Tegul varpai pašaukia laimę    Musninkiečiai papuošė Velykų medį    Saulėtos, prasmingos, viltingos Prisikėlimo šventės!    Tikėjimą, Meilę ir Viltį į kiekvienus namus teatneša     Sušaukiamas Tarybos posėdis   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

LSDP Širvintų rajono skyriaus bičiuliai tapo vicečempionais

         btyŠį savaitgalį Šventojoje, Energetikų poilsio bazėje, praūžė jau tradiciniu tapęs LSDP sąskrydis. Į pajūryje organizuotą šventę susirinko per du tūkstančius dalyvių iš visos Lietuvos, o tai tik dar kartą įrodė, kad LSDP partija geba suvienyti savo narius ne tik darbuose, bet ir šventėje.

       Šventės organizatoriai – Klaipėdos skyrius kartu su skyriaus pirmininke Lilija Petraitiene stengėsi, kad dalyviai ne tik linksmai, bet ir turiningai praleistų laiką. Visiems aktyviems bičiuliams buvo paruoštos įvairiausios pramogos. Smagų ir aktyvų laisvalaikį mėgstantys dalyviai galėjo pasirinkti 12 km pėsčiųjų žygį „Už moteris“. Tiems bičiuliams, kurie labiau mėgsta mankštinti protą, vyko protmūšis „Istorija kitaip: ko nežinai apie moteris“.

       Penktadienio vakarą vyko visų skyrių prisistatymai, po kurių dalyvius linksmino kultinė Lietuvos studentų roko grupė „Skyders“.

       btyŠeštadienis prasidėjo itin aktyviai: nuo ankstaus ryto vyko posėdžiai, po kurių oficialiai atidarytas sąskrydis.

         Kaip ir kasmet, šventė prasidėjo iškilmingai. Susirinkusius į sąskrydį sveikino LSDP partijos pirmininkas Gintautas Paluckas, pirmininko pavaduotoja, europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė. Su gausiomis dovanomis pasveikinti sąskrydžio dalyvių atvyko Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich, Tvarkos ir teisingumo pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė, Seimo narė Agnė Bilotaitė, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, profesinės sąjungos „Solidarumas“  pirmininkė Kristina Krupavičienė.

     btyPo atidarymo visų skyrių komandos rinkosi į varžybas, kuriose dalyvavo ir mūsų skyriaus atstovai.

    Šaudymo rungtyje Širvintų rajono skyriui atstovavo Alius Mikalajūnas, Laura Meškutavičiūtė ir Vadim Ivašniov. Visi dalyviai šaudė taikliai ir bendroje įskaitoje su Panevėžio skyriumi pasidalino 9 – 10 vietas.

      Virvės traukime su priešininkais įnirtingai kovėsi Vytautas Ruseckas, Alius Mikalajūnas, Vadim Ivašniov, Laura Meškutavičiūtė, Laimonas Judeikis, Eugenijus Tviraga, Daina Balsevičiūtė. Nors komanda išties mišri, tačiau pasirodė puikiai ir sukaupusi visas jėgas pirmame ture nugalėjo priešininkus.

    Šiek tiek visiems atsikvėpus pajūryje dalyvių laukė paskutinė – linksmiausia rungtis „Linksmoji estafetė“, kurioje dalyvavo Laimonas Judeikis, Giedrius Jozonis, Daina Balsevičiūtė ir Vaidas Jozonis. Čia mūsų bičiuliai buvo nenugalimi, jie aplenkė visus ir laimėjo pagrindinį, pirmosios vietos apdovanojimą.

   FB_IMG_1529265667023Susumavus visų sąskrydyje vykusių sporto rungčių komandinius rezultatus, patys to nesitikėję, širvintiškiai pelnė aukščiausius įvertinimus. Atsiimti apdovanojimų buvo pakviesti net du kartus: atsiimti apdovanojimo užėmus I vietą LSDP sąskrydžio linksmosios estafetės varžybose bei svarbiausio savo skyriui apdovanojimo, užėmus II vietą LSDP sąskrydžio komandinėje įskaitoje. Sporto rungčių dalyviai apdovanoti diplomais, taurėmis ir medaliais. Didžiuojamės, kad atstovaudami tokiam mažam rajonui pasiekėme tokių aukštų rezultatų.

     Po visą dieną trukusių aktyvių pramogų vakare pajūry prie laužų visi linksminosi su grupe „Nešpėtni bernai“, o vėlyvą vakarą koncertavo ir su visais maloniai bendravo atlikėjas Vytautas Šiškauskas.

      Dėkojame skyriaus pirmininkei Annai Kuznecovienei ir atsakingajai sekretorei Editai Tviragienei už puikiai suorganizuotą kelionę bei nuostabius įspūdžius.  Visi grįžome smagiai pailsėję, pasisėmę naujų idėjų, pasirengę aktyviai dirbti.

LSDP Širvintų skyrius


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Šaunuoliai sako:

    Valio! Šaunuoliai širvintiškiai

  2. stasys sako:

    gal ir gerai, kad sportuoja, bet savivaldybės tarybos nariai pasyvūs: nieko nenuveikia rajono gyventojų labui.

Jūsų komentaras:


devyni − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]