Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ko nepamiršti siunčiant siuntą?

      27503758_1596332713782652_7860764941178276249_oNemaža dalis Širvintų gyventojų turi svečiose šalyse įsikūrusių artimųjų, todėl siuntos iš šio miesto kasdien iškeliauja įvairiomis krytimis. Ir ne tik per didžiąsias šventes, bet kur kas dažniau. Ar žinote, ko nepamiršti, kad Jūsų siuntinio gabenimas būtų sklandus?

Ar įpakuotas siunčiamas daiktas?

    Nors situacija atrodo gana kurioziška, bet kartais tikrai pasitaiko, kad galvojant, kaip nepamažinti pakavimo medžiagos dėžei užpildyti, pamirštama įdėti patį siunčiamą daiktą. Siuntėjas, regis, itin atsakingai pakuoja, pakuoja, užklijuoja dėžę, o tada žiūri – pats turinys ne dėžėje, o šalia guli. Taigi, pirmiausia, nepamirškite paties svarbiausio – siuntos turinio.

Siuntos pakuotė – jos saugumo garantas

       Nepamirškite pasirūpinti tinkama pakuote. Pasitaiko, kad per skubėjimą ir laiko stoką (nenuostabu, daugelis jo stokojame ir puikiai žinome, ką reiškia ko nors nespėji) pamirštama pasirūpinti pakuote siuntai, o siuntinį reikia išsiųsti jau skubiai. Ką daryti? Tokiu atveju ieškoma alternatyvos – namuose ar darbo vietoje turimos panaudotos dėžės. Visgi tai nėra geriausias pasirinkimas, nes siuntas rekomenduojama pakuoti į naujas, standžias, tvirtas dėžes – tai svarbu siuntos turinio saugumui. Todėl pasinaudokite naujausiomis technologijomis, priminimais ir pan., kad dėže siuntai pasirūpintumėte iš anksto.

      Pirkdami dėžę nepamirškite ir pakavimo medžiagos, užtikrinsiančios daikto ar daiktų stabilumą dėžėje. Tam tiks birus putų polistirenas, putplastis, burbulinė plėvelė / maišeliai ir pan.

Siuntos svoris ir matmenys

   Tvirtai supakavę siuntą tiksliai pamatuokite jos matmenis ir pasverkite. Šie parametrai bus svarbūs ieškant vežėjo, kuris siuntinį nugabens gavėjui. Taupantiems laiką naudinga naudotis sistema, jungiančia daugybę vežėjų iš viso pasaulio, pavyzdžiui, ParcelABC.lt, – išvengsite naršymo atskirų vežėjų interneto svetainėse, jų sąlygų ir kainų lyginimo, kas atima daug brangaus laiko.

     Tikslus siuntos svoris ir jos matmenys labai svarbūs, kadangi netikslumai gali suponuoti nesklandumus pristatant siuntinį.

Siuntos draudimas – papildomas garantas

       Nepamirškite apdrausti savo siuntos, juo labiau jei jos turinys yra vertingas. Nors, nepriklausomai nuo siuntinio vertės, net jei ji ir maža, siuntos praradimas ar apgadinimas juk vis vien būtų nuostolis, todėl draudimas tikrai nepakenks. Jei siuntos vertė nedidelė, puikus pasirinkimas bus ParcelABC – visos per šią platformą siunčiamos siuntos iki 25 eurų draudimu draudžiamos nemokamai. O jei siuntinys vertingesnis, galėsite rinktis net iki 5 000 eurų siekiantį papildomą draudimą.

Tikslus adresas – itin svarbu

      Nepamirškite labai tiksliai užrašyti siuntėjo ir gavėjo adresų. Tai labai svarbu saugiai siuntinio kelionei, kad pasiektų būtent reikiamą adresatą. Dažnai pasitaiko, kad siuntėjai nežino, kokius duomenis reikia užrašyti ant pakuotės, o informacijos ir pagalbos paieška užtrunka. Jei naudositės www.parcelabc.lt sistema, sukti galvos dėl tikslaus adreso nereikės, nes bus pateikti visi reikiami užpildyti laukai – būsite tikri, kad nepraleisite jokios svarbios informacijos. Tiesa, naudojantis šia sistema ant pačios siuntos rašyti nieko ir nereikės. Kaip minėjome, reikiamą informaciją suvesite užsakydami pervežimo paslaugą. Į el. paštą gausite ant siuntos priklijuoti skirtus lipdukus – ir viskas, priklijavus juos beliks laukti atvyksiančio kurjerio.

Kurjerio atvykimo laikas

     Nepamirškite, kada turi atvykti kurjeris, ir laukite jo sutartu ar užsakant paslaugą nurodytu laiku. Užsakant siuntos gabenimo paslaugą internetu paprastai reikia nurodyti, kurią dieną Jums patogu siuntinį perduoti kurjeriui. Nepamirškite nurodytos datos, kitaip siuntos gabenimas prasidės nesklandumais.

Galimybė sekti siuntą

     Galite sekti siuntą, kaip ji keliauja link gavėjo. Tam reikės siuntos registracijos numerio. Siųsdami siuntinį per www.parcelabc.lt sistemą atidavę siuntinį kurjeriui galėsite prisijungti ir matyti siuntinio kelią.

Užsakymo numeris ŠS 18-49


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du − = vienas

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]