Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Komisija: “Krašto naujienos” etikos kodekso nepažeidė

     imagesNors Širvintų rajono savivaldybės merė nuolat skundžiasi “skundikų” pagalių kaišiojimais į ratus, tačiau ji ir jos komanda taip pat nesnaudžia – nuolat skundžia “Krašto naujienų” straipsnius. Apie tai jau esame ne kartą rašę.

      Šiandien galime pasidžiaugti dar vienu Visuomenės informavimo etikos komisijos sprendimu. Primename, ši komisija labai griežtai pasisako, kai išties yra pažeidžiamas etikos kodeksas ir nė viena redakcija tokio sprendimo nelaukia.

      Ir šį kartą komisijos sprendimas buvo palankus mums: “Informuojame, jog Visuomenės informavimo etikos komisija 2018-05-22 posėdyje išnagrinėjo Ingos Vaickienės skundą dėl VšĮ „Širvintų spauda” (ji leidžia “Krašto naujienas” -red.past.) veiksmų ir nusprendė, jog visuomenės informavimo etikos nuostatų VšĮ „Širvintų spauda” nepažeidė.”

        Komisija prideda raštą – individualų kreipimąsį redakcijai. Jame primenama, kaip turėtų būti žymima užsakoma reklama. Primenama ir apie žurnalistų bei politikų santykių ribas. Tai yra prevencija. Ir mes stengiamės laikytis kodekso, “apčiupinėjame” kiekvieną frazę. Juk niekas nenori būti pripažintas pažeidėju.

       Šį kartą Visuomenės informavimo etikos komisijai  skundėsi merės bendražygė I.Vaickienė dėl skelbimo apie Viešojo intereso gynimą. Neva toks skelbimas rodo, jog “Krašto naujienos” tarnauja politikams.

      Dar kartą primenu, kad Viešojo intereso gynimo iniciatoriais tapo eiliniai piliečiai, kurių dauguma yra atleistieji, teismų pripažinti neteisėtai atleistais. Ir dar papildysiu atsakymą, jei į redakciją kriepsis privatūs asmenys dėl panašių dalykų, juos tikrai remsime. Visada stosime silpnesnio pusėn, kol nebus įrodyta kitaip. Juk viena pagrindinų žiniaklaidos funkcijų – tarnauti visuomenei. To ir siekiame.

Visada su Jumis Neringa ir “Krašto naujienos”


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. skundus sako:

  rasyt irgi reik moket…ner lengva…

 2. As sako:

  Inga, siulyciau aukštąjį baigti ir ne tik moksle o ir gyvenime

 3. Monika sako:

  smagu,sveikinu.

 4. Laima sako:

  Džiaugiuosi jumis. Sėkmės Neringa.

 5. / sako:

  smagu tai skaityti. darbas tikrai ne iš lengvųjų, kai prie kiekvieno žodžio kabinėjamasi.

Jūsų komentaras:


keturi − trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]