Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Žvejybos ypatumai Širvintose – 31 žvejys pagavo 8,66 kg žuvies

     35078854_2060593494263982_1682516325395595264_n   Nuo ankstaus ryto Širvintų paplūdimyje šurmuliavo būrys vyrų ir viena kita moteris. Sekmadienis prasidėjo žvejybos varžybomis.

      Žūklės varžybose dalyvavo 31 žvejys. Bendras pagautos žuvies svoris 8,66 kg, labai stambių laimikių nebuvo, dominavo raudės, karšiai, kuojos, plakiai, aukšlės, taip pat buvo ešerių ir net keli pūgžliai  Didžiausia pagauta žuvis buvo karšis, svėręs 210 g, jį pagavo Tomas Kropa, ši žuvis padėjo Tomui iškovoti 1-ąją vietą dugninės meškerės grupėje. Mažiausia užkibusi žuvis buvo 5 cm kuojytė, ją pagavo Raimondas Vasiliauskas. Jauniausi varžybų dalyviai -   Domas Aleksejevas (13 metų)  ir  Gytis Vietrinas ( 14 m.). Šiek tiek geriau sekėsi Domui, jis pagavo 255 g  įvairios žuvies. Apdovanotas ir vyriausias žvejys – Teodoras Gaidis.  Varžybose dalyvavo svečias iš Bekupės (Molėtų r.) bei svečias iš Kauno. Jiems sekėsi puikiai, svečias iš Bekupės Mindaugas Cibulskas  laimėjo 1-ąją vietą plūdinės meškerės grupėje, o svečias iš Kauno Vytautas Valickas laimėjo 2-ąją vietą dugninės meškerės grupėje. Beje jo brolis Arūnas Valickas (širvintiškis) užėmė 3-iąją vietą, prigaudęs tik 20 g mažiau nei brolis. 2-ąją vietą plūdinės meškerės grupėje užėmė taip pat dar jaunas, bet labai perspektyvus žvejys Kimantas Bartusevičius. 3-ąją vietą šioje grupėje užėmė patyręs žvejys Leonas Mlečka.  Buvo apdovanotas ir šmaikščiausias žvejys Nerijus Kazlauskas už tai, kad anksti ryte  neišsigandęs šalto vandens išsimaudė savo žvejybos vietoje. Moterų pusę atstovavo entuziastinga žvejė – Zita Pusvaškienė, tikimės, kad kitą kartą moterų bus daugiau. Paguodos prizas atiteko Vytautui Peredniui, nes neaišku kaip, bet iš jo sietelio paspruko dalis laimikio.

     34962986_2060679464255385_3809450852691738624_nVaržybų organizavimo grupė:  Lilija Serekpajevienė – žūklės varžybų organizavimas, Edvardas Geigalas – teisėjavimas, varžybų eigos kontrolė, Darius Serekpajevas – varžybų techninis paruošimas. Prizus steigė parduotuvė UNIKA.

     Už prizines vietas buvo įteikti dovanų čekiai už kitas nominacijos buvo įteikti daiktiniai prizai. Renginio partneriai Širvintų miesto bendruomenė.

“Krašto naujienos”

Nuotraukos Ainės Dvilevičiūtės ir Virginijaus Sarpausko


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Širvintiškė sako:

    Liuks renginys. Kiek daug dalyvių. Šaunuoliai organizatoriai

Jūsų komentaras:


− aštuoni = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]