Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Laiko dulkes nubraukus. Arba jaunimo iniciatyva

DSC_0179/ VIRGINIJUS SARPAUSKAS /

/ Nuotraukos autoriaus /

     Šis skveras su jame esančiais fontanais, gal tiksliau “fontanais”, buvo įrenginėjamas kokiais 2007-2008 metais. Per pačią krizę, kai darbo jėga buvo labai pigi.

     Kiek prisimenu, statoma buvo ir žiemą, netgi betonuojama. Jau tada visų darbų eiliškumas ir kokybė kėlė daug klausimų. Fontanai beveik niekada neveikė, bent jau neprisimenu. Man atrodo, kad po metų viskas pradėjo byrėti. Tai nuo to laiko, visus šiuos metus atsilupusios trinkelės taip ir mėtydavosi, tai po vieną kitą, tai dešimtimis.       Paskutiniu metu padėtis buvo nepakenčiama. Mano manymu, visas šitas skveras turėtų būti aptvertas, nes jis kelia pavojų žmonių saugumui. Galimas dalinis sprendimas. Surinkti trinkeles, išvežti, arba sudėti saugiai ir jas aptverti. Nors, manau, senos trinkelės vis vien nebus naudojamos. Aptverti visą skverą būtų neracionalu, nes jaunimas jį labai pamėgęs, jam tai nepatiktų.

    Taigi, einu šį rytą, ir matau, tai kuo dalinuosi. Spėju, kad jaunimas neapsikentė ir ima REIKALĄ į savo rankas. Ir saugu ir gražu. Auga jauna, atsakinga karta.

    “Krašto naujienų” komentaras: Visi vykdomi projektai yra Administracijos direktoriaus atsakomybėje. Jis yra tas valdininkas, kuris siekia, kad komanda rengtų projektus, jis pasirašo sutartis ir stebi, kad darbai būtų atliekami kokybiškai. Vienas iš pasirašiusiųjų darbų perdavimo – priėmimo aktą taip pat Administracijos direktorius. Kas minimais metais juo buvo – nesunku atsekti. 

   Belieka pasidžiaugti, kad minimame skvere neįvyko nelaimių, arba apie jas nebuvo pranešta, kad nenukentėjo žmonės. O ir nebaigti darbai niekam neužkliuvo.

      Gerbiami skaitytojai, ką manote Jūs? Ar tenkina Jus toks skveras? Ką paliktumėte, o ką keistumėte Jūs – miestelio gyventojai ir svečiai?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. Kuklumas sako:

    Aš tai galvoju, ar nebus taip, kad šitaip gražiai sutvarkė valdančioji dauguma. Tik ji šią kadenciją labai kukli, visa į merę atsidavus. Ne taip, kaip buvusios valdančios daugumos, kurias sudarydavo visokie valstiečiai (nėra ką pasakyti…), konservatoriai (anūkai), socdemai (paluckininkai be ūsų), liberalai (zuokininkai ir žimašininkai).

  2. širvintiškė sako:

    graudu…o tai, kad jaunimas sudėliojo trinkeles parodo, kad jis yra ir dar rūpi miestas. Dabar jaunimo sode tunelis padarytas, 1 žmogus dirba su traktoriuku, kitas jį prižiūri, tai ilgai dar dirbs.Iš kūdros nustūmė į sodą krūmų atliekas, o lėšas matyt panaudojo, jau ir kalnai žemių sode pradeda želti. Matyt nusimato darbai keliems metam į priekį.Tai jaunimui ir mums ilgai laukti prireiks.

  3. Vytas sako:

    Šis skveras, tai Ž. Pinskuvienės, trumpalaikės 2007-2008 m. Širvintų savivaldybės administracijos direktorės darbo rezultatas. Kadangi tokios kokybės statinių per 2016-2018 m. iš Europos Sąjungos lėšų bus pristatyta daugiau, tai po 5-7 metų šiuose objektuose darbo netruks, nes netvarkant atrodys kaip šis „fontanas“.

Jūsų komentaras:


septyni − = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]