Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Nori į SEL koncertą – stok į Darbo partiją? V. Uspaskichas įžvelgia Ž. Pinskuvienės intrigas

555bc705e5921a544d7d6107be89a770

 

 

ed92ed12b2cdb48a9038038b97ec49c0Vadovauti Darbo partijai grįžęs Viktoras Uspaskichas užsibrėžė nekuklių tikslų rinkimuose ir pažadėjo naują pradžią, tačiau praeityje kalinių balsų pirkimu įtartai ir juodąją buhalteriją vedusiai partijai vėl metamas šešėlis dėl veiklos metodų. Šįkart – dėl to, jog su šia politine jėga galimai susiję asmenys esą mėgino pirkti naujus partijos narius. Mainais už partinį bilietą – kvietimas į SEL koncertą. Pats V. Uspaskichas įsitikinęs, kad tai Živilės Pinskuvienės rezgamos intrigos.

     Alfa.lt trečiadienį vakare gavo laišką, kurio autorė teigia, kad „aktyviai siuntinėjamos SMS žinutės su pasiūlymu gauti nemokamus bilietus į artėjantį SEL koncertą su reikalavimu už bilietus stoti į Darbo partiją“. Taip pat pridėtos trys ekrano nuotraukos ir nurodyti keli kontaktai žmonių, kurie galėtų suteikti daugiau informacijos.

      63894233900f3cca3be43cfc91d331d5„Bilietų į koncertą gal ir norėtųsi, tačiau stoti į partiją, kurios skyriams vadovauja ne tik teisti, bet ir iš tarybos išmesti pirmininkai, netraukia. Štai taip darbiečiai „perka“ jaunuosius partijos narius“, – teigiama redakcijai atsiųstame laiške.

Tik užsiregistruoti gali neužtekti

     Kad įsitikintų informacijos patikimumu, Alfa.lt pabandė susisiekti abiem nurodytais numeriais. Paskambinus žmogui, kuris siuntėjos pristatytas kaip Antonas Čeponas, niekas neatsiliepė. Tačiau moters, vardu Erika, balsą išgirsti pavyko.

„Taip, buvo galima, dabar, žinokit, nežinau, ar bilietų liko, bet paskambinkit tam žmogui, jis turėtų žinoti daugiau. Duosiu jums numerį“, – sakė ji. Pasitikslinus, į kokią partiją reikėtų įstoti, po trumpos pauzės ji atsakė: „Į Darbo.“

Pašnekovė negalėjo detalizuoti, ar įstojus į partiją reikėtų dalyvauti įprastoje jos veikloje – skyriaus susirinkimuose, balsavimuose, įvairiose partinėse iniciatyvose. Moteris tik pakartojo, kad reikėtų skambinti jos padiktuotu numeriu. Tai ir padarėme.

„Gal ir bus galima gaut. Realiai nežinau, kiek dabar yra laisvų bilietų“, – paklausus apie sandorį atsakė vyras. Tiesa, dėl prasto ryšio ir būtinybės pasitikslinti pakvietimų skaičių sutarta susiskambinti vėliau. „Dalinai reikėtų šiaip pasirodyt“, – apie tolesnį dalyvavimą partinėje veikloje pridūrė vyras.

Tačiau nurodytu laiku vėliau su šiuo asmeniu susisiekti nepavyko.

b4cbbb8944fa84c1f7fceca48eec0208V. Uspaskichas: ar čia ne Ž. Pinskuvienė?

Atlikėjas Egidijus Dragūnas, į kurio koncertą Kalnų parke galimai siūlomi bilietai, kalbėti su Alfa.lt nesutiko. Išgirdęs, kad skambina žurnalistas, jis nutraukė pokalbį.

Tačiau Darbo partijos patriarchas kalbėti neatsisakė. V. Uspaskichas, išgirdęs nupasakotą situaciją, iškart permetė įtarimus. „O jums čia ne Pinskuvienė tokią informaciją teikia?“ – paklausė „darbiečių“ pirmininkas. Jis patikino, kad jo partija klesti ir be nesąžiningų veiklos metodų, o apie tokias iniciatyvas, kaip ir žmogų, vardu A. Čeponas, jis nėra nieko girdėjęs.

„Aš nežinau, su kuo susiję, man neįdomu. Darbo partija tokiais dalykais neužsiima, į Darbo partiją žmonės stoja pagal savo ideologiją, ir po mano atėjimo prie vairo jau į partiją įstojo apie pusė tūkstančio žmonių, nereikia ir jokių bilietų. Ir įstos dar daugiau, nes mūsų tikslas – padaryti Lietuvą patraukliausia valstybe pasaulyje, nors penketuke“, – pasidalyti planais spėjo V. Uspaskichas.

Politiko teigimu, tai nebūtų pirmas kartas, kai buvę bendražygiai jam kaišioja pagalius į ratus.

e443de4d7e16bc51573ead5f3881383d     „Aš nežinau, kas tai daro, tiesiog tie atskilėliai jau ne vieną kartą inicijuoja tokius melus per Lietuvą – kad Darbo partija jau užsidarė, jos nėra, kad jungiasi su Kirkilo partija, vilioja į savo gretas narius. Mes turime net liudytojų, kaip jie tai darė – važiuoja per Lietuvą ir klaidina žmones. Nieko nuostabaus nėra, jeigu tai vėl bus iš jų pusės, bet manęs tai nedomina“, – sakė Darbo partijos lyderis.

Svarstys VRK, galimas kreipimasis ir į prokurorus

     Ketvirtadienį žiniasklaidoje nuvilnijusi istorija atkreipė ir Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) dėmesį. VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė LRT sakė neatmetanti, kad bus kreiptasi ir į prokuratūrą.

„Galimas daiktas, kad kreipsimės ir į Generalinę prokuratūrą, kad ji atliktų situacijos teisinį vertinimą ir pasižiūrėtų, ar iš tikrųjų partijos nariai kviečia dalyvauti kitus asmenis mainais į narystę, ar visgi yra kiti apsimetę asmenys, siekiantys kažkokių tikslų, ir kad patikrintų iš kokių lėšų finansuojama tokia veikla“, – sako L. Matjošaitytė.

Jeigu informacija yra tiesa, L. Matjošaitytės vertinimu, ji yra „mažų mažiausiai skandalinga“.

    alfa.lt-logo Alfa.lt primena, kad V. Uspaskichas „darbiečių“ vedliu vėl išrinktas šių metų balandį. Pastaruosius kelerius metus jis konfliktuoja su ankstesne partijos pirmininke, dabar Lietuvos socialdemokratų darbo partijos nare ir Širvintų mere Živile Pinskuviene. Ukmergės rajono apylinkės teismas praėjusiais metais pripažino kaltais du širvintiškius, pirkusius balsus jos naudai. Tą patį nuosprendį, išnagrinėjęs skundą, šiemet paliko galioti Vilniaus apygardos teismas.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. Samantai sako:

  O kokiais klausimais geriausiai nusimano Dainius Balkė? Kuo galėtų būti naudingas taryboje? Ar turi patirties nagrinėjant įstatymus, teisės aktus?
  Tikriausiai atsakytų, kad dirbtų sporto komitete. Dar nuo vidurinės laikų taip vyksta, kaip tik žmogus besmegenis- tai jis sportininkas…
  Gal gana vieną sykį kultūristų ir šiaip visokių frajerių taryboje?

 2. Samanta sako:

  Nuliudinsiu Dainius Balke nepriklauso jokiai tarybai.

 3. Krištolo sako:

  pasiūlymas dosnesnis – darbo vieta Širvintose. Visi žino, kaip sudėtinga čia su darbais, jei neturi stogo.

 4. Ponia sako:

  O kodėl jus tikit Viktoro versija? Dar toli gražu nėra aišku, kaip viskas buvo. Vyriausia rinkimų komisija pradėjo tyrimą. Tikrai kreipsis į teisėsaugą. Šiais laikais nustatyti, kas, kam, kada, iš kur, iš kokio telefono skambino nėra sunku. Antonas Čeponas garantuotai vardas netikras, greičiau iš kalinių žargono.
  Juo labiau, kad bilietai išdalinti. Vadinasi jie buvo pirki, tik klausimas, už kieno pinigus?

 5. Alioniškė sako:

  Baisu, ką tie aferistai išdarinėja, nesimato nei galo, nei krašto. O kur žiūri mūsų teisėsauga, nejau tai poniai ir jos pakalikams viskas leista? Žmonės atsibūskite, numeskit pančias. visus juos v o n.

 6. Klausimas sako:

  Įdomu, už kieno pinigus toks dosnumas? Iš kieno rankos Fredis visą laiką valgė? Gal kaip visada, kažkur stovi pilkasis Fredžio globėjas… Juk reikia taryboje turėti savo klapčiuką. Biznio projektai, sklypų projektai.

 7. Fredžiui sako:

  Bėk tu nuo jos kuo toliau

 8. Čiūdikai sako:

  Šitie čiūdikai negali vienas be kito. Tai jie teisiasi, tai vienoj partijoj, tai vėl ką…

 9. Sėlas verkia sako:

  Širvintų rajono meras Alfredas Astikas
  Tarybos nariai:
  Dainius Balkė
  Rimvydas Rutė
  Austra Glinevičienė
  Darius Paliukėnas
  Jūs to nusipelnėt.

Jūsų komentaras:


penki − = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]