Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Nauja profesija – naujos galimybės

foto2    Daina, įgijusi virėjos kvalifikaciją, pagal ją dirbo aštuonerius metus. Tačiau pasikeitus aplinkybėms moteris įkūrė individualią įmonę, kurios pagrindinė veikla buvo gėlių auginimas ir mažmeninė prekyba. Savo įkurtoje įmonėje dirbo dvidešimt metų. Moteris nutraukusi įmonės veiklą, nebenorėjo dirbti pagal turimą virėjos kvalifikaciją ir pati aktyviai ieškojo darbo. Greitai neradusi nusprendė darbo paiešką patikėti darbo biržai.

      Atvykusi į darbo biržą žinojo, kad nori ne tik dirbti, bet ir mokytis slaugytojos padėjėja. Darbo biržos specialistės pasiūlė dalyvauti projekte „Vyresnio amžiaus bedarbių rėmimas“, kuris suteikia vyresnio amžiaus žmonėms galimybes dalyvauti paramos mokymuisi priemonėje  ir tokiu būdu sugrįžti ir įsitvirtinti darbo rinkoje.  Daina,  VšĮ „Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras“ įgijo slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją. Mokymosi metu slaugytojo padėjėjo praktiką atliko VšĮ „Širvintų ligoninė“. Širvintų parapijos globos namuose atsiradus laisvai darbo vietai, kreipėsi į globos namų valdytoją ir sėkmingai įsidarbino.

      foto3- Esu nuoširdžiai dėkinga darbo biržos specialistėms už suteiktą pagalbą įgyjant naują profesiją.  Kiekvieno apsilankymo metu gaudavau man aktualią informaciją, taip pat su darbo biržos specialistų pagalbą parengiau įsidarbinimo dokumentus.  Slaugytojo padėjėjo pareigose dirbu ilgiau kaip pusmetį. Savarankiškai arba asistuodama slaugos specialistui, rūpinuosi senelių saugumu, padedu jiems tenkinti bendravimo, mitybos, judėjimo, apsirengimo, miego poreikius, padedu įvairių procedūrų metu, rūpinuosi senelių ir aplinkos higiena. Slaugytojo padėjėjos darbas reikalauja tvirto psichologinio pasiruošimo, bendravimo, supratingumo, daug fizinių jėgų, nes darbo yra labai daug.  Darbas sunkus ir kartu labai mylimas. Lengviausia ir geriausia darbo pusė, kai slaugos namų gyventojai ir jų artimieji džiaugiasi, vertina nuolatinę priežiūrą, dėkoja, geranoriškai bendrauja su personalu. Dėkoju kolektyvui, kad šiltai priėmė į savo gretas ir padėjo įgyti reikiamos patirties.

    Dainai tai ne tik darbas, bet ir savęs realizavimas. „Juk dirbu tam, kad žmogui būtų gera, jis jaustųsi mylimas ir prižiūrėtas“, – sako Daina.

      Labdaros ir paramos fondo Širvintų parapijos globos namų valdytojas Sigitas Kirtiklis, Dainą apibūdina kaip energingą, veiklią darbuotoją, kuri įneša daug vidinės energijos, šilumos, nuoširdumo į prižiūrimų senelių gyvenimą.

 Vilniaus teritorinės darbo biržos Klientų aptarnavimo departamento Širvintų skyrius


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni + devyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]