Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

K.Pakalnis: desperatiškas merės šmeižtas kelia gailestį

IMG_0581/ KĘSTUTIS PAKALNIS, Tarybos narys /

       Nuolatinis merės melas ir šmeižtas jau tapo Širvintų rajono kasdienybe. Ji – pati geriausia ir protingiausi, kiti – patys blogiausi, kenkėjai ir šmeižikai. Tik štai, pati užmiršo, kaip būdama opozicijoje pati skundus rašinėjo, kaip būdama mere, visus nesėkmingai šmeižia ir skundžia. Kaip tenkindama savo neaiškias ambicijas už savivaldybės biudžeto lėšas su rajono gyventojais bylinėjasi.

     Žinoma, kai kurie jos pasekėjai aklai tiki tuo šmeižtu, tačiau tokių gretos vis mažėja. Žmonės nėra kvaili ir patys moka atsirinkti ir padaryti išvadas.

     Štai vos susitikusi su koalicijos partneriu “valstiečiu” S.Skverneliu čia pat apdergia kitą “valstietį” – Vytą Šimonėlį: „Mūsų žiniomis, jau kitą dieną po naujojo stadiono atidarymo, ankstų sekmadienio rytą su fotoaparatu po stadioną galimai lakstė ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis. Tikriausiai, visiems aišku, dėl ko. Visgi aš labai džiaugiuosi, kad stadionas atidarytas. Kad minusus, kuriuos pastebėjome, rangovas dar turės laiko ištaisyti.” Tai citata iš merės dukters laikraščio. Nors straipsnis nepasirašytas, tačiau iš pavadinimo galima spręsti, kad tai Živilės Pinskuvienės straipsnis. Būtų smalsu sužinoti, kaip tokį elgesį su koalicijos partneriais vertina centrinė “valstiečių” komanda.

  Niekada nepatikėčiau, kad visada kultūringas Vytas Šimonėlis galėtų bėgioti po stadioną su fotoaparatu. Išvis abejoju, kad jis fotografuoja. Štai jei parašytų, kad dokumentus studijavo – net nesuabejočiau, nes Vytas yra stipriausias šioje srityje. Jis ir mus, opozicijos partnerius, pamoko, o mes mielai mokomės. Galėtų ir merė pasimokyti. Tokia patirtis neįkainojama.

    Na, bet norėdamas būti visiškai tikras, paskambinau Vytui ir paklausiau. Kaip ir maniau, Vytas nebuvo atidaryto, bet nepriduoto stadiono teritorijoje ir juo labiau nieko nefotografavo.

     Čia galiu pasakyti, kad merei prieš taip beatodairiškai meluojant tereikėjo peržiūrėti stebėjimo kamerų užfiksuotą vaizdą. Ji būtų pamačiusi, kas vaikščiojo (jei išvis vaikščiojo) ir nebūtų taip šlykščiai apsimelavusi.

      Kadencijos pradžioje merės šmeižtas man  kėlė pyktį. Tačiau šiandien jos desperatiškas melas ir kitų žmonių šmeižimas kelia tik gailestį jai pačiai. Čia panašiai kaip skęstantis griebiasi bet kokio šiaudo. Taip ir čia – melas tik parodo, kokioje beviltiškoje situacijoje yra meluojantysis, tai yra  – merė.

      Ne paslaptis, kad vyresnio amžiaus kaimo žmonės yra mažiau išprusę ir mažiau mokslų krimtę. Bet jie suvokia, kad nei teisme, nei žiniasklaidoje nevalia meluoti ir skleisti netiesos. Deja, kaskart įsitikiname, kad aukštojo mokslo diplomą turinti merė to nesuvokia. Elgiasi kaip patyrusi pletkininkė ir intrigantė. Vis tik teisybę senolių išmintis sako, kad nepriklausomai, koks tavo išsilavinimas, tačiau vidinė kultūra visada turi būti aukščiausio lygio. Šito Širvintų merei labai trūksta – elementarios pagarbos žmogui ir tiesos sakymo.

      Mere, kviečiu tikrai ne pirmą kartą. Vietoj šmeižto ir melo kampanijos, vietoj bylinėjimosi už mokesčių mokėtojų pinigus, pradėkite dirbti skaidriai ir nepažeidinėkite teisės aktų.

P.S. Kadangi Visuomenės informavimo etikos kodeksas suteikia teisę paaiškinti situaciją, tikiu, kad mano mintys – atsakymas į straipsnį – bus išspausdintos ne tik toje pačioje vietoje, kaip aukščiau minėtas straipsnis, bet ir kituose rajono leidiniuose.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. kodėl sako:

  kodėl nepaviešinami motyvai, kuriais remiantis teismas atmetė merės sprendimus dėl “priesaikos sulaužymo”? Ar šie trys Tarybos nariai nepritaria viešumui? Būtų keistas toks jų požiūris.

 2. Vietiniam sako:

  Jei neaišku, ar mokaisi ar ne, o gauni „diplomą”, tai „diplomas” ir jokio išsilavinimo negali pridėti.

 3. Vietinis sako:

  Dėl ŽP aukšto mokslo baigimo yra daug gandų… kas ir kaip ten tą diplomą gavo…bet aš pats tik girdėjau….
  O beto „Diplomas” proto nedadeda tik išsilavinimą……

 4. Issilavinimas sako:

  Nors zp skelbiasi baigusi universiteta, taciau jos zodynas, sakiniu struktura, frazes, posakiai nera budingi universitetini issilavinima turinciam zmogui.

 5. sirvintiskei sako:

  nesinervuok viskas bus gerai, o gal tu sirvintiskis

 6. Vytui sako:

  ačiū, kad rašote, kad išsamiai ir paprastai paaiškinate. Labai gaila, kad “šventasis vienuoliktukas” eina paskui vedlę tarsi avinai į skerdyklą ir nė nebando vadovautis savo protu. O juk visi “diplomuoti” ir visų galų specialistai.

 7. Vytas sako:

  Stadioną paskutinį kartą mačiau 2016 m. pro Meno mokyklos langą, kai buvau susitikime su mokytojais. Fotografavimas nėra blogas ar nekultūringas veiksmas, jeigu nesibrauni į privačias valdas. Blogai yra meluoti ir tarnauti blogiui.
  Žadu parašyti straipsnį apie stadioną, bet nesurandu tam laiko.
  Rašau ne dėl viešųjų ryšių ar noro ką nors sumenkinti. Žmonės neturi būti kvailinami įvairaus plauko ir kalibro perėjūnų. Reikia dalintis informacija, skatinti gyventojus domėtis, vertinti ir analizuoti, nes čia MŪSŲ namai.

 8. Širvintiškė sako:

  Cituoju Merę (iš ŠK straipsnio) “Visgi aš labai džiaugiuosi, kad stadionas atidarytas. Kad minusus, kuriuos pastebėjome, rangovas dar turės laiko ištaisyti.”
  Va čia jau visai nejuokinga… Vadinasi masinis renginys, surengtas nepriduotame objekte vyko tam, kad pastebėti minusus ir trūkumus, kuriuos po to rangovas dar taisys? Statybų aikštelėje surengiama masinė šventė, rizikuojant žmonių saugumu? Pagal saugos reikalavimus- tai visi dalyvavusieji statybų aikštelėje turėjo būti su šalmais? Gerai, kad viskas gerai baigėsi, nesugriuvo kokie nors laiptai, nenuvirto prožektoriai, ar dar kas nors,juk objektas nepriduotas, nieks negarantuoja, kad viskas saugu. Tik mūsų krištolinė valdžia gali taip neatsakingai elgtis,nusispjaut jai į įstatymus. Svarbiausia- pasipuikuoti, pasigirti ir pompastiškai pasirodyti.

 9. ? sako:

  nieko asmeniško- čia tik kerštas. Šmeiždama nieko nepasiekė, o teismais tik parodė savo lygį ir supratimą. Kaifuoja tampydama nervus ir tiek. Jei iš savo kišenės mokėtų, prieš tai pasikonsultuotų su protingesniais. Baisus dalykas moters kerštas.

Jūsų komentaras:


keturi × = šešiolika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]