Dienos šviesą išvydo Jono Lučiūno fotografijų albumas „Širvintų krašto žmonės“    Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas    Kviečiame į informacinį renginį apie paramą Širvintų r. VVG strategijos lėšomis    Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai    Sudie, gražuole vasara   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Musninkuose pagerbtos „Metų bitės“ (VIDEO)

IMG_6049/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto Danieliaus Tamašausko , video autorės /

   Vaikų gynimo dienos ir besibaigiančių mokslo metų progomis Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje vyko šventė „Metų bitės“. Jos tikslas – apibendrinti visų mokslo metų pasiekimus ir pagerbti darbščiausius moksleivius.

     Štai būna dienų, kai kultūros namų ir gimnazijos bendra salė tampa per maža. Prireikė ir papildomų kėdžių, buvo ir stovinčių. O šventė buvo tokia jauki, kad net trūksta žodžių ją aprašyti.

   IMG_6673Kiekviena klasė parengė po pasirodymą. Vieni dainavo, kiti šoko, dar kiti grojo. Pirmieji pasirodė ikimokyklinukai, juos keitė pradinukai ir vyresni. Šventę vainikavo mokytojų daina, sulaukusi daugybės salės aplodismentų, šūksnių, raginimo pakartoti.

   Gimnazijos direktorius Vladas Trakimavičius apdovanojo visų klasių pirmūnus. Jiems įteiktos padėkos už labai gerą mokymąsi. Kartu buvo kviečiami ir pirmūnų tėveliai, kurie dovanų gavo po stiklainiuką medaus, matyt tam, kad vaikų mokslai saldesni būtų.

    Be dovanų neliko nė viena klasė, kartu su nominacija gavusi paslaptingą dėžutę. Ypatingas dėmesys skirtas ketvirtokams, kurie gavo pirmąjį savo gyvenime pažymėjimą – Pradinio išsilavinimo.

Gimnazijos fotografai Evelina Piškinaitė ir Danielius Tamašauskas. Jų nuotraukos ne kartą publikuotos ir "Krašto naujienose".  Foto N.Tuškevičienės

Gimnazijos fotografai Evelina Piškinaitė ir Danielius Tamašauskas. Jų nuotraukos ne kartą publikuotos ir “Krašto naujienose”.
Foto N.Tuškevičienės

  Vedančiosios Meda ir direktoriaus pavaduotoja Audronė Janušauskienė pasikeisdamos skaitė animacinio personažo Mikės Pūkuotuko išmintį apidraugystę, medų ir bites.

   Mokytojus, moksleivius ir jų tėvelius pagerbė miestelio seniūnė Birutė Jankauskienė, palinkėjusi visiems smagios vasaros. O direktorius dėkojo mokiniams už tai, kad gimnazijoje gerai jautėsi naujokai, už gerą mokymąsi, jų šypsenas, kurių taip reta. Mokytojams linkėjo, kad mokiniai iš jų pamokų išeitų laimingi ir šypsotųsi.

    Apdovanoti ir gimnazijos fotografai Evelina Piškinaitė ir Danielius Tamašauskas. Abu šie šaunūs jaunieji fotografai yra ir „Krašto naujienų“ bičiuliai. Didžiuojamės tokiais šauniais jaunaisiais fotografais.

     Visa salė nuoširdžiai plojo ir dėkojo renginio scenarijaus autorei Rasuolei Chmeliauskienei. Jos darbas nenuėjo veltui – renginys patiko visiems. Tradiciškai renginį įgarsino mokytojas Stasys Gelažauskas ir jo jaunieji padėjėjai, kurių būrys vis didėja.

Dirbantys su vaikais visada išlieka jauni.

Dirbantys su vaikais visada išlieka jauni.

     Neveltui sakoma, kad kiekvienas dirbantis su vaikais ir pats išlieka jaunas. Kai vienas apdovanotas mokinukas panoro pasidaryti “selfi”, direkorius žaismingai pasilenkė jam pozuodamas. Mokiniai tokį direktoriaus žestą palydėjo plojimais.

    Šventės prasideda ir baigiasi, jau tuoj tuoj vaikai išskubės į didįjį nuotykį – vasaros atostogas. O mokykla, kaip mama, lauks jų sugrįžtančių su naujais įspūdžiais, naujomis svajonėmis.

     ”Krašto naujienų” nuotraukas galite pažiūrėti mūsų facebook paskyroje

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1676160469158867&id=328324740609120


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni + = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]