Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mažylis į pasaulį pasibeldė poliklinikoje

       35051098_404936033342269_5831121233416028160_n„Kiekviena nauja būtybė panaši į tas kometas, kurios tik kartą per amžius perkerta Žemės orbitą ir tik trumpam nubrėžia ties ja savo šviesų kelią“ rašė M. Andersenas Neksė.

2018 metų birželio 11 diena Širvintų rajono pirminės sveikatos priežiūros centre buvo neįprasta, o išskirtinai jaudinanti ir džiugi.

Ryte, 9 valandą pasigirdo pacientų ir personalo šurmulys – šeimos gydytojos Nijolės Opanovičienės kabinete į pasaulį netikėtai nusprendė ateiti naujas žmogutis. Vizito pas šeimos gydytoją atvykusiai nėščiąjai prasidėjo sąrėmiai. Kol atvyko iškviesta greitoji pagalba, pas gimdyvę atskubėjusi gydytoja akušerė – ginekologė Genė Šiuškuvienė, talkinama šeimos gydytojos Nijolės Opanovičienės, akušerės Zitos Krupelienės, bendrosios praktikos slaugytojos Gražinos Vyšniauskienės ir slaugos administratorės Laimos Sadauskienės, sėkmingai priėmė šį pasaulį išvysti suskubusį žmogutį. 4 kg sveriantį naujagimį čia pat apžiūrėjo, reikiamas paslaugas suteikė vaikų ligų gydytoja Vilma Lučiūnienė ir jau atvykę greitosios pagalbos medikai.

Taigi, visas personalas susitelkė ir pasitiko naują Širvintų ir Lietuvos pilietį.

Išvydęs šį pasaulį, berniukas garsiai sušuko, ir koridoriuje laukiantys pacientai lengviau atsiduso  :) vieni šypsojosi, o kitų akyse suspindo ašaros, bet visi buvo laimingi, nes gimė dar vienas žmogus. O specialiąjam greitosios pagalbos ekipažui pasiimant gimdyvę ir naujagimį, pasigirdo plojimai ir sveikinimai – ir mamytei, ir jos sūneliui, ir visam personalui.

VšĮ Širvintų rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė ir darbuotojai sveikina koleges su sėkminga misija – naujo žmogaus sutikimu, o mamytę – su sūnaus gimimu.

Tegul šio vaikučio gyvenimas būna įspūdingas, gražus ir laimingas.

 Širvintų r. prminės sveikatos priežiūros centras


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. Stasė sako:

  Gyd.Šiuškuvienė yra savo darbo specialistė.Jai turi už ką padėkoti ne viena rajono moteris,jos rankos į pasaulį priėmė ne vieną kūdikį ir kol ši gydytoja yra šalia,visos jos kolegės gali būti ramios.Ir tikram gydytojui nereikalingas įvertinimas,o ši gydytoja ir yra gydytoja iš pašaukimo.

 2. Visiems sako:

  Esate iki koktumo slykstus. Ar gali bent kuo sita publika pasidziaugti? Net tokiuose tauriuose dalykuose iesko priekabiu.
  Padekokime sitai redaktorei-direktorei ir pan. uz tai, kad jos manipuliuojami zmogenai nebemato nieko grazaus. Nudus is pykcio ir pagiezos

 3. Onai sako:

  Nereikia smerkti nėščios moters. Gimdymas gali prasidėti bet kurią minutę. O ji ne po parduotuves bastėsi, o lankėsi pas gydytojus

 4. Ona sako:

  Ar bus įvertintas gyd.Šiuškuvienės ir akušerès Krupelienės sunkus ir atsakingas darbas? Juk Jų dėka pasaulį išvydo kūdikis.Kas įvertins Jų atsakomybę,priimant gimdymą tokiom sąlygom?Bet kažkodèl nuopelnai matosi skirti pediatrų komandai.Manau dèkinga butų ir gimdyvė, neatsakingai žiūrinti i vaiko gimimą.Kas jei ne gyd.Šiuškuvienės drąsa išgelbėjo kūdikį.Ačiū Jums gyd.ŠIUŠKUVIENĖ,kad Jus esate.

 5. sako:

  Šį kartą gimdymas truko labai trumpai, prieš 10val.mamytė su vaikučiu jau buvo vežama iš poliklinikos… greitoji atvyko tikrai labai greitai…

 6. Klausimas sako:

  “Kol atvyko iškviesta greitoji pagalba…” Tai iš kur ji važiavo vėžlio žingsniu? Juk gimdymas ne 15 min trunka

 7. ... sako:

  sveikinimai mamytei ir vaikiukui. Šaunuoliai mūsų medikai

Jūsų komentaras:


septyni − penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]