Sostinės pareigūnai prašo atsiliepti rastų daiktų savininkus    Širvintiškiai iš pajūrio grįžo su gausybe apdovanojimų    Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge    Startavo stovyklėlės vaikams    Kaip optimizuoti transporto išlaidas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ieškinys dėl statybų leidimo, išduoto UAB „RetroPlast“, Širvintų teisme nenagrinėtas

PARAŠAS

 

 

     DSC_0003Vasaros pradžioje rašėme, kad šių metų rugpjūčio 24 dieną Širvintų apylinkės teisme bus nagrinėjamas Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos ieškinys dėl galimai neteisėto Širvintų rajono savivaldybės administracijos išduoto statybų leidimo UAB „RetroPlast“. Teismo dieną sužinojome, kad po patikslinto ieškinio buvo nuspręsta, kad byla bus nagrinėjama Vilniaus administraciniame teisme. Tad kol kas byla nėra nagrinėta. Šiandien dienai dokumentacija jau perduota Administraciniam teismui, teismo posėdžio data dar nėra paskirta.

     Skaitytojams primename, kad 2017-12-29 gavusi skundą, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos kreipėsi su ieškiniu į teismą. Statybų inspekcija teismui pateikė net ne vieną argumentą bei įrodymą, kad Širvintų rajono savivaldybės administracija galimai neteisėtai išdavė statybų leidimą UAB „RetroPlast“: nesurinkti Statybų įstatyme numatyti ir reikalaujami dokumentai, nepridėti kaimyninių sklypų savininkų sutikimai, dokumentų įforminimas neatitinka teisės aktų reikalavimų, projekte neteisingai nurodyta projektuojamo statinio kategorija, nepateiktas projekto ekspertizės aktas ir taip toliau.

     Taigi  teismas nagrinės Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos ieškinį, kurio pirmu punktu įrašytas prašymas sustabdyti neteisėtai išduotą statybų leidimą UAB „RetroPlast“. Punktų yra ir daugiau.

      „Krašto naujienos“ seks teismo procesą ir teisės aktų nustatyta tvarka informuos rajono gyventojus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. kol kas bus ramu sako:

    na, bent kol kas, kol vyks teismai, bus ramu su tuo retroplastu. šitas neišdegė- atsiras kitas plastas- ne retro o neo, ar folk. ar future plast…

  2. Retro trolis sako:

    O kodėl, kaip savo versle…? Valstybės tarnyba puikiausiais verslas, ypač, kai gyvenime visi verslai sužlugo… Gal žinote, kokių verslo aukštumų yra pasiekusi Krištolinė? Gal žinote kaip pasikeitė turtinė padėtis? Kuo dabar užsiima Ponas Joncelis? Kalbama, kad stato **** pardavimui. O kaip sekasi Ponios vaikams? Gal kam teko domėtis? O jiems sekasi… Tiesiog labai versli šeima. Bet čia tik visiški sutapimai, kad žmonėms pradeda sektis pradėjus dirbi valstybės tarnyboje…

  3. širvintiškė sako:

    manyčiau ir gyventojų sutikimas turi būti, elgiasi kaip savo versle.

Jūsų komentaras:


aštuoni × = dvidešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]