Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Valdančiųjų užmačios atsikratyti K.Pakalniu nepavyko

IMG_0583/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Širvintų rajono savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos užmačios atsikratyti jiems oponuojančiais Tarybos nariais bliūkšta.

      Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo išplėstinė teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Laimučio Alechnavičiaus (pranešėjas), Ramūno Gadliausko, Stasio Gagio, Romano Klišausko (kolegijos pirmininkas), Ramutės Ruškytės, sekretoriaujant Ramūnei Petkuvienei, dalyvaujant Širvintų rajono savivaldybės tarybos atstovams Irenai Vasiliauskienei ir Justinui Kontrimavičiui, atsakovui Kęstučiui Pakalniui, viešame teismo posėdyje išnagrinėjo administracinę bylą pagal pareiškėjo Širvintų rajono savivaldybės tarybos prašymą pateikti išvadą, ar Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Pakalnis nevykdė jam įstatyme nustatytų įgaliojimų ir sulaužė tarybos nario priesaiką.

     Vadovaudamasi Administracinių bylų teisenos įstatymo 103 straipsnio 1 punktu, 120 straipsnio 2 dalies 3 punktu ir 121 straipsnio 2 dalimi, išplėstinė teisėjų kolegija: n u t a r i a :

      Nutraukti administracinę bylą pagal Širvintų rajono savivaldybės tarybos prašymą pateikti išvadą, ar Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Pakalnis sulaužė priesaiką ir nevykdė jam Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatyme ir kituose įstatymuose nustatytų įgaliojimų.

      Nutartis neskundžiama.

      Apie tai, ką nustatė Teismas, rašysime netrukus.

PAPILDYMAS. “Krašto naujienoms” pavyko prisiskambinti Kęstučiui Pakalniui. Jis atsiprašė, kad negali kalbėti, nes šiuo metu grįžta iš komandiruotės užsienyje. Tačiau pažadėjo vėlai vakare, kirtęs Lietuvos sieną. pakomentuoti Teismo sprendimą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

21 Komentarai (-ų)

 1. Vertė sako:

  Klausimėlis gerai čia pavarė apie vertę. Nu taip taikliai, tiesiai į dešimtuką. “Vertė” tos vadybininkės Nr.1 yra didelė- nes jos darbeliai labai brangiai mums kainuoja, kuo toliau tuo labiau ji tampa neįkainojamu nuostoliu. Apie jos “garbę” tai nėra net ką ir kalbėti, “apsigarbinusi”per visą šalį

 2. Smalsiukui sako:

  tokius tarybos narius , kokie yra pozicijoje, Pinskuvienė suvers ant virvutės ir nuves, kur jinai nori.

 3. klausimėlis sako:

  Pasakykite, ko vertas rajono vadybininkas Nr. 1, kuris teisiasi su savo rajono žmonėmis? Ir dar buvusiais kolegomis…
  Tad kur ta merės garbė, jei visi įvairiausi teismai jos niekaip neranda?
  Pagaliau, kur garbė tų, kurie tokį žmogų renka ir rajoną padaro tokio asmens įkaitu ir pašaipų objektu?

 4. smalsiukas sako:

  tarybos nariai esantys pozicijoje,ar jums ne gėda po tokio teismo sprendimo?

 5. oi sako:

  oi, išsipildys pranašystės- pataps teisingumo ministre ar viceministre. va čia tai bus nejuokas. Naujadaras- socdemdarbinykai gviešiasi tesingumo ministerijos, tai pati nepriekaištingiausia reputacija turėtų būt pirmoje vietoje.

 6. Merei sako:

  Ar tamsta kada nors nusiraminsi? Mere visada teisi? Mere Sirvintu zmonems? jau ne tik juokinga, bet sarmata, kad tokia turime.

 7. superis sako:

  Gera žinia, ji kitokia ir negalėjo būti. Ketveriukei su teise ir galvomis ne kas visai, aš jų vietoje eičiau pas gydytojus, tik kažin ar jie padės. Širvintų savivaldybėje įstatymai Lietuvos Respublikos negalioja, čia galioja kaip šviečia taip ir darau. kaip čia neatstovavo žinomiausi ir patys brangiausi advokatai, gal pinigų neliko. Gėda ir dar kartą gėda ant visos Lietuvos, net ir užsienyje lietuviai skaito ir žino kas darosi tokiame mažame rajone. Kiek laiko dar taip juokinsime žmones.

 8. Violeta sako:

  Balsavau už Pakalnį. Mane, kaip rinkėją, tenkina jo darbas. Gerai, kad gina atleistuosius, kad gilinasi į projektus. Norėčiau, kad griežčiau kovotų prieš merės savivalę.

 9. Valio sako:

  Puiki žinia! Sveikinu.

 10. Virginijus sako:

  “Nepaėjus” su tarybos nariais opozicijoje, metas būtų užsiimti…:”Tiesiog juokinga, kaip ekspertu save skambiai vadinantis vyriškis aiškina atvykusiems Centrinės projektų valdymo agentūros atstovams apie takelio nuolydį, kuriuo su aukštais kulniukais žiemą bus nepatogu vaikščioti. Ar vos nepaėmęs už rankos vedasi apžiūrinėti tilto polių, kuriuos pats sugalvojo esant nenaujus”. Taip, kad, tiek tilto, tiek Estrados vamzdžiai yra ypatingo naujumo, net iki savivaldybės sklinda šviežios geležies kvapas. Čia tik aš vienas užuodžiu paplėkusių vamzdžių kvapą.

 11. Nu sako:

  Ir šaunu!Kokia gėda ketvertukei ir šunukams,rankyčių kilnotojams!

 12. Vytas sako:

  Ne Pakalnis pažeidinėja įstatymus, o Širvintų savivaldybės vadovės. Ateis laikas teisingumui.

 13. JONAS sako:

  O Vasiliauskienė teisme karingai buvo nusiteikus. Matyt silpnokai su teise.12

 14. To :) sako:

  Tai ką, šutvė daugiau neturi prie ko prikibti?

 15. :) sako:

  kirtęs Lietuos sieną, bože bože, rašytoja.

 16. Teresė sako:

  Ar šito teismo reikėjo? Rinkėjai pasakys savo verdiktą, ne kažkas kitas…

 17. Valio sako:

  Valio, Sveikinu K.Pakalnį, tuo pačiu ir visą opoziciją. Labai gera žinia. Na o valdantieji pasiekė atvirkščio rezultato, nieko nelaimėjo ir dar kartą “apsišvietė” pademonstruodami autoritarinius lūkesčius, parodė tikrąjį savo veidą- bet kokiomis priemonėmis keršyti už drąsų ir teisingą žodį.

 18. ... sako:

  oho kaip keršyja .ar neapsisuks viskas bumerangu? ar nereiks prieš kameras ašaros nubraukt?

 19. Klausimas sako:

  Gal kas žino atsakymą. Ar Širvintose negalioja Lietuvos respublikos įstatymai?, ar atėjęs žmogus į mero kėdę juos pats kuria?

 20. Robinas sako:

  „Krištolinės” šutvė eilinį kartą apsidirbo.

 21. Rinkėja sako:

  Nepadėjo ir tevizija, žlugo sumanymas.O kaip su Jozoniais?

Jūsų komentaras:


× šeši = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]