Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs    Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mere, ar įstatymai vienodai galioja visiems?

IMG_0583/ KĘSTUTIS PAKALNIS, Tarybos narys /

      “Ar įstatymai vienodai galioja visiems?” – vienoje iš savo facebook paskyrų šiandien klausia Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

       To paties noriu paklausti ir aš. Ar politikas, kurio naudai buvo pirkti balsai ir tai pripažino jau du teismai, turi moralinę teisę smerkti ir teisti kitus dar nenuteisus teismui? Ar šis pasisakymas nėra bandymas daryti įtaką teisėsaugai?

     Noriu savo rinkėjams ir kitiems rajono gyventojams priminti, kad trejus metus negavau kvietimų į komiteto posėdžius. Aš nekalbu apie kvietimus į bendrus posėdžius, kurie panašėjo į generalines posėdžio repeticijas, nors jų taip pat negavau. Aš kalbu apie tai, kad per trejus metus  Finansų, investicijų ir ūkio reikalų komitetas sušauktas berods tik vieną kartą. Mere, Jūs puikiai žinote, kad privalote tinkamai informuoti Tarybos narius apie komitetų ir Tarybos posėdžius. O jūs nevykdote savo pareigos ir net mulkinate gyventojus nepasakydama visos tiesos.

     Nesupratau tuomet ir nesuprantu dabar, nejau nebuvo poreikio, nejau neturėjome, ką svarstyti? Tikrai daug problemų, kurias reikėjo ir reikia nedelsiant spręsti. Tačiau nei komiteto pirmininkui, nei už komitetų veiklą atsakingai merei nekilo minčių šaukti susirinkimus.

     Su pavydu žiūriu į kaimyninius rajonus, kur tiek Tarybos, tiek komitetų posėdžių laikas skelbiamas gerokai iš anksto. Tuomet ne savivaldybėje dirbantys Tarybos nariai gali planuoti savo laiką ir derinti pagrindinį darbą su Tarybos nario veikla.

      Savo poste merė kaltina mane, kad man svarbus yra verslas, tačiau noriu pasakyti: taip, verslas yra mano darbas. Negalime kaltinti žmonių, kad jie dirba.

      Gerbiama mere, vietoj to, kad moralizuojate kitus, pasižiūrėkite į savo daržą ir susirinkite savo akmenis. O jų tamstos darže daug: švaistomos biudžeto lėšos, pralaimėti atleistųjų teismai, milžiniški pinigai, išleisti neteisėtai atleistų žmonių kompensacijoms, sužlugdyta ligoninė, dėl kurios dabar taip demonstartyviai kovojate, žinodama, kad nieko jau nepadarysite, Viešųjų pirkimų pažeidimai ir baudos už juos, kol kas nebaigtas nė vienas projektas, galimi korupcijos reiškiniai, galų gale – esate nupirktame poste. Juk teismai pripažino, kad balsai merės naudai buvo pirkti.

        Tad dabar jau aš klausiu: Ar įstatymai vienodai galioja visiems? Ar neteisėtai laimėjęs rinkimus asmuo gali vadovauti rajonui?

         Man dažnai kyla klausimas, ar neturėtų  toks žmogus sėdėti už grotų, o ne karaliauti rajone?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. Babutė sako:

  Mano babutė turi daug krištolinių vazų. Kai jos apdulkėja, ana gerai paspjaudo ir skudurėliu patrina. Blizga kap naujos!

 2. Rašykite sako:

  Ir kuo daugiau,baltam vakarui daugiau sviesto prisišpaklins mūsų blondės!

 3. Regina sako:

  Labai “gera” merė, projektus daro po du kartus. Pirmus metus padaro,bet neužbaigia o kitus metus ardo ir vėl daro iš naujo ir neaišku kada jie bus užbaigti. Tai matyti kokie darbuotojai dirba savivaldybėje, kad negali prižiūrėti atliekamų darbų.

 4. ??? sako:

  O kur anot Jūsų tą šilta vietelė? :) ))

 5. Birutei sako:

  Širvintos ne vien iš centro susideda. Gėda rajonas paskolintas, baudos milžiniškos, gėda kai tokios sėdi naglai snukiais už kurią jau įrodyta kad jos naudai pirkti balsai… Gėda. Be to dar niekada gyvenime nemačiau taip susiskaldziusiu sirvintiskiu. Ir jūs dar drystat kažką sakyt? Viskas kas padaryta arba ne stabilų ir griūna arba nepriduoti … Gal nusiimkit rožiškai krištoliniis akinius ir plačiau atsimerkite

 6. birute sako:

  kur jau ne,tikras teisuolis tas pakalnis,neteko siltos pelningos vietos tai ir sprogsta is pykcio,na o musu gerb. mere vis nors ka daro,kad ir paciam centre bet grazu

 7. Liudna sako:

  “Kas nešoka pagal Živiles dudele” atsiima su kaupu.

 8. super sako:

  Be jokios abejones. Pakalnis teisus. Bet budamas Tarybos nariu ir pačiam reikia domėtis komitetų posėdžių grafikais, o nelaukti kvietimų kaip Širvintų rajono caras. Juolab, jei žinai, kas merė piktybiškai tavęs neinformuoja.

 9. bičiulis sako:

  Būtent visą tiesą. Pagarba K. Pakalniui ir V. Šimonėliui. Nenusipirks palankumo baimę ir abejones kiekvienu veiksmu ar žodžiu sėjanti arbatų dėželėmis sveikinimais ar net kalakutais (pietų stalui).

 10. Anonsas sako:

  Jeigu geri būsit, neužgauliai ir objektyviai komentuosit, žiūrėkit, gal kokių dovanų šiandien pavakary sulauksit… Gal kokių “Laikykitės ten” Širvintose nuotraukų… Visko gali būti…

 11. As sako:

  Labai jau skilinėti pradėjo Zivilei krištolinis skaidrumas

 12. Kodėl merė nepasigiria? sako:

  Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro, ginančio viešąjį interesą, ir Ž.Pinskuvienės bylą Vilniaus apygardos administracinis teismas nagrinės birželio 12 d. paskirtame teismo posėdyje.

  https://www.krastonaujienos.lt/2018/04/prokuraturos-ir-z-pinskuvienes-gincas-bus-nagrinejamas-vilniaus-apygardos-administraciniame-teisme/

 13. širvintiškė sako:

  pritariu jums, bet laikas eina, o ji vis dar sėdi ir užima kažkieno vietą, pridarydama nuostolių. O blogiausia kiršinti žmones tai specialistė.

 14. Laima sako:

  Susikompromitavęs valdininkas privalo atsistadytinti. Tačiau juk kalbam apie Pinskuvienę, merę Živilę Pinskuvienę, Pinskuvienę, kuri PRIKLAUSO žmonėm. Nu nesusiprotės boba, kad jau apsikvailino iki ausų.
  Ji kaip uodas: plaukšim delnais apie jos padarytus pažeidimus, o jai atrodo, kad plojam.

 15. Taip sako:

  Pakalnis teisus 100%.

Jūsų komentaras:


septyni + septyni =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]