Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pirmadienį Širvintų policija pradėjo tris ikiteisminius tyrimus

policija -/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ pagal Širvintų RPK informaciją /

       Nors pats vidurvasaris ir po miesto šventės turėtų būti ramiau, tačiau Širvintų rajono policijos komisariate darbai vyksta. Vien pirmadienį yra pradėti trys ikiteisminiai tyrimai, vienas incidentas įvyko miesto šventės metu:

      Gautas vyro, gim. 1988 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2018-07-21 einant Širvintose, takeliu prie upės, atbėgęs nepažįstamas vyriškis mažiausiai vieną kartą ranka trenkė jam  per veidą, dėl ko jis patyrė fizinį skausmą ir sužalojimus.

     Užregistruotas tyrėjo tarnybnis pranešimas, kad 2018-07-23 apie 17.20 val. Širvintų r., Širvintų sen., vyras, gim. 1965 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., vairavo automobilį būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,50 prom. alkoholio, nesuvaldė vairuojamo automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto, dėl ko apgadino savo automobilį. Vairuotojas pristatytas į policijos komisariatą, įtariamas nusikalstamos veikos padarymu.

     Užregistruotas tyrėjo tarnybnis pranešimas, kad 2018-07-23 apie 20.10 val. Širvintų r., Širvintų sen., vyras, gim. 1961 m., gyv. Vilniuje, vairavo automobilį būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,50 prom. alkoholio. Vairuotojas pristatytas į policijos komisariatą, įtariamas nusikalstamos veikos padarymu.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]