Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ukmergėje lankėsi Vyriausybės vadovas S. Skvernelis

   25aa86eed7ec47a775081cad99c32944 Rugpjūčio 6-ąją Ukmergėje lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Lydimas savo komandos atstovų – patarėjo viešiems ryšiams Tomo Beržinsko, patarėjos švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Unės Kaunaitės bei patarėjo sveikatos, jaunimo ir nevyriausybinių organizacijų klausimais Pauliaus Gradecko, Vyriausybės vadovas su savivaldybės, vietos bendruomenių, verslo atstovais aptarė socialinius, sveikatos apsaugos, švietimo bei kitus klausimus.

    Vizitą S. Skvernelis pradėjo apsilankymu Taujėnų dvare Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Vasaros forume „Įžiebk pilietiškumo kibirkštį 2018“. Nuo 1996 metų veikianti ir 532 šalies mokinių savivaldas vienijanti LMS tokį renginį Ukmergėje organizavo pirmą kartą. Premjeras susitiko su daugiau nei 140 šios stovyklos dalyvių iš 34 miestų bei rajonų ir dalyvavo jų organizuotoje diskusijoje „Politikai kasdienybėje“ – apie laisvalaikį, pomėgius ir gyvenimą „be politikos“.

  a3d2ef5c1989163d7969177b6da84923 Atvykęs į Ukmergės rajono savivaldybę, Premjeras susitiko su savivaldybės vadovais bei administracijos darbuotojais ir kalbėjo apie pagrindines nūdienos problemas, iš kurių  daugiausiai dėmesio skirta kelių infrastruktūros klausimams – aptartas Ukmergės miesto pietinio aplinkkelio su tiltu per Šventąją įtraukimas į Lietuvos Susisiekimo plėtros strategiją, valstybinio krašto kelio Nr.145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė rekonstrukcija.

     „Šiuo metu rengiama ir artimiausiu metu bus patvirtinta Lietuvos automobilių kelių direkcijos aplinkkelių statybos planavimo ir atrankos metodika. Pagal ją bus reitinguojami visi planuojamų aplinkkelių ruožai ir parengtas prioritetinis aplinkkelių statybos sąrašas bei Ukmergės miesto pietinis aplinkkelis su tiltu per Šventąją įtrauktas į Lietuvos susisiekimo plėtros strategiją. Taip pat jau numatyta, kad kitų metų kovą-balandį prasidės konkretūs kelio Kėdainiai–Šėta–Ukmergė rekonstrukcijos darbai“, – informavo premjeras.

    2148476daa88a7256fc6c2506822f62fVyriausybės vadovas savivaldybėje taip pat aptarė etatinį mokytojų darbo apmokėjimą ir skirtą papildomą finansavimą pedagogams, vaiko teisių apsaugos sistemos reformos įgyvendinimo eigą, Ukmergės ligoninės perspektyvas.

    „Ukmergės ligoninei naujame gydymo įstaigų pertvarkos plane numatytas svarbus stiprios regioninės ligoninės, aptarnaujančios aplinkinius rajonus, statusas.

Yra šalyje ligoninių grupė, kurios pagal paslaugų kokybę ir gyventojų poreikius yra nepavydėtinoje būklėje, tačiau jų steigėjos – rajonų savivaldybės vis tiek nori jas išlaikyti, nepaisant to, kad kasmet ši našta darosi vis sunkesnė ir sunkesnė.

    774825a0c9a987a89a801a5ee7f9f139Kalbant apie ligoninių jungimąsi, jokios prievartos čia nebus. Mitas, kad yra jau sudarytas sąrašas ligoninių, kurios bus uždarytos. Viskas yra jungimosi iniciatyvos autorių rankose. Pirmieji visada laimi. Parodykite pavyzdį ir jis visada bus paskatintas“, – kalbėjo S. Skvernelis.

      Iš savivaldybės Premjeras nuvyko į Ukmergės ligoninę. Čia svečias apžiūrėjo neseniai atnaujintus Vidaus ligų  ir  Anesteziologijos-reanimacijos skyrius,  ligoninės vadovas Rimvydas Civilka supažindino su naujojo operacinio bloko įrengimo planais. Tris modernias operacines numatyta įrengti senosiose Anesteziologijos-reanimcijos skyriaus patalpose, kurios užima daugiau nei 650 kv. m. plotą. Praėjusią savaitę paskelbtas viešųjų pirkimų konkursas šiems darbams atlikti. S. Skvernelis pažadėjo, jog Vyriausybė ieškos galimybių skirti kuo daugiau reikalingų lėšų šio svarbaus projekto finansavimui.

       2b326f3b734ac7210d4796bdf7c48dc3Savo vizitą Ukmergėje Vyriausybės vadovas baigė apsilankymu bendrovėje „Narbutas Furniture Company“. Šios įmonės Gamybos direktorius Tomas Buziliauskas S. Skverneliui pristatė gamybos procesus bei produkciją, papasakojo apie ateities planus.

     Biuro baldų gamybos ir prekybos įmonių grupės „Narbutas” 2017-ųjų pajamos siekė 51 milijoną eurų  ir buvo 41 proc. didesnės nei prieš metus. Augant pardavimams, kompanija šiemet pradėjo 29 tūkst. kv. m. ploto gamyklos Ukmergėje modernizavimo ir plėtros projektą – bus investuota 7 milijonai eurų  į 7,5 tūkst. kv. m. ploto priestatą ir gamybinę įrangą. Skaičiuojama, kad gamyklos plėtra sukurs 108 naujas darbo vietas.

    9c222d57d8c28f8c3fdd1b6bb988824c„Sėkmingus rezultatus lėmė nauji ir paklausūs produktai, konkurencinga kaina ir aktyvi pardavimų plėtra. Šiuo metu biuro baldus eksportuojame į 51 šalį ir turime daugiau kaip 440 prekybos partnerių. Sparčiausią pardavimų augimą fiksavome didžiausioje mūsų eksporto rinkoje – Jungtinėje Karalystėje, taip pat Prancūzijoje, Vokietijoje ir JAV, kur žengėme pirmuosius ir sėkmingus žingsnius. Aktyviai stiprinome savo pozicijas ir Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, džiugina rezultatai ir Artimuosiuose Rytuose“, – sakė įmonės atstovas.

      Per 2017-uosius „Narbuto“ grupė sukūrė 111 naujų darbo vietų, daugiausia – esamoje gamybos bazėje. Įmonių grupę „Narbutas“ sudaro UAB Narbutas furniture company, UAB Narbutas, SASU Narbutas France, Narbutas Nordic, Narbutas Gmbh ir Narbutas LTD.

     Šioje  Ukmergės gamykloje pagamintais baldais yra apstatytas Pasaulio prekybos centras Dubajuje (JAE), „Continenantal“ administracinės patalpps Kazachstane, Ukrainos katalikų universitetas Lvove, „Top Office“ Čekijoje, , Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendrovių „Eika“, IF“, Work Bar 68“, Modus Group“ ir kt. administracinės patalpos.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Vaidinantiems gelbėtojus sako:

    „Ukmergės ligoninei naujame gydymo įstaigų pertvarkos plane numatytas svarbus stiprios regioninės ligoninės, aptarnaujančios aplinkinius rajonus, statusas.

    Yra šalyje ligoninių grupė, kurios pagal paslaugų kokybę ir gyventojų poreikius yra nepavydėtinoje būklėje, tačiau jų steigėjos – rajonų savivaldybės vis tiek nori jas išlaikyti, nepaisant to, kad kasmet ši našta darosi vis sunkesnė ir sunkesnė.

    Kalbant apie ligoninių jungimąsi, jokios prievartos čia nebus. Mitas, kad yra jau sudarytas sąrašas ligoninių, kurios bus uždarytos. Viskas yra jungimosi iniciatyvos autorių rankose. Pirmieji visada laimi. Parodykite pavyzdį ir jis visada bus paskatintas“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Jūsų komentaras:


vienas × keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]