuotojų išsilavinimas,kokie jų diplomai.

 11. manau sako:

  ….ir išmokėti jos (gal turi būti jo…atleidžiamas direktorius o ne direktorė) dviejų mėnesių vidutinio darbo dydžio….. bet čia jau smulkmena ar jo ar jos palyginus kam išmokama.

 12. Profesionalūs specialistai sako:

  Profesionalumo viršūnė. Taip ir būna, kai įdarbinami ne pagal kompetencijas, o pagal partiškumą

 13. ojej... sako:

  skaitykit gi ka rasot…

 14. super sako:

  Na jus komentatoriai šaunuoliai, gerai atidirbinėjate. Nuo pat ryto. Net mane apėjote:( Pinskuvienės subinlaižiams iš ŠK dar tobulėti ir tobulėti.

 15. Genijai sako:

  Kitaip nepavadinsi. Va jei patyrinėjus visus dokumentus, turbūt kiekvienam po nesąmonę būtų

 16. Na sako:

  Tai bent „universalūs specai”, bet nieko netikėto. Pagalvojus kas ruošė sprendimo projejtą, kas vadovauja skyriui, kas derino ir kas pasirašė, tai manau visko galima tikėtis. Čia juk „Širvintų karalystė”.

Jūsų komentaras:


− du = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]