Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Už kokius pinigus Ukmergės savivaldybės vadovai su žmonomis vyko į Gruziją?

Foto tur.lt

Foto tur.lt

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     ”Krašto naujienos” sulaukė pasipiktinusio vyriškio skambučio. Prisistatyti nepanoręs pašnekovas piktinosi, neva Ukmergės rajono savivaldybės meras ir administracijos direktorius su savo žmonomis už mokesčių mokėtojų pinigus keliavo po Gruziją ir pramogavo. Vyriškis piktinosi taip švaistomais rajono pinigais ir klausė, kodėl toleruojame tokią savivalę.

        Paprašėme savivaldybės atstovų patvirtinti arba paneigti gautą informaciją ir paaiškinti kelionės priežastis bei išlaidas. Į mūsų paklausimą atsakė Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių  skyriaus vedėjas Darius Paškevičius:

    “Gruzijos Calendžicha savivaldybės mero Besik Parcvanija kvietimu, gegužės 30- birželio 3 dienomis Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas lankėsi Gruzijoje Calendžicha mieste.

      Vizito tikslas – aptarti abiejų miestų bendradarbiavimo, kultūrinių ryšių ir mainų plėtros galimybes.

     Vizito metu buvo susitikta su vietos savivaldos atstovais, aptartos ketinimų protokolo pasirašymo galimybės ir bendrų projektų vystymo perspektyvos. Dalyvauta vieno iš seniausių Gruzijoje tautinio kolektyvo „Bedinera” jubiliejiniame renginyje. Gruzijos atstovus domina bendradarbiavimas su Lietuvos miestais, geroji savivaldos darbo organizavimo praktika, bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis organizacijomis, kultūros ir sporto srityse.

    Su Calendžicha miesto atstovais ukmergiškių pažintis užsimezgė pernai Vilniuje vykusiame tarptautiniame folkloro festivalyje „Pokrovskije kolokola”. Jį organizavo Lietuvių tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras kuriam vadovauja ukmergiškė Irina Zacharova.

    Rajono biudžetui išvyka atsiėjo tik lėktuvo bilietus, pilną išlaikymą teikė Gruzijos pusė. Vadovų žmonos į kelionę vyko savo lėšomis.”

         D.Paškevičius pažadėjo netrukus atsiųsti ir vizito nuotraukų. Jas pridėsime prie straipsnio iškart, kai gausime. PAPILDYTA nuotraukomis.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši × = aštuoniolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]