Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ž.Pinskuvienė Ukmergei ir Ligonių kasoms parodė didelę riebią špygą ir apkalbėjo koalicijos partnerius (VIDEO)

DSC_0057/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

NUOMONĖ

       Širvintiškiai sulaikę kvėpavimą laukė vakarykščio Tarybos posėdžio, kuriame vienas svarbiausių ir rajono gyventojams klausimų – Širvintų ligoninės prijungimas prie Ukmergės ligoninės.  Juo labiau, kad Ukmergės rajono svaivaldybės taryba jau pritarė tokiam sprendimui. Tikėtina, kad šio sprendimo laukė ir Ukmergė. Jus iš Širvintose viešėjusio Ligonių kasų vadovo V.Mockaus buvo aišku, kad viskas sutarta ir suderėta.

       Paskelbusi klausimą prieš Tarybą stojo rajono merė Živilė Pinskuvienė.

       Jei toks pasisakymas būtų nuskambėjęs negirdėjus merės žodžių susitikime su gyventojais, jei ši tema nebūtų eskaluojama beveik visą kadenciją, pločiau atsistojusi ir dėkočiau. Visada pasisakiau ir dabar pasisakau už normaliai veikiančią ligoninę kuo arčiau žmogaus. Bet šiandien ši reklamos akcija panaši į priešrinkiminio šou triuką.

      Dar visai neseniai pati merė susitikime su Širvintų miesto gyventojais piktinosi, kad Širvintų ligoninėje pacientai vizituojami kas tris dienas, kad ji pati nepatikėtų tokiai ligoninei savo mamos. Merė viešai dievagojosi, kad jei dėl ligoninių sujungimo neteks per rinkimus balsų, ji vistiek “gelbės” ligoninę. Norintys prisiminti, žiūrėkite čia: https://www.krastonaujienos.lt/2018/04/ar-isdrisime-apginti-savo-ligonine-garso-irasas/

         Ukmergiškiai labai rimtai dirbo, atliko įvairius tyrimus, vyko derybos ir su Ligonių kasomis. Jų atstovas net buvo atvykęs į Širvintas ir tikino, kad “gražus dviejų rajonų susitarimas” yra pavyzdys visai Lietuvai.

        Tačiau atėjo ilgai laukta Tarybos posėdžio popietė. Karšta buvo ne tik lauke, bet ir posėdžių salėje.

    Pristačiusi klausimą, merė prabilo Tarybai. Ji tradiciškai dėkojo vicemerei I.Vasiliauskienei ir dabartinei ligoninės vadovei E.Pečiukaitienei, kuriai ką tik valdančiųjų pritarimu paskirtas 40 % priedas vietoj planuoto dešimties. Užmiršusi savo planus ir pažadus merė staiga pasiūlo klausimo nesvarstyti. Ar dėl to merė grįžo iš atostogų anksčiau laiko? Kam tuomet reikėjo vedžioti už nosies kaimyninį rajoną? Kam reikėjo jaudinti medikus ir pacientus?

       Beje, apie medikus. Šiandien ligoninėje nebeliko pavaduotojo gydymo reikalams, skyriai greičiausiai nebeturi vadovų (bent jau jie neskelbiami).

      Nesolidu, net labai nesolidu kaltę versti kitiems, kadaise vadovavusiems rajonui. Nevalia versti kaltės ir tiems, kurie tęsia kitų partijų sugalvotas reorganizacijas.

       Nors, žinote ką? Ranką prie širdies pridėjusi galiu pasakyti, kad šį kartą džiaugiuosi. Taip ir riekėjo Seimo valstiečiams, kuriems visą atsakomybę merė suvertė. Kiek kartų rajono valstiečiai važiavo prašyti pagalbos ir patarimų, kaip užkirsti kelią balsų pirkimui, kiek buvo prašyta padėti apginti neteisėtai atleistuosius, kiek kartų tartasi, kaip sustabdyti įvairius viešųjų pirkimų pažeidimus. Ar girdėjote kad buvo padėta? Aš negirdėjau. Užtat, kaip pasityčiojimas iš mūsų rajono valstiečių, pasirašyta koalicinė sutartis su naujuoju dariniu LSDDP. Štai taip Seimo valstiečiai palaikė Širvintų valstiečius tuomet, kai merė tyčiojosi iš V.Šimonėlio tiek Tarybos posėdžių metu, tiek savo šeimos laikraštyje. Va taip palaikė, kai gydytojai J.Šiukštienei ne kartą teko nubraukti kartėlio skausmą dėl merės medikų pravardžiavimo ir patyčių bei šypsotis pacientui. Atėjo atpildo valanda abejingiems, eilinio partijos skyriaus žmogelio negirdintiems Seimo valstiečiams. Štai, jūsų koalicijos partnerė, visas kaltes sukorė jums. Žinote, kiek žmonių tuo patikės? Patikėkite, daug. Štai toks atpildas jums už abejingumą ir stuburo neturėjimą.

       O ligoninė? O ji jau bet kuriuo atveju merdėja. Vis gauna elektrošoką ir dar leisgyvė kvėpuoja. Kiek ilgai? Greičiausiai iki kito posėdžio. Nebent bus nutarta pasinaudoti vienu naujausių Sveikatos apsaugos ministro įsakymu, kuriuo Širvintų ligoninė įtraukiama į teikiančių geriatrijos paslaugas įstaigų sąrašą. Tai reiškia, kad ligoninė gaus ir paramą tokiai paslaugai bei paramą įrangai. Priminkite man, kas siuntė darbuotojus į geriatrijos mokymus? Taip – L.Meškauskienė. Ta pati, kuri buvo šlykščiai atleista. Beje, viena tų besimokiusių gydytojų jau dirba Ukmergėje, kita gi kraunasi lagaminus ir ruošiasi emigruoti. Kodėl? Paklauskite jų patys. Tai štai, geriatrijos paslaugos negalimos be vidaus ligų skyriaus. Gal čia šuo ir pakastas? Ką gali žinoti.

P.S. Primenu, tai yra mano asmeninė nuomonė. Kaip rajono gyventojos, kaip pacientės, kaip rinkėjos. Šią teisę man garantuoja LR Konstitucija.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

30 Komentarai (-ų)

 1. Mąstantis sako:

  Paprasčiausiai sužinojo, kad keletas tarybos narių-jos partiečių, pakalbėjo tarpusavyje, kad nepritars projektui.O daleisti, kad būtų nubalsuota prieš, Pinskuvienė negali iš principo, nes gali susvyruoti jos, kaip vienvaldės rajono šeimininkės statusas. Todėl ir nutarė, kad geriau nerizikuoti, ir pakeitus dainelę nedaleisti balsavimo. Džiugu tik tiek, kad Pinskuvienės etatiniai balsuotojai galimai pradeda suprasti, kad už savo rankų kilnojimus pagal komandą, po metų-dviejų gali būti gyventojų apspjaudyti.

 2. širvintiškė sako:

  manyčiau pagalvojo, kad dalį rinkėjų gali prarasti, nes ligoninė svarbi, o tai suvaidins, kad stengėsi.

 3. Ona sako:

  baikit… dzin jai ta ligonnė. Tiesiog kai visi jūs čia ūžiate dėl ligoninės, gal ji tuo metu, žiū, kokias nors rimtesnes aferas daro. Būkit budrūs, gal kokias šiukšles toliau reguliuoja, girdėjot, kad Lenkijoj šiukšlininkus užlaužė dėl degančių savartynų, Europa neturės kur atliekas dėt. O čia Ž. tokį biznį suka… Tiktų jai bet koks kitas šaršalas, kad tyliai juodus darbelius prasisuktų. Spėju.

 4. W(,mano nuomonė) sako:

  TEATRAS. Suvaidino jog nepritaria, tiesiog gal mano jog žmonės patikės . Nebukim naivūs melų girdėjom ir matėm galybę. Netikiu nei vienu Jos žodžių.

 5. Www sako:

  Žmonėms įtikinamai meluojantiems ir turintiems aktorinių gebėjimų lengva mulkinti kitus

 6. Tam, kuris „nieko nesupranta“ sako:

  Sakot, „jungia blogai, nejungia – vėl blogai“? Tai koks buvo merės valdymas ? Nuvarė „v dupel“ ligoninę, kibo prie daktarų ir juos vaikė, nė kiek nerėmė ligoninės, žodžiu atvirai varė bankrotan. Mes gi ne kvailiai, suprantame, kad tokios ligoninės , kokia ji yra dabar, niekam nereikia. Susitarta jungtis, tai susitarta. Ukmergėn, tai Ukmergėn. Be to, Ukmergės valdžia elgėsi solidžiai ir geranoriškai , tai kam reikėjo padorius žmones už nosies vedžioti ir jų laiką gaišinti? Tai ar supratote, kodėl negerai? Tik kažkokie nebrendylos taip gali elgtis. Gal kas patarė, kad per rinkimus žmonės gali „atsidėkoti“, todėl taip greitai vežimo ienas apsuko? Ajajai….

 7. Skaitytojas sako:

  Padarė šou, įsitikinęs kitoj taryboje prijungs. Tiesiog reikėjo suvaidinti rūpestingą ir kaip visada gelbejančią, krištolinio tyrumo asmenybę. Cirkas, netikiu nei vienų jos žodžių.

 8. baikit sako:

  baikit svaičioti. net nesibaigus tarybos posėdžiui, ŠK paskelbė merės pareiškimą ir iš karto atsirado komentarai. viskas paruošta iš anksto, viskas pateikta kaip spaudimas ir ligoninės gelbėjimas. Šou tęsiasi. Kitoj taryboj vėl visi bus dūrinami atviru tekstu. Plojimai prajuokino. o labiausiai dėl to, kad vieni plojo nes juokinga, kiti plojo kad labai protinga.

 9. Veidmainystė ar žirafa? Veidmainystė. sako:

  Atrodo, kad meras ž.p. didžiausius žygdarbius būtų nuveikusi viso rajono labui. Jeigu ji būtų išties nepriekaištingos reputacijos, tai tas pakeltas tonas – tebūnie, na o dabar kai šitiek primakliavota, tai juokas pro ašaras….Dabar, kai visi žinome, kad be jos žinios ir lapas nuo medžio nenukrenta, tai abejonių nekelia, kad tas vienas iš krentančių lapų – rajono ligoninė, kuriam kristi leidimą išdavė pati meras ž. p., na, o dabar reikia gi suvaidinti gelbėtojos vaidmenį ir tiesiog pakelti tą “nukritusį lapą”, nes gi galų gale suprato, kad Žmonėms buvo ir bus reikalinga rajono ligoninė.

 10. Elementaru sako:

  Pirma daro, paskui galvoja. O gal susisapnavo kas. Trept koja ir bus kaip noriu. Nesvarbu, kad prieš valandą kitaip žadėjau

 11. Blogai sako:

  Išdūrė Širvintos Ukmergę lygioj vietoj. Bet ar pagalvojote, kaip į mus žiūrės jų medikai dabar? Ar būsime ten laukiami?

 12. Nieko nesuprantu sako:

  Tai kas yra? Junge – blogai. Sustabde jungima – vel blogai. Zodziu, kaip bebutu, vis vien bus blogai.

 13. Gėda... sako:

  Pirmadienį važiuoju į Ukmergę konsultacijai. Gėda už rajoną prieš ukmergiškius, ką ir besakyti…Jokio solidumo ir sąžinės. Manipuliuojama viskuo – žmonėmis, įstaigomis ir jų darbuotojais. Čia tai bent menas – sudirbti ligoninę, nė kiek jos neparemti, išvaikyti gydytojus, susitarti su Ukmerge ir…..Tiek to, nesikeiksiu…..
  P.Tuškevičienei ačiū už teisingą straipsnį – ji mato esmę, operatyviai reaguoja, profesionaliai parašo. Dėkui Dievui, nors yra kam viešai teisybę pasakyti.

 14. paklausiau sako:

  ir pažiūrėjau- kas protą apšvietė? ar gali būti, kad atėjo nušvitimas? Ar atsirado komandoj ne visiškai pataikaujančių, o ir protaujančių? gal tai į gerą? noriu tuo tikėti, bet žinant ponių uodegų vyksčiojimus, tai aiškiai matosi, kad kažkur kitur čia “šuo ar kalė pakasti”.

 15. fantastiškai sako:

  prasisuko taip kad žagtelėjo ir Janickas ir Civilka. ot tai sugebėjimai-

 16. Ukmergietis sako:

  Ar ji visada kalba kalejimo priziuretojos tonu?:))apsimelavo per aki,nepades si giesme jai laimeti kitu rinkimu.jai netinka gelbetojos role,nieks netiki kad ji nuosirdziai gina ligonine:)geriau butu ligoninei kas met bent po 20 000 davus tai gal nereiktu gelbet

 17. kaip nesuprantat? sako:

  merė visasda tarnauja žmonėm. visi norėjo ligoninės uždarymo- ji stengėsi. visi nebenori ligoninės uždarymo- ji vėl stengiasi. Apsispręskit pagaliau, a tai merė su jūsų norais nesuspėja. o dar tas spaudimas labai spaudžia.
  Ukmergiškiams liko tik garsiai garsiai keiktis, kad tokios “pelningos” ligoninės su visomis skolomis negauna. Vaje, kaip jie dabar išsilaikys?

 18. verta pasijuokti sako:

  iš šio priešrinkiminio šou. Ačiū jums Neringa už išsakytą tiesą, bet gaila daugumos rajono žmonių širdžių ji nepasiekia. Geriau žavėtis gėlytėmis, kičiniais grožio atributais ties savivaldybės langais, trinkelių dėliojimu, medžių kirtimu. Va čia tai merės gerieji darbai. Bet nepamirškim, egzistuoja bumerango taisyklė.

 19. valio sako:

  parodė savo tikrąjį veidą ne tik savam bet ir gretimam rajonui. Gal ir Kirkilas ar Karbauskis pamatys pagaliau ne tik gražų fasadą, bet ir supuvusį vidų? nors ką ten žiūrėt, mest velniop reikia ir pasodint turtą atėmus

 20. taip sako:

  tikra -VEIDMAINĖ

 21. ?? sako:

  ukmergiečiai bent savo daktarų būtų atsiuntė, vis gyventojams būtų buvę geriau, nereiktų kažkur važiuot, o dabar parodys riebią špygą, tegu ieško patys:))

 22. pritariu sako:

  grįžo iš atostogų,padarė poltinį šou, bet nepasakė nei žodžio kas bus su ligonine. Lauks kol ministerija uždarys, tada bent ką kaltinti turės. Nuo šio šou ligoninė dar pamerdės kelis mėnesius, pratemps vasarą o kas tada, suras naują teistą gelgėtoją ?

 23. stasys sako:

  manau Ukmergės jie neišdūrė, jie kaip dirbo taip ir dirbs, o pamatę kas čia per paukštytės Širvintose, nenorės turėti jokių reikalų.Dėl to kentės tik paprasti gyventojai.
  Turbūt Ukmergės meras nesuprato, kad reikalų turi su žmonėmis, kurie nesilaiko žodžio, už nugaros rezga aferas.

 24. ? sako:

  Oho ? Koks akibrokštas. O kodėl brangioji merė, besirūpinanti ŽMONĖMIS, nepasisakė apie tai kur dabar, po tokio jos “pasirodymo”, gydytis Širvintų rajono gyventojams? Ar bepriims juos Ukmergės ligoninė, kai šitaip juos išdūrinėja mūsų valdžiukė?

 25. Pažadu sako:

  Aš asmeniškai padarysiu viską, kad šis straipsnis ir filmas patektų kiekvienam valstiečiui seime. Jūsų žodžiai kartūs, bet labai teisingi. Neringa, žaviuosi Jūsų drąsa.

 26. rita sako:

  pati sugriovė, išvaikė ligoninę o dabar vaidina gelbetoją, vaidina kad rūpi personalas.Šlykštu ir tiek, nedadės rinkimams šitas ,,rūpestis,,

 27. PETRAS sako:

  Įdomiai čia gaunasi. Vilniuje ir seime valstiečiai yra tos LSDDP partijos (merė ir direktorė – partijos pirmininko pavaduotojos) partneriai valdžioje, o Širvintų savivaldybės teritoriojeje – priešai (šmeižikai, kenkėjai ir pan nuo Verygos iki širvintiškių).

 28. nusivyliau sako:

  Pritariu Jums, Neringa. Ir ypač dėl Seimo “valstiečių”. Matant tokį “bespridielą” rajone, tokį Tarybos narių nuo “valstiečių”, o ir kitų opozicionierių trypimą, tokį tyčiojimąsi per posėdžius, asmeniniame laikraštyje, per TV ir pan., kai seka viena skandalinga istorija po kitos, ir visiškai niekaip nereaguoti…Kaip turėtų jaustis Vytas, Jūratė, tie žmonės, kurie nukentėjo todėl, kad palaikė “valstiečius”? Kam tos kalbos apie skaidrumą ir sąžiningą politiką, kai sukertama rankomis su ta, kuri jau dviejų teismų pripažinta kaip pirkusi balsus? O numarinta ligoninė – tiesiog dar vienas pavykęs Ž.P. projektas…

 29. ir arkliui aišku sako:

  ir arkliui aišku, kad merė sugriovė ligoninę, padedama už ją balsavusiųjų 2015 metais

 30. JONAS sako:

  ….viešuosius pirkimus ir darbuotojų atleidimus vykdo administracija, ligoninės reorganizavimo projektą organizavo Vasiliauskienė, o mere gudri ir gerutė , tik gelbėja padėti.

Jūsų komentaras:


penki + = trylika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]