Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ugniagesiai visą savaitę gesino žolę

VILNIAUS APSKRITIES PRIEŠGAISRINĖS GELBĖJIMO VALDYBOS

ŠIRVINTŲ PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO TARNYBA

DĖL ŠIRVINTŲ RAJONE ATLIKTŲ DARBŲ

 

gaisr11Pranešame, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 58 gaisrai, atlikta 17 gelbėjimo darbų.

            Birželio 05 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Gelvonų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 2 a. plote degusi žolė.

            Birželio 05 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Blendės k. kilo gaisras miške. Atvykus į vietą, miškininkams buvo padėtas gesinti apie 300 a. plote degusi durpinga miško paklotė ir pušų miškas.

            Birželio 06 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Paspėrių k., Spėros g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 90 a. plote degusi žolė.

            Birželio 08 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Trejokų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi žolė.

            Birželio 08 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Pasodninkų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi durpinga pieva.

            Birželio 09 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Levaniškių I k. kažkas dega. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad žmonės prižiūrėdami deginą laužą.

            Birželio 10 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Krūmėniškių k. kilo gaisras miške. Atvykus į vietą, miškininkams buvo padėtas gesinti apie 100 a. plote degusi durpinga miško paklotė ir pušų miškas.

     Birželio 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Avižonių k., Kaštonų k. kilo gaisras ūkiniame pastate. Atvykus į vietą, buvo užgesintos šalia ūkinio pastato degusios šiukšlės.

    Informuojame visuomenę, kad š.m. birželio 18-21 d. (nuo 09.00 val.) Širvintų tvenkinyje (šalia miesto pliažo) bus vykdomi ugniagesių gelbėtojų užsiėmimai, tema: skęstančiųjų gelbėjimas. Kviečiame visus norinčius stebėti pratybas, taip pat gauti naudingos informacijos apie saugų elgesį vandenyje šiltuoju metu laiku.

Viršininkas   Eugenijus Iziumcevas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni − šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]