Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

“Auksinės krivūlės riterio” kandidatas – valdančiųjų sprendimu (VIDEO)

images/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Valdančiųjų balsais nutarta siūlyti Lietuvos savivaldybių asociacijai apdovanoti Širvintų rajono savivaldybės merę Živilę Pinskuvienę ženklu „Auksinės krivūlės riteris“.

    Kaip rašoma aiškinamajame rašte, “šio apdovanojimo tikslas – pagerbti asmenis, nusipelniusius Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

    Pagal Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimų nuostatų, patvirtintų Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos 2013 m. rugsėjo 17 d. nutarimu Nr. VN-46, 4 punktą, teisę siūlyti asmenis minėtam apdovanojimui turi savivaldybių tarybos. Širvintų rajono savivaldybės taryba siūlo apdovanoti „Auksinės krivūlės riterio“ ženklu Širvintų rajono savivaldybės merę Živilę Pinskuvienę.”

      Nuo klausimo nusišalino Ž.Pinskuvienė ir M.Gudonienė. Dešimt Tarybos narių (visa valdančioji dauguma) balsavo UŽ, A.Jozonis susilaikė, PRIEŠ balsavo V.Mateika, J.Purvaneckas, G.Jozonis, A.Kuznecovienė ir J.Šiukštienė.

        Klausiame skaitytojų. O ką Jūs siūlytumėte šiam garbingam apdovanojimui?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

25 Komentarai (-ų)

 1. žėručiui sako:

  tik pradėjus šiai valdžiai daryti savo diktatoriškus darbelius iš karto sulyginau su Hitleriu. apmaudu, bet taip yra. Gerai, kad yra tai pastebinčių ir daugiau. Labai tikiuosi, kad panelės išaugs iš blizgučių.

 2. Žėrutis sako:

  Žinoma, kad duoti su krivule. O auksą palikti, nes jau apturėjo nesvietiškus kiekius pastaruoju metu. Ir dabar taip blizga, kad nemažai žmonių, o ypač jaunų, o ypač jaunų paikų merginų to aukso apakintos, dievina savo fėją. Viskas kartojasi. Hitlerjugend irgi dievino Hitlerį. Spalio revoliucijos vaikai dievino Staliną. Bet vėliau, režimams žlugus, buvo didele depresija, daug ašarų ir dar daugiau sulaužytų likimų. Klasika, kai tik režimai žlunga, data atsiveria archyvai, žmonės pradeda pasakoti, apie tikrąjį režimų veidą.

 3. širvintiškė sako:

  net negarbinga, pačiai parašyti sprendimą ir sau skirti, net jei būtų verta. Nekukli.Daug žmonių yra nusipelniusių šio apdovanojimo, tik reikia atsimerkti.

 4. Ieva sako:

  zinoma, kad uz tai, jog duoti, klausimu nera

 5. Birutei sako:

  Paklauskit meres, kodel jai taip kaip sykt norisi tos krivules. Treti metai is eiles praso, o savivaldybiu asociacija vis neduoda.

 6. Žėrutis sako:

  Ryžų naglų lapių savivaliavimo administracija.

 7. Birutei sako:

  Norime, kad rudų gudrių lapių, kvailumo ir korupcijos nebūtų…

 8. o taip, birutėle, sako:

  matyt, tamsta iš “nusipelniusios merės” kompanijos, net išmokot kitaip galvojančius rudais šunimis išvadinti. Čia jau tikrai “aukštoji kultūra”. Gal už tokį atsidavimą jos šviesybė į riteres įšventins (na, jei gaus tą krivulę).

 9. birute sako:

  musu mere nusipelne to apdovanojimo,o jus rudieji sunys lokit kiek norit,viskas jums blogai ,svente blogai,geles blogai,tai ko norit?

 10. super sako:

  >Aras
  Ką jus sakote? Ar tikrai?
  O kodėl jus sprendžiate apie kitų žmonių savigarbos jausmą? Kas jus esate, kad sprendžiate?

 11. Aras sako:

  Tk neturintys savigarbos jausmo ir lesinami iš jos rankos gali garbinti TOKIĄ merę.

 12. taip sako:

  TAIP,MUSU MERE TIKRAI VERTA SIO APDOVANOJIMO,LOKIT KIEK JUMS PATINKA TOKIO MERO SIRVINTOS NETUREJO.ACIU MEREI.

 13. Tikrai pritriu Onai sako:

  Tiksliai į dešimtuką
  .

 14. turi sako:

  turi regalijas turės ir pagali krivūle, ar gaila jum. mažu su tuo pagaliu į riterius visus šventins. vėl bus šventė su ferverkais

 15. pritariu sako:

  pritariu Onai- veidmainystės apgavystės manipuliacijos išdavystės, šmeižtas ir paranoja kad skundikai aplink. ni do boga ni do liudzej.

 16. kriu kriu sako:

  - kiaulės valdo -

 17. Ona sako:

  tai matyt ne be reikalo psichiatrę iškele į padanges, kad psichinės ligos skaisčiausiajai nepripažintu. Tai jau nekvepia sveiku protu. Nors viskas tegu taip ir rutuliojasi. Smalsu žiūreti, kiek dar širvintiškiai pataikausit savo bosei, lįsit į užpakalį, eisit šimtmečio apdovanojimu atsiimt, o tuo pačiu už akiu pasakosit apie jos jaunystes darbelius arba apie dabartines veidmainystes. Visiems pavirtusiems veidmainiais tik tokios meres ir
  reikia. Linkiu iki šimto metu ja tureti, kaip Brežnevą, kol visos dalys bus implantuotos arba protezuotos, o jus tik plosit kaip šiaures korejoj. Norai pačiausios tik dides. Labai linksma iš šalies stebeti savanorius baudžiaunininkus, visai nevertus laisves.

 18. Kryvis sako:

  Krivūlė – simbolinė lazda, naudota žmonėms į bendruomenės sueigą kviesti.[1] Pirmą kartą buvo paminėta 1326 m. Petro Dusburgiečio.

  Daryta iš kadagio, beržo ar ąžuolo kreivai išaugusio kamieno, šakos, šaknies. Kartais būdavo tiesi. Puošta raštais, raižiniais, figūromis.

  Krivūlė buvo pareigūno, dvasininko (krivio, seniūno, viršaičio) valdžios ženklas. Krivūlė buvo perduodama kaimyno kaimynui, kol grįždavo pas siuntėją. Taip žmonės sužinodavo apie rengiamą sueigą.[2]
  Dabar naudojama SAVIEMS ŽMONĖMS į darbą ir rinkimus sukviesti.

 19. Siūlau sako:

  apdovanoti Vytą Šimonėlį, jis tikrai to vertas.

 20. istorija sako:

  pamenu, toks vienas didelis vadas vešliais antakiais irgi mėgo sau Didvyrio žvaigždes kabintis. Bet jis jau buvo metuose, gal net su Alsheimeriu “draugavo”…

 21. super sako:

  >Pamąstymas garsiai
  Dalba&obas. Negerk daug ir nesivaidens nebuti dalykai.

 22. nuomonė sako:

  Galutinis sprendimas nuo Durskininkų Malinausko priklausys.

 23. Pamąstymas garsiai sako:

  Labai nenatūraliai atrodė lenkės “pavėlavimas”. Ir merė reagavo kitaip nei visada. Gal susitarta buvo?

 24. Kantrybės sako:

  Didžiausias nuprotėjimas.

 25. As sako:

  O by..o į kairę akį nenori ji?

Jūsų komentaras:


+ trys = septyni

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]