Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

K.Pakalnis: buvau pasirengęs gerbti bet kokį teismo sprendimą

IMG_1897-12/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Kaip ir žadėjo, įvažiavęs į Lietuvą paskambino Kęstutis Pakalnis.

      Mūsų vienintelis klausimas: kaip vertinate Teismo sprendimą ir savivaldybės tarybos ieškinį?

Kęstutis Pakalnis, Tarybos narys:

   - Mane eilinį kartą tiek merė Živilė Pinskuvienė, tiek Tarybos valdančioji dauguma stebina savo pozicija. Bylinėjimasis su rajono gyventojais ir Tarybos nariais, tai ne kas kita, o rajono biudžeto lėšų švaistymas.

      Teismo posėdžio metu man įstrigo teismo pasisakymas dėl savivaldybės samdomo advokato. Tuomet teismas stebėjosi, kad savivaldybė, turinti ne vieną teisininką, kovodama prieš eilinį rajono pilietį, prieš Tarybos narį samdo brangius advokatus. Nejau savivaldybės teisininkai yra tokie nekompetentingi, kad reikia biudžeto lėšas leisti advokatų samdymui? Tai kam tuomet mokamos algos savivaldybės teisininkams? 

 Dar kartą pasakau, jei Jūs, mere, nutarsite atsistatydinti dėl gėdingo balsų pirkimo ir kitų pažeidimų, galiu Jums padėti morališkai priimti sprendimą ir atsistatydinti kartu su Jumis. Pagalvokite.

K.Pakalnis

        Suprasčiau, kad merė ir valdantieji, tenkindami savo keistas ambicijas,  bylinėjimuisi leistų savo asmenines lėšas, taip, kaip tai darė atleistieji, kaip dabar darome mes, prieš kuriuos kovoja merė. Bet leisti rajono gyventojų pinigus tam, kad kažką pastatytum į vietą arba pašalintum iš savo kelio – tai vagystė vidury baltos dienos, kurios niekaip negaliu pateisinti.

       Merė man nuolat prikiša verslą ir mano dėmesį jam. Kiekvienas pilietis žino, kad valstybei didelė dalis lėšų atkeliauja iš verslo mokamų mokesčių. Tad kiekvieno valstybės ir rajono vadovo dėmesys turėtų būti skirtas verslui ir pagalbai jam. Ne, ne materialinės pagalbos noriu, o galimybės derinti verslą su Tarybos nario veikla. Tam tereikia, kad iš anksto žinotume būsimų posėdžių darbotvarkes ir grafikus.  Tik tiek. Apskritai, aš manau, kad geriau nevogti, o dirbti ir uždirbti. O gal merė kitaip galvoja?

     Mano bendražygiai žinojo, kad bet kuriuo atveju buvau pasirengęs gerbti teismo sprendimą ir jam paklusti. Jei teismas būtų nusprendęs kitaip ir priėmęs sprendimą ne mano naudai, aš būčiau garbingai pasitraukęs iš Tarybos nario pareigų. Tuo pačiu planavau pakviesti lygiai taip pat pasielgti merę, kurios naudai buvo perkami balsai.

       Kadangi teismo sprendimas palankus man, aš ir toliau tęsiu savo kaip Tarybos nario veiklą, dirbsiu rajono gyventojų naudai, sieksiu skaidrumo rajono valdyme ir projektų vykdyme. Juk būtent dėl to ir buvo fabrikuojama ši byla, kad aš negalėčiau gauti tos informacijos, kuri privalomai turi būti teikiama Tarybos nariui.

        O rajono merę Živilę Pinskuvienę noriu pakviesti nešvaistyti nei laiko, nei energijos, nei lėšų kovoms su manimi ir kitais oponentais. Patikėkite, tų pinigų labai laukia ligoninė, kitos medicinos įstaigos, jais apsidžiaugtų mokyklos ir darželiai, kaimų gyventojai laukia asfaltuojamų kelių, jie praverstų tiek daugiavaikėms šeimoms, tiek neįgaliesiems ar senoliams. Rajono gyventojų gyvenimo gerinimui turime leisti rajono biudžeto pinigus, o ne dirbtinai formuojamoms byloms.

     Dar kartą pasakau, jei Jūs, mere, nutarsite atsistatydinti dėl gėdingo balsų pirkimo ir kitų pažeidimų, galiu Jums padėti morališkai priimti sprendimą ir atsistatydinti kartu su Jumis. Pagalvokite.

-


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. Kantrybės sako:

  Palaukim,dar aukščiausioji nedave leidimo lapams kristi,susireikšminusi.apsėsta didybės manija.Nemanau kad drįs iškelti koją iš sosto.

 2. Narod sako:

  Maladec Pakalnis! Vot kto doljen bit merom!!!

 3. šakės sako:

  gal tegul paaiškina kur dingo pinigai, už kuriuos darė remontą soc būste? sumos tokios nuėjo šonan, kad galima buvo ir san mazgą įrengt, ir šildomom grindim su visa sistema būtų užtekę. o čia patepliojo, paišsidirbinėjo ir apsiskelbė europinį remontą padarius.

 4. TOMUI sako:

  Nereikia tikėti merės skleidžiamais paistalais: tikrovė kitokia

 5. Tomui sako:

  Ar grąžins merė pinigus kuriuos iššvaistė tikrai ne menka sumą už teismus ir už baudas? Kodėl mes turime mokėti už jos ambicijas?

 6. TOMAS sako:

  Ar grazinsi pinigus kurios gavai uz posedziu nalankyma ???

 7. taigi sako:

  ŽINAI, GERBIAMAS KĘSTAI, MORALIAI TEISINGAS STRAIPSNIS, BET JŪSŲ pasiūlymas per daug suteks garbės tokiai asabai ir vargiai jos galvelė suvirškins tokį Jūsų mestą iššūkį.

 8. įdomu sako:

  Įdomu, ar jaučia atsakomybę šioje komedijoje sudalyvavę tarybos nariai, balsavę už kreipimąsi į teismą?

 9. Maladec sako:

  Bonifacija,taikliai jūs čia.Advokatus samdo,o už ką kontramavičių familijai algas moka?O kogi maleckaitė su drauge pabėgo į Vilnių,paliko blondines,neatlaikė,ar atsakomybės pabijojo?

 10. Klausimui sako:

  Dar tegu ir pinigus grąžina, advokatams suplotus. Visi dvylika solidariai.

 11. Klausimas sako:

  Logiška būtų, jei artimiausiame posėdyje merė tarybai perskaitytų teismo sprendimą. Klausimas. Kiek balsavusių už apkaltą išdrįs atsustoti ir viešai atsiprašyti?

 12. Bonifacija sako:

  Ir kur tų moteriškių proteliai klaidžioja???Pasiklydo tarp bukų blondinių užgaidų valdyti pasaulį savo įgeidžiais?Vis dar nesuvokia , kad ne geiduliai , o protas dominuoja valdiškoj tarnyboj?Čia tarnystė žmogui , o ne jausmų proveržis lovoje!!!Nesekioja kaip veršiukai iš paskos _ į teismą!?PROTO UŽTEMIMAS BE PROŠVAISČIŲ

 13. objektyviai sako:

  eilinis merės ir jos “draugų” prakolas: eilinis mūsų biudžeto pinigų išmetimas į balą

 14. Pakalniui sako:

  Nuvilsiu. Ji neišdrįs.

 15. Maladiec sako:

  Maladiec Pakalnis. Gerai pavaryta

Jūsų komentaras:


devyni × = aštuoniasdešimt vienas

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]