Telefoninių sukčių taikinys - senjorai    Pranešimas apie sukčiaujantį buto nuomotoją    Lietuvos žurnalistų sąjungos 90 mečiui skirtoje konferencijoje N.Tuškevičienės pasisakymas apie regioninę Lietuvos žiniasklaidą ir jos iššūkius    Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Šio įvykio Širvintos laukė bene 30 metų…

Su-vedančiaisiais-768x670/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Šį savaitgalį baigėsi respublikinis televizijos konkursas „Dainų dainelė“ ir paaiškėjo šiuometiniai jo laureatai. Tarp geriausiųjų šalies jaunųjų dainininkų ir Širvintų meno mokyklos moksleivė Austėja Šimkutė, kurią paruošė mokytoja Jurga Sarpauskienė. Tai didelis pasiekimas ir džiaugsmas, nes Širvintų rajonas bene 30 metų neturėjo „Dainų dainelės“ laureatų.

      Respublikinis konkursas „Dainų dainelė“ – vienas seniausių dainų konkursų Lietuvoje, gyvuojantis nuo 1974 metų, rengiamas kas dveji metai.  Renginį organizuoja Lietuvos televizija kartu su Švietimo ir mokslo ministerija ir Nacionaline M.K. Čiurlionio menų mokykla. Kas du metus ištisus devynis mėnesius trunkančiame projekte dalyvauja 3 – 19 metų vaikai ir mokiniai iš visų 60 – ties Lietuvos savivaldybių.

      34776341_10214229407200784_4706832549194760192_nŠis nacionalinis vaikų konkursas ypatingas ne tik ilgamete patirtimi, bet ir itin sudėtinga daugiapakope sistema. Norėdami patekti į televizijos ekranus, dalyviai turi praeiti keletą  etapų: perklausas savo mokymo įstaigose (mokyklose, darželiuose); sėkmingai įveikę šį etapą dalyviai dalyvauja miestų ir rajonų atrankose, po šių seka koncertai apskrityse. Tokiu būdu daugelis dalyvių atkrinta ir lieka tik patys geriausi.  Zoninių turų ir televizijos koncertuose pasirodo iki 5 tūkstančių jaunųjų dainininkų, akompanuojančių ansamblių dalyvių. Dalyvių pasirodymą vertina ir laureatus išrenka profesionalų komisija. Baigiamojoje konkurso laureatų šventėje, tradiciškai rengiamoje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, koncertuos 44 konkurso laureatai (solistai ir ansambliai) . Per visą ,,Dainų dainelės“ gyvavimo istoriją joje dalyvavo per 200 tūkstančių mokinių.

   „Dainų dainelės“ laureatais yra tapę visas būrys garsenybių: solistai Vytautas Juozapaitis, Judita Leitaitė, Rafailas Karpis, Aušra Cicėnaitė, Edmundas Seilius, Vaida Genytė, auksiniai „Triumfo arkos“ balsai Ona Kolobovaitė ir Liudas Mikalauskas, Jurgis Bruzga, jaunoji dainininkė Lina Joy, Vilius Tarasovas, Radžis Aleksandrovičius, Anatolijus Kesadas, Deividas Staponkus, Taja, Ilona Balsytė, Jūratė Miliauskaitė, Evelina Sašenko, Rugiaveidė, „Duokim garo!“ vedėja Loreta Sungailienė, realybės šou laimėtojas Justinas Lapatinskas ir daugelis kitų.

34904623_10214229349319337_3835974534897336320_oŠį sekmadienį (birželio 10 d. 16 val.) mūsų solistę Austėją Šimkutę išvysime tiesioginėje transliacijoje per Lietuvos televiziją  dainuojančią Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Pačioje garbingiausioje Lietuvos scenoje mūsų jaunoji solistė, pritariant simfoniniam orkestrui ir LRT grupei, atliks  Valterio Eichenbergo dainą „Čarlston-Omnibus“.

     Tad neužmirškime įsijungti televizorius ir kartu pasidžiaukime gražiu jaunos širvintiškės pasiekimu.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Ačiū sako:

  Ačiū Austėjai ir mokytojai už gražias emocijas. Puikiai pasirodyta

 2. Austėjai ir mokytojai Jurgai sako:

  nuoširdžiai linkiu Jums sėkmės :) Jūs šaunuolės :)

 3. Daina sako:

  Labai man patiko Austėjos pasirodymas.Džiaugiuosi, kad buvo taip aukštai įvertintas. Šaunuolė Austėja ir jos mokytoja Jurga, tikrai jaučiasi ne vienerių darbo metų rezultatas. Širvintos turi savo spindinčią žvaigždutę. Laukiu sekmadienio. Linkiu SĖKMĖS, Austėja, dainuok ir džiaukis savo gražia ir prasminga vaikyste.

 4. Bravo sako:

  Tai labai dziugi naujiena. Linkime sėkmės.

 5. Sala sako:

  Ir? :)

Jūsų komentaras:


× vienas = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]