Sudie, gražuole vasara    Vasaros palydų šventė Musninkuose    Bočių kelionė į Varšuvą    Skundė ar neskundė Tarybos nariai projektą prieš miesto šventę?    Algirdas Kuzma ir Širvintų rajonas   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vyksta centrinės miesto aikštės projektavimo darbai

      resize_400x400_a15Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad šiuo metu jau vyksta centrinės miesto aikštės projektavimo darbai. Pristatome vizualizacijas. Tai bus jauki, patraukli, žalia poilsio ir renginių erdvė, gausi želdynų, gėlynų, mažosios architektūros elementų, praturtinta fontanu, išradingu apšvietimu.

www.sirvintos.lt

 

Miestelis yra visų jame gyvenančių žmonių. Tad ir spręsti apie tai, kaip jis atrodys, turėtų miestelėnai. “Krašto naujienos” teiraujasi, kaip Jūs vertinate tokį būsimos aikštės projektą?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

27 Komentarai (-ų)

 1. Oi sako:

  Maryte, tu bene pati pinskuvienė arba iš jos blondinių esi. Vaikštai tik su aukštakulniais? Tai gatve ar brokuotai sudėtu šaligatviu pavaikščiok. O mere protingai negali padaryti, nes tam proto reikia turėti biški

 2. Maryte sako:

  O tai kaip padaryt aikšte kur butu malonu vaikščioti? jei bus palikta žolė ar pavaikščiosi per žole? keista kaip žmones to nesupranta. aš už šita projekta man lb patiko :)

 3. Gražina sako:

  Kuo daugiau trinkelių, kuo daugiau asfalto, betono, tuo stipriau Perkūnas trinktels, jis su Audra labai mėgsta tokias vietas…

 4. Marius sako:

  Labai gražu, o jau tikrai atsibodo jusu bandymai tik šmeišti daromus meres darbus ir visaip trukdyt jai!!! Purvasklaida!!!

 5. as sako:

  nu man labai grazu zmones is kersto raso ir patis nieko neismano

 6. Nijolė sako:

  ar matot kaip gudriai projekcija padaryta. Keli nupaišyti gėlių ploteliai dabartinėje automobilių stovėjimo aikštelėje sudaro įspūdį, kad daug žalumos. O ten gi vienas betonas visa aikštė. Čia gal kad Pinskuvienę privežtų prie paradinių durų su Ferari. Jau geriau tegu liftą įrengia neįgaliesiems pakilti į visus aukštus, pandusą normaliai padaro neįgaliesiems, o esamas plyteles lai pakeičia naujomis trinkelėmis. Ir užteks. Mašinų aikštelę lai irgi pakeičia trinkelėmis, kurios būtų viename lygyje be bordiurų, panaudotų pagal reikalą ar automobiliams ar piketams, šventėms ir t.t. o kiek pinigų būtų sutaupyta. Tik, žinoma, pinskės kišenė kažkiek netektų…

 7. Tikrai sako:

  Gaila dabartinės aikštės.Aš tik už žalumą.Jau sugadintas Kalnalaukio kalno vaizdas,einat žmonės replikuoja,jog čia ne baseinas statomas,o krematoriumas.Merei lojalūs ,pritaria ,šiai minčiai.

 8. Saule sako:

  Labai grazi aikste bus , o niurzga cia kaip suprantu sovietmecio vaikai ir tie patys verksniai

 9. Jooo sako:

  Fontanas visai nereikalingas. Pritupdė kažkokių „tortų“aplinkui, baisus kičas. Aikštė ir apšiūrę chruščioviniai namai Šeiniaus gatvėje, mažutės senos pirkelės priešais superaikštę…. Na , niekas nesiderina.
  Geriau gyvenamųjų daugiabučių aplinką patvarkytų, nes ten gyvenantys žmonės, pensininkai , sovietmečiu dirbę ir kapeikines pensijas gaunantys , to niekada nepajėgs padaryti…Bet kam tas biednas žmogelis rūpi?
  Neima džiaugsmas, nors tu ką….

 10. apie trinkeles sako:

  Europoje, JAV stengiamasi kuo daugiau palikti vietos vejai. Tarnautojai per pietus išsineša patiesaliukus ir pietauja, šeimos poilsiauja. O pas mus trinkelių ir baisių keliaukščių vazonų rojus

 11. Arlekinas sako:

  Paguglinkite, kaip atrodo aplinka prie Amerikos prezidento rezidencijos – Baltųjų rūmų. Natūralume grožis ir jaukumas – žalia pieva, medžiai, o tų trinkelių – minimaliai… Maži provincijos miesteliai ir trinkelių jūra – visiškas nesusipratimas, bet mūsų kvartetas daug natūralaus miestelio grožio išdarkė, toks jau tas supratis…

 12. Trinkelė sako:

  Žalumos mažai, žalumos! Nieko jūs nesuprantat. Iš žalumos pinigo nepasidarysi, o nuo manęs kiekvienos tai vis po centą-kitą. O centas prie cento… Argi nežinot, kiek tų valdiškų centų prapilta visokių nenaudėlių tiesos ieškotojų teismams, skundikų užsiundytoms patikroms ir kitokiam trukdymui dirbti! Taigi trinkelių, kuo daugiau trinkelių, nes kitaip šventasis trejetas bankrutuos, va taip!

 13. Petras sako:

  Važiavau tvarkyti artimųjų kapo Šiaulių kaimo kapinaitėse. Kadangi jau senokai lankiausi šiame krašte ypač maloniai nustebino taip sumaniai ir skoningai tvarkoma Šiaulių gyvenvietė. Beveik prie kiekvieno namo yra koks nors meninis akcentas, tai iš medžio tai iš akmenų. Tikrai išradingai tvarkomos sodybos. Tik pravažiuojant pro sporto aikštelę matosi, kad čia nėra šeimininko,nes visa apaugusi piktžolėmis, matomai šiemet dar nešienauta. Akivaizdžiai matosi, kur gyventojai tvarkosi, o kur šeimininkauja seniūnija.

 14. Širvintiškė sako:

  manau, kad reiktų daugiau žalios vejos o ne betono trinkelių. Be to nereiktų fontano. Juk yra alėjoje visai šalia, paleiskit prie Norfos, juk ten net dviems įrengtos vietos.Čia europiniai projektai,kur šviestuvas prie šviestuvo, suoliukai vienas prie kito.20 metrų grožis,o toliau kas? Reiktų visus pradėtus objektus užbaigti, priduoti, tada pradėti naują. Aš už žalumą, o ne už betonines aikšteles.

 15. širvintiskis sako:

  Mažai žalios erdves kaip visada trinkeliu 90 žalio erdves 10 o pats didžiausias klausimas kyla kam tas fontanas.

 16. Ąžuolas sako:

  Aš ne skulptūra, aš gyvas. Jeigu paliekate mane gyventi, tai nepagailėkite žalios erdvės mano šaknims, neužbetonuokite jų trinkelėmimis. Šaknys- mano stiprybė, o joms reikia oro ir vandens. Nežudykite manęs trinkelėmis, labai prašau.

 17. Vietine sako:

  As uz si projekta. Jei tik bus darbai atlikti iki galo

 18. A. sako:

  O man negaila. Visai gražu, ir medžius išsaugos.
  Man tik gaila, kad ne ten pinigai naudojami, kur jų labiausiai reikia. Suprantu, kad naudojami ES pinigai, kurie turi būti leidžaimi viešųjų erdvių sutvarkymui. Tik yra labiau apleistų viešųjų erdvių.
  Ir gali būti, kad vėl mokėsim per brangiai.
  Ir baisu, kad nesustotų kaip kiti projektai, nes gyvensim statybų aikštelėje.
  Ir suprantu svarbiausia pradėti projektą, kad pinigai įkritų ten, kur reikia…

 19. Gintaras sako:

  Gaila dabartinės aikśtės.

 20. Nesuprantat sako:

  Nieko jūs nesuprantat. Ta aikštė bus jums, nežinantiems, kaip balsuoti. Ateisit į ją ir suprasit, kad teisingas balsavimas – kelias į grožį ir gėrį

 21. Leninui sako:

  Naujo mauzoliejaus užsimanei?

 22. Leninas sako:

  Man tinka- puikus projektas

 23. Širvintiškė sako:

  Buvo labai geras straipsnis su pasiūlymais dėl miesto aikštės, džiugu, kad dalis medžių išlieka, apgailėtina, kad neliks liepų prie Šeiniaus alėjos. Gaila, kad valdžia neatsižvelgė į pasiūlymus dėl parkavimo galimybių, dėl didesnės žalios erdvės ir fontano nereikalingumo : https://www.krastonaujienos.lt/2016/09/sirvintu-centrines-zonos-rekonstrukcijos-pasiulymai/

 24. Auto aikštelė sako:

  O kur mašinas statysim? Kam aikštelę naikins? Juk ir taip jau mašinos netelpa

 25. širvintiškė sako:

  ir kam tas fontanas prie savivaldybės? Yra alėjoje, mariose, buvo jaunimo sode (užpiltas žemėmis), tai ir pakanka. Šiaip prie pastato arti, tai bus pelėsis ir vidinės namo sienos bus šlapios. Bet jiems negalia, tai palies ir artimiausią gyvenamą namą. Miestą geriau tvarkytų, nėra kur išeiti, šabakštynas kur pažiūri.

 26. Tai taip sako:

  O tai kas nusprende, kad turi buti va taip? Ar buvo kur publikuotas pasiulymas, viesinamas, teiraujamasi miestieciu nuomones? O gal buvo pasiulyti keli variantai ir buvo vykdoma apklausa? Kaip gerai, kad valdzios galios ne beribes, nes trinkelemis isklotu ir musu miegamuosius.

 27. Širvintiškė sako:

  Šį projektą pavadinčiau “Kapec Ąžuolui”. Gavosi maždaug taip – “Pjauti neleidote- nužudysime jį trinkelėmis, pasmerkdami lėta ir ilga mirtimi”

Jūsų komentaras:


keturi + penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]