Širvintų ligoninės atsakymas į straipsnį    Bus atliekamas žemės sklypo ženklinimas Motiejūnų k.    Direktorė teigia, kad pagalba buvo suteikta, tačiau pacientui jos teko ieškoti kitame rajone    Žygis „Musninkų MŪŠIO takais“    Sostinė nuo penktadienio skelbia šildymo sezono pabaigą   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Šventiniame tarybos posėdyje – Mero padėkos ženklai ukmergiškiams

      36630780_631670617217677_3975204597105950720_nLiepos 5-ąją į aštuntąjį šiais metais Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdį susirinko visi 25 nariai.

     Posėdyje apsvarstyta ir išnagrinėta beveik 30 į posėdžio darbotvarkę įtrauktų klausimų, pateikta įvairių informacijų, tarp jų – ir apie Ukmergės rajono savivaldybės delegacijų vizitus į užsienį.

     Kadangi posėdis sušauktas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos išvakarėse, šios šventės proga įteikti Mero padėkos ženklai Ukmergės kraštui nusipelniusiems asmenims. Savivaldybės tarybos posėdžio metu šiuo apdovanojimu pagerbti: du dešimtmečius bendrovei „Textilite“ vadovaujanti Genovaitė Navikienė, buvęs ilgametis Ukmergės meteorologijos stoties vadovas, vėliau vyresnysis stebėtojas Bronislovas Kaselis, Šešuolių šv. Juozapo parapijos klebonas Egidijus Kazlauskas.

    36729715_631671103884295_4370624927330467840_nDar vienam nominantui – ilgamečiui Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktoriui Jonui Cesevičiui Mero padėkos ženklas įteiktas šiandien surengtoje šios mokyklos 80-mečio šventėje.

     Savivaldybės vadovai tradiciškai pasveikino birželio mėnesį gimtadienį šventusį tarybos narį Juozą Galiauską ir rytoj, liepos 6-ąją, gimimo dieną minėsiantį Vidmantą Krikštaponį.
Į Piliečių tribūną kilo ukmergiškis, daugiabučių gyvenamųjų namų atstovas Juozas Minauskas. Jis kalbėjo dėl bendrovės „Ukmergės butų ūkis“ techninės priežiūros tarifo.

     Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus pateikė atsakymą į gegužės 29 dienos tarybos posėdyje Piliečių tribūnoje pasisakiusio ukmergiškio Mindaugo Mykolo Tamošiūno išsakytas mintis dėl vietinės rinkliavos už atliekų surinkimą ir tvarkymą.

      Savivaldybės meras Rolandas Janickas informavo, kad tarybos narys Darius Varnas palieka Darbo partijos frakciją, tačiau tęs darbą savivaldybės tarybos valdančiojoje koalicijoje. Sekantis Tarybos posėdis numatytas rugsėjo 20 dieną.

 Ukmergės rajono savivaldybės informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× šeši = dvidešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]