Tegul varpai pašaukia laimę    Musninkiečiai papuošė Velykų medį    Saulėtos, prasmingos, viltingos Prisikėlimo šventės!    Tikėjimą, Meilę ir Viltį į kiekvienus namus teatneša     Sušaukiamas Tarybos posėdis   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Teismas nusprendė netenkinti Širvintų r. savivaldybės prašymo panaikinti 68,5 tūkst. eurų baudą

DSC_0008/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

    Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė atmesti Širvintų rajono savivaldybės skundą dėl skirtos baudos ir paliko galioti balandžio pradžioje Vilniaus apygardos teismo priimtą sprendimą, kuriuo tenkinus Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) ieškinį, už neteisėtos sutarties sudarymą Širvintų rajono savivaldybei skirta alternatyvi sankcija – bauda.

      Tuomet “Krašto naujienos” rašė, kad balandžio 5 d. Vilniaus apygardos teismas, iš naujo išnagrinėjęs Viešųjų pirkimų tarnybos ieškinį, Širvintų rajono savivaldybei už netinkamai organizuotą sporto komplekso statybos darbų konkursą skyrė beveik 68,5 tūkst. eurų dydžio baudą. Vilniaus apygardos teismas prieš tai jau buvo tenkinęs tarnybos ieškinį ir savivaldybei skyręs 50 tūkst. eurų baudą. Tuomet šią baudą Apeliaciniam teismui apskundė savivaldybė.

       Apie tai rašėme: https://www.krastonaujienos.lt/2018/04/sirvintu-rajono-savivaldybei-skirta-beveik-685-tukst-euru-dydzio-bauda/

      Tuomet  Vilniaus apygardos teismo teisėjo padėjėja Rūta Trimailovienė “Krašto naujienoms” pasakojo, kad Vilniaus apygardos teismo teisėja Tatjana Žukauskienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovo Viešųjų pirkimų tarnybos ieškinį atsakovui Širvintų rajono savivaldybės administracijai dėl alternatyvių sankcijų taikymo. Teismo nutartimi nuspręsta skirti atsakovei Širvintų rajono savivaldybės administracijai 68 495 Eur baudą, mokėtiną į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą. Taip pat priteista iš atsakovės Širvintų rajono savivaldybės administracijos 75 Eur žyminio mokesčio valstybės naudai. Šis sprendimas per 14 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

     Širvintų savivaldybė pasinaudojo teise sprendimą skųsti Lietuvos apeliaciniam teismui, kuris šią savaitę ir priėmė sprendimą atmesti ieškinį.

      Belieka tik apgailestauti, kad taip neapdairiai švaistomi pinigai, kai jų rajonui labai trūksta.

DSC_0008


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. Scenarijus sako:

  Nors storu makiažu sluoksniu užmaskuotas veidas, bet matyti, kad sukritęs veidelis nuo “gerų” darbelių. O tas kerštas oponentams – saldus dalykas, bet kai jis visada greta, tai apnuodijęs vidų, jis vistiek lenda į išorę, kaip yla iš maišo. Ir galvoji, kad nors ir storas, bet jau perregimas sluoksnis išduoda, kad sveikatėlė gerokai šlubčioja, pastebimai nualinta, nuo tos begalinės neapykantos, keršto …, bet kur ta motyvacija? kur tas variklis?, kuris dar stūmia į priekį ir dar vis veda, kaip tą tamsos karį su ramentais į kovą, kaip pralaimėjusios, bet vistiek nepasiduodančios…, o tiesa paprasta, kurią ir žinome, kad tai ES fondų pinigai, kurie apakino iki tokio lygio, kad atrodo tai neišsenkantis šaltinis ir semti be atsakomybės galima – kibirais, kaušais, krautuvais ir kuom tik galvelė išmąsto. Bet ateityje dar, ir dar išauš teisingumo valanda ir už viską teks teisiškai atsakyti.

 2. skaitau JUIIJA sako:

  VISKAS BUS GERAI,JEIGU KITI ATEIS I VALDZIA JIEMS NEBUS KA VEIKTI, MERE ,MES UZ JUS.

 3. stasys sako:

  Širvintų rajono savivaldybė kaip ir nereikalinga. Jos teritoriją gali pasidalinti Vilniaus, Ukmergės ir Molėtų rajonai. Daugeliui gyventojų bus net patogiau gyventi.

 4. pritariu sako:

  taip, nėr kur dirbt Širvintose. Jie įsivaizduoja pramogų pridarys, gėlyčių prisodins, tai čia rojus bus. Pramogoms dar uždirbt reikia! mes eiliniai gi atkatų negaunam. O kas uždirba, tai daugiausiai tie, kas dirba Vilniuj. Tai ten ir pramogaut galima. Grįžtama namo į Širvintas tik permiegot

 5. kas bus? sako:

  kas bus, kas bus- nebeliks Širvintų rajono ir tiek. Žmonės bėga. Darbo vietų jokių naujų, galimybių jokių. o žinant koks susiskaldymas, patyčios ir rūšiavimas kas nori murkdytis tokiam jovale.

 6. Zanas sako:

  Bliat vel is Sirvintu biudzeto per ta pinskuviene

 7. kas db sako:

  bus?

 8. Regina sako:

  Nei viena respublikos savivaldybė teismuose nesiteisė tiek kiek Širvintų savivaldybė ir dar galo nematyti, nors visus teismus ir pralaimėjo. Gėda tokiai rajono valdžiai.

 9. Pastebėjimui sako:

  Juk pati živilė viešai ištransliavo, kad be jos žinios ir lapas nenukrenta, tad manau, tas pasirašęs sutartį turėjo tik dvi alternatyvas: arba pasirašyti, arba tapti dar vienu “nekompetentingu, nosį krapštančiu ir nemokančiu įsijungti kompiuterio” specialistu, kuris skubos tvarka bus atleistas. Jis pasirinko saugesnį variantą.

 10. Pastebejimas sako:

  na šiaip baudą iš savo kišenės turėtų kaip ir mokėti tas kas pasirašė sutartį. Tik ar bus, kas užtikrins tai?

 11. superis sako:

  Kai vieną kartą susimokės, tada gal ir supras, kad čia ne juokas, čia ne taip ką noriu, tą ir darau, aš esu Širvintų valdovė. Daryk ką nori savo namuose, bet jau Širvintose pridirbau su dideliu kaupu, nežinau kas ir per kiek metų visa tai išmėž. kai pasižiūri, tai tik miesto centras išlaižytas, o už jo baisu, jokio grožio, kai kam skaudžiai atsilieps, nes ligoninės nebėra, tikrai nebėra gydytojų, vadovų ir visa tai dėkui merei.

 12. Rita sako:

  Tai tegul moka tie kurie rankas kilnoja jie juk labai protingi, tai tegul ir moka

 13. ???? sako:

  Kada galų gale baigsis šitų a-socialų-darbiečių bajeriai? Jie ką, susiruošė rajonui bankrotą organizuoti? Kur pasižiūri, objektus stato dvigubai, trigubai brangiau. Pinigų nebėra, vis tiek stumia durnių, balsuoja, konkursus tvirtina. Prižiūrinčios organizacijos sako stop, jiems nusispjauti, toliau pinigus mėto. Širvintas, jie, mat grąžina.Po šitų veikėjų globalaus “Širvintų pagrąžinimo” neturėsim už ką snigo valyti. Aūūūū, grąžintojai, nustokite rankas pagal komandą kiloti, nes greit nešildomoje salėje posėdžiausite.

 14. Gaila sako:

  O kiek keliú galima buvo sutvarkyti už tuos pinigus! Kaip lengva išmesti į balá kai pinigai ne iš savos kišenės! Va čia ir pasimato tikrasis rajono šeimininko ūkiškumas..,

 15. Teisininkas sako:

  Už tuos pinigus buvo galima išsaugoti vieną kaimo mokyklą. Galvoju, kad tarybos nariams balsavusiems už šio projekto eigą, reikės ir sumokėti tą baudą.

 16. ROMA sako:

  PARDUOS SAVIVALDYBE UZ SKOLAS!

Jūsų komentaras:


+ šeši = trylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]