Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

I.Vasiliauskienė pakeitė partiją (GARSO ĮRAŠAS)

PARAŠAS

 

 

DSC_0278/ Nuotrauka ir įrašas autorės /

      Paskutiniame šios vasaros Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje merė Živilė Pinskuvienė perskaitė pranešimą, kurį pasirašė vicemerė Irena Vasiliauskienė:

    Informuoju, kad būdama Mišrios savivaldybės frakcijos nare, atstovauju Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partiją.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. Manau sako:

  Ir aš manau, kad iš partijos išėję privalo atsisakyti tarybos nario ar kito posto. Juk kandidatuodami jie žadėjo pagal tos partijos programą. Pažadus vykdyti turi tie, kas liko partijoje

 2. p. anonimui sako:

  Nepadoru eiti į rinkimus su viena partija, o po to parsiduoti už postą atsisakant partijos vertybių. Taip, gali rinktis naują partiją, tik tegu eina lauk ir tada su nauja bando vėl patekti, o ne taip, kaip mūsų dauguma ir vicė, per kadenciją tris skūras išverčia.

 3. pastaba sako:

  kokia ten krikščioniška partija. Savivaldybės taryboje vicemerė aklai vykdo merės politiką. Palaukite Naujųjų Metų: pamatysime kokiame sąraše ji dalyvaus rinkimuose.

 4. Anonimas sako:

  O jums vis kliūna…tai partija ne ta, tai žmonės netinka. ..Gyvename demokratinėj šaly, ačiū Dievui (jei ne, tai ištremtumėt už nepaklusnumą ir Ireną ir Daivą). Tai kokią nori žmonės tokią partiją ir renkasi. Norit kad šoktų pagal buvusių komunistų dūdą? Taip nebus!

 5. Krikščioniškoji demokratija sako:

  Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija neturi net savo internetinės svetainės. Teisingumo ministerijoje yra partijų sąrašas. Jame apie LKDP yra nuoroda tik į puslapį Facebook. Nuo 2016 metų partijos pirmininkas- Eligijus Dzežulskis-Duonys, pirmas įrašas Facebook puslapyje 2016m. balandžio 2 dieną. Tai matomai puslapį administruoja būtent partijos pirmininkas Eligijus Dzežulskis-Duonys. Puslapis FB sutampa su partijos pavadinimu: Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija. Visos citatos iš ten. Įrašai įdomūs ir nemirtingi. PVZ:
  “Lietuvos Krikščioniškosios demokratijos partija nesivaržys su Lietuvos Tėvynės sąjunga krikščionimis demokratais (Gabrieliaus Landsbergio partija) dėl homoseksualų ir lesbiiečių dėmesio ir meilės. Jų dėmesį ir meilę tegul pasiima TS- LKD. Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija kovojo, kovoja ir kovos už tradicinę šeimą, už krikščioniškąsias vertybes”
  Ne mažiau įdomu, kam jie “Patinka”, kas juos “Laikina”. Juozas Vasiliauskas, Justas Vasiliauskas, Daiva Sakalauskienė, Vaida Dilienė.
  2016m. spalio 7 dieną partijos pirmininkas paskelbia rinkimų į seimą programą. Ji patiko net trims žmonėms.
  Nieko juokingo, tik šiaip įdomu. Wikipedija rašo:
  “Įkurta Plungėje 2001 m. birželio 30 d. po to, kai 2001 m. gegužės 12 d. Vilniuje susijungusios Lietuvos krikščionių demokratų partija ir Krikščionių demokratų sąjunga įkūrė partiją Lietuvos krikščionys demokratai. LKDP Konferencija, įvertinusi susidariusią situaciją partijoje ir atsižvelgusi į tai, kad dalis LKDP narių ir vadovų apsisprendė ir toliau likti LKDP nariais, nesijungiant su KDS, nutarė tęsti Lietuvos krikščionių demokratų partijos, kaip politinės organizacijos veiklą bei savo veikloje vadovautis LKDP Statutu ir partijos programa. Tačiau partija senu pavadinimu nebuvo registruojama, todėl 2002 m. birželio 15 d. buvo sušauktas naujas suvažiavimas, kuris iš dalies pakeitė partijos pavadinimą.

  2003 m. sausio 28 d. partija įregistruota Teisingumo ministerijoje (kodas 195725042, registracijos adresas – Vilnius, A. Goštauto g. 3-15). 2006 m. deklaravo turinti 510 narių, 2012 m. rugpjūčio 2 d. – 1112 narių[1]. Žymiausi nariai – sovietmečio rezistentas Alfonsas Svarinskas, Darius Vilimas”

 6. ? sako:

  Nesupratau ‘Krikščioniškosios demokratijos” komentarų. Čia pateikiamos citatos?Jeigi taip, tai kas jų autorius ir iš kokio leidinio jos paimtos?

 7. ne temon sako:

  kodėl niekas neatsako, kiek tremtinių ir jų anūkų jau gyvena bute, kur buvo negalima gyventi Tuškevičienei?

 8. Rinkėja sako:

  Tai įdomu su kokia partija kandidatuos per rinkimus? Vice tai tikrai norės būti

 9. Iš šalies sako:

  Žinote, gal ir naivus esu žmogus, nors jau ir, kaip sakoma, metuose. bet tikiu, kad gal ir gali žmonės atsiversti…Bent jau iki šiol tai ši moteriškė, kiek teko patirti, nebuvo nei labai demokratiška, nei tuo labiau krikščioniška…Betgi mainos rūbai margo svieto…

 10. Krikščioniškoji demokratija sako:

  Kaip matau, jums patinka Vasiliauskienės partija. Prašau, dar šiek tiek perlinių kruopų.
  “Savo vidiniu pasauliu, savo pažiūromis, savo gyvenimo stiliumi visi mes esame tokie kokie esame. Daugiau ar mažiau laikomės per amžių amžius gyvavusių konservatyviųjų nuostatų. Tai Dešimt Dievo įsakymų. Jeigu iki šios dienos jų būtų buvę laikomasi, ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje nebūtų nei vieno kalėjimo, nei vieno nuteistojo mirties bausme, nei vieno nužudytojo ar nužudytosios, nei vieno įkalintojo ir nei vieno nuskriaustojo ar nuskriaustosios. Visuomenėje įsivyrautu meilė ir laimė. Todėl drąsiai tvirtinu, jog dešimties Dievo įsakymų laikimasis tai atvirkščiai proporcingas dydis nusikalstamumo ir nukrypimų augimui. O dabar pavydas, priešiškumas, neapykanta. Visa tai byloja, jog šetoniškasis liberalumas bent kol kas nugali. Taip savo pažiūromis aš esu konservatorius. Tačiau ar tai turi ko nors bendra su tais konservatoriais, atleiskite, kurie propagupja visišką liberalizmą, laisvę be atsakomybės, vienalytes santuokas, dalyvauja gėjų ir lesbijiečių eitynėse, net siunčia savo atstovus dalyvauti kitų šalių gatvių eitynėse, sėja sąmišį vaikų galvelėse jau nuo pat jų kudikystės, neleidžiant berniukui susivokti, jog jis yra berniukas, o mergaitei, kad ji mergaitė? Kad berniuko, o vėliau ir vyro yra visai kita gyvenymo paskirtis nei mergaitės, o vėliau moters? Tai greičiau šetoniškasis konservatizmas. Tai šėtoniškoji civilizacijos Žemėje sunaikinimo programa. Tai šėtoniškasis konservatizmas, nieko bendro neturintis su tikrosiomis per tūkstantmečius nuglūdintomis tikrosiomis vertybėmis”

 11. 69 sako:

  Dievo pagalba eiti vardan tos Lietuvos…CIRKAS

 12. Krikščioniškoji demokratija sako:

  Vasiliauskienės partija skelbia:
  “Sveiki mielieji ir mielosios panelės ir damos, jaunuoliai ir jaunuolės, senjorai ir senjorinos !
  Visus ir visas, kurie ir kurios pripažįsta Dekalogą t.y. dešimt Dievo įsakymų ir bent stengiasi jų laikytis, kviečiu susimąstyti, jog vien tik kalbomis toli nenuvažiuosime. Liaudies išmintis sako: Kiek bekalbėtum apie cukrų burnoje saldu netaps. Amžius nesvarbu. Vienas jau jaunystėje vidumi būna susenęs ar net sutrešęs, kitas ir amžių nugyvenęs, savo dvasia tebėra jaunas ir jėgų kupinas. Tačiau čia aš ne apie tai. Reikia veikti. Kalbėti apie tai kad blogai Lietuvoje mes kalbame jau ištisus dešimtmečius. Tačiau padėtis nesikeičia. Lietuvoje padėtį galima gerinti tik per rinkimus patekus į vietines savivaldybių tarybas. Tačiau didžiausią įtaką Lietuvos gyvenime gali padaryti Prezidento rinkimai ir rinkimai į Seimą. Todėl siūlau atsiliepti visus neabejingus Lietuvai, siūlyti Jums žinomus, gerus ir patikimus žmones, kurie galėtų būti kandidatais į prezidentus, į savivaldybių tarybas, į Euro parlamentą į Seimą ir kartu su Dievo pagalba eiti vardan tos Lietuvos…”

 13. tai sako:

  durnystė, po viso to kaip ėjo išvien su mere, kaip jai liežuvis apsivertė tai sakyti. Na nebent šniukštinės kas vyksta.

 14. Krikščioniškoji demokratija sako:

  “Tautinių jėgų sąskrydyje nutarta kovoti prieš daugybinę pilietybę ir telktis Atgimimo Prezidento rinkimams”
  Taip sakant, Irenos partija pasisako už savo artimo atstūmimą, ir kovos prieš mūsų vaikus dirbančius užsienyje ir pasisakys prieš dvigubą pilietybę.

 15. Netikiu sako:

  Netikiu ir nepasitikiu parsidavėliais, o dar prisidengiančiais krikščioniškumu

 16. Stasė sako:

  O žmonės rinko konservatorius. Von iš tarybos, į tarybą turi ateiti sekantis buvęs konservatorių sąraše, jei dar neišmestas ar skūros neišvertė.

 17. Patikslinsiu sako:

  Neringa parašė diplomatiškai. O tiesa ta, kad iš vienos partijos ponią išmetė, o į kitą ji galimai prisiglaudė. Jei aš neteisus, pataisykit mane.

Jūsų komentaras:


septyni − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]