Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vilnietis neteko kantrybės: štai kodėl jaunos šeimos bijos keltis į provinciją

Foto: DELFI / Kiril Čachovskij

Foto: DELFI / Kiril Čachovskij

Pilietis

    Mūsų valstybė, savivalybės ir kiti organai, kurie valdo ir prižiūri šią nedidelę šalį ir jos žmones, užsibrėžia begalę tikslų, kurie dažnai turi fantastinių pasakų motyvų. Vienas iš šių tikslų pritraukti jaunas šeimas į provincijas ir suteikti joms paramą būstui įsigyti.

Sakykime, ta jauna šeima įsigys kokį varganą butelį ar namelį X rajone, norės jį įsirengti ir susitvarkyti, bet susidurs su paprasčiausiomis kliūtimis, kurios rajonuose sprendžiamos vietinių dievukų-direktorių pagalba. Norint ją sutvarkyti, reik eiti ir žemai lenktis kaip Senojo Egipto despotinėje santvarkos laikais ir bijoti, nes savivaldybėse ir jai priklausančioms bendrovėms reikalai tvarkomi tik šių dievukų piršto ar kitos kūno dalies pajudinimu.

Todėl norėčiau papasakoti paprastą istoriją, su kuria susidūrėme mes provincijoje ir su kuria susiduria daugelis šeimų, norėdamos ką nors padaryti. Esame eilinė, paprasta jauna šeima, kuri dirba ir stengiasi, kad ką nors susikurtų šiame gyvenime. Dirbame Vilniuje eilinius darbus ir neseniai nusipirkome apleistą sodybą Širvintų raj., Juknonių kaime, kurioje praleidžiame daug laiko. Šiuo metu ją tvarkome ir ateityje planuojame joje gyventi, nes atstumas nuo miesto nedidelis, oras puikus, gamta nuostabi.

Darbo, tiesą sakant, daug, bet viską atperka nuostabūs žmonės, kurie gyvena šiame kaimelyje. Taigi, šiais metais norėjau, be kitų darbų, susitvarkyti ir vandens pajungimą į namą ir mokėti mokesčius nuo suvartoto kiekio. Sodyboje, kurią nusipirkome, seniau buvo vanduo ir yra atvestas vamzdis nuo vandentiekio trasos į namą, todėl maniau, kad tai nebus ilgas procesas ir vandenį prisijungsime, bendrovė, tiekianti vandenį, uždės skaitiklį, pasirašysime sutartį ir valio patogumams… Bet paskambinus į Širvintų vandenis, direktorius griežtu smulkaus valdininkėlio balsu pasakė, kad turėsiu susimokėti už traktorių, darbininkų darbą ir dar kažką, nes vandentiekio trasoje yra buvusi avarija ir pajungimas į namą nesutvarkytas, nors iš tikrųjų net neaišku, kur ir kiek reikės tvarkyti, kad stebuklingas vanduo atsirastų name. Na, gali susimokėti už trasų tvarkymą, jei nemąstytum logiškai ar turėtum per daug pinigų, bet galvoju, kad trasų tvarkymas ir priežiūra turėtų būti Širvintų vandenų darbas, už kurį ji gauna abonentinį ir kitus mokesčius.

Visa istorija ir institucijų atsakymai čia : https://m.delfi.lt/pilietis/article.php?id=78715857

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. tai va sako:

  jei atvažiuotų daugiau jaunų ir protingų ir drąsių žmonių, tai tikrai būtų kažkokios vilties keisti valdžios savivalę. o dabar visi dreba dėl darbo vietų, nes vietoj. o jauni rizikuot nebijo, nebijo keist darbų.ir atstumai jiem nebaisūs.

 2. Gal? sako:

  Gal ir kelsis šeimos iš Vilniaus, kai supras švaresnės gamtos naudą žmogui, ypač vaikams. Vilniuje jau smogas, karštą dieną – klaiku…. Aš norėčiau, kad jų, tų jaunų ir išsilavinusių bei kultūringų šeimų keltūsi kuo daugiau, nes jos mokės pareikalauti iš „kompetentingų“ vadukų to, kas priklauso, nes jos žinos įstatymus, tvarkas.

 3. Tuti tuti sako:

  Delfi komentaras: “Kiek suprantu prieš 5 metus trūko ne įvadas, o magistralė per Mindaugo žemę. Kadangi tinklams yra servitutas tai galėjo ir remontuoti, bet rado pigesnį variantą – atjungė. O dabar prašo susimokėti už prijungimą antrą kartą…. ir dangstosi išvedžiojimais apie naujo prijungimą, bet jis ne naujas, o esamas

 4. Elementaru sako:

  Jei jau buvo vandentiekis, tai tegu sutaiso ir paleidžia. Ko žmogų dudnina?

 5. Išdūrė sako:

  Išdūrė kaimietis miesčionį. Pardavė turbūt kaip su vandentiekiu

Jūsų komentaras:


penki + keturi =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]