Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Laisvės tv pristato medalį „Regiu save vieną…“

Laikykitės Ten medalis 2/ Laisvės tv /

    Šimtmečio širvintiškio apdovanojimai. Kalbėta ir rašyta daug. Balsavome, tikėjome ir … netyčia sužinojome, kad apdovanojimas iš Šimtmečio širvintiškio apdovanojimo virto Živilės Pinskuvienės medaliu.

       Ką apie tai mano širvintiškiai, tikimės dar išgirsti. O štai kaip viskas atrodo iš toliau – žodis Laisvės tv.

        Žiūrėti nuo nuo 21.20 min.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

32 Komentarai (-ų)

 1. juokinga sako:

  dviprasmiškas jausmas matant tikrai garbius ir nusipelniusius rajonui žmones su tais medalikėliais. dar dviprasmiškesnis jausmas, kai vienintelis nusipelnymas- priklausymas kai kuriai partijai judėjimui…

 2. Duperis Rokui sako:

  Čemodanas, stotis, mierka. Daug pozityvo vienam šunlaikraštyje, ten kur mierka spardo į klyną opozicijai. Ten, kur daug priklijuotų galvų, ten kur aprašomi pompastiški priešrinkiminiai renginiai už mūsų ir rėmėjų liūdnas veidais pinigų. Kaip su teksto suvokimu? Ar nuotraukose matosi skaldytas betonas? Jeigu nauja statyba, kodėl skaldo? Prieš tris mėnesius mierka trimitavo, kad jau renka sienų ir plytelių spalvą. Kame problema?

 3. rokas sako:

  issisemet, visiskai, dedat beleka, sakini pasake apie sirvintas ir iskart dedate, briedas, nesamone, truksta pozityvo, atsidarai portala ir iskart negatyvas, fui, nesamone, gal daugiau pozityviu ziniu apie zmones sirvintu, grazius renginius, akcijas, opozicijos itaka akivaizdi siaip….

 4. Ar tikrai pagerbė sako:

  Verti pagarbos, bet ar patys save gerbia. Galėjo būti suklaidinti, bet pamatę medalį turėjo suprasti, kad “šaunioji” Širvintų merė eilinį kartą pasityčiojo. Kaip po tokio šou turėtų pasielgti save gerbiantis žmogus? Į šį klausimą kiekvienas pats sau turėtų atsakyti.

 5. 0rui sako:

  „Šmeižikai“ tikrai neužsilenks, bet pakalikai nuo nuolatinio lankstymosi gali ir išvaržų arba liaudiškai tariant – kylų gauti .

 6. super sako:

  Laukite skambučio.
  Nors, matau, nelabai man pataria susidėti su jumis. Jus normali, adekvati? Į susitikimą ateisite su gerais norais, be peilių ir lazdų???

 7. oras sako:

  superi, nesusidek. tai šlamštas, kuris kritikos neprisileidžia per kilometrą. apderks, iškoneveiks, mešlu apipyls. ir 20 palaikančių komentarų sau parašys. neverta. ateis rinkimai, laimėsim, tai gal šmeižikai patys užsilenks.

 8. Nesuper'iui sako:

  Kur? Kada? Aš tikrai dalyvausiu

 9. super sako:

  >Nesuper’iui
  Tai kam skaitote mano komentarus, jeigu JUMS gėda?
  Žavėkites šita provokatore ir šmeižike, man gi negaila. Bet aš ja tikrai nesižaviu.
  Susitikti visada pasiruošęs. Kokio dar iššūkio jums reikia?

 10. Nesuper'iui sako:

  Gėda skaityti jūsų (mažąją raide) komentarus. Toks nepraustaburnis esate. Pasikeiskite komentatoriaus vardą, nes toli jums iki super’io. Neringą pravardžiuojate, nes esate menkesnis už ją, pavydite jai darbo, kurio pats nesugebėjote tinkamai atlikti. Aš ja žaviuosi, nes ji nepabijojo viena stoti prieš šitą netvarką ir korupciją, kuri dabar mūsų rajone įsišaknijo. O ką galite jūs? Tik kartoti savo patronos savireklamą ir jai visokeriopai antrinti “skundikai kalti”. Ir tik nesakykite, kad nesate jos gerbėjas. Kiekvienas jūsų komentaras tai byloja. O gal taip bandote užsidirbti pliusus, manote priims po savo sparneliu-jūs juk ne “skundiku” pusėje. Džiaugiuosi, kad tokių esama, kad jie mato ir bando kovoti su švaistomomis biudžeto lešomis. Ir aš jiems pritariu. O su jumis susitikusi aš tureciau ką jums pasakyti. Ir nevyniociau žodžiu į vatą. Tad laukiu issukio

 11. to apmaudu sako:

  Nematau jokio tyčiojimosi iš pagarbos vertų žmonių , matau tik kritiką to , kad Širvintų merė daro sau reklamą už mokesčių mokėtojų pinigus, apdovanodama savo vardo medaliu savo padlaižius kartu su tikrai vertais pagarbos ir apdovanojimo žmonėmis .Sutinku su komentatoriumi “Regiu” – tikrai , taip išsityčiota ….

 12. Pasiūlymas sako:

  Siūlyčiau patobulinti naująjį medalį “Regiu save vieną” Reiktų išgręžti skylutę ir pridėti grandinėlę, kad būtų galima nešioti pasikabinus ant kaklo, kaip “šventąjį”medalikėlį…

 13. Paaiškėjo sako:

  Paaiškėjo kodėl merė atsisakė šio apdovanojimo. Juk būtų kuriozas gauti savo pačios medalį, cha, juokinga čia ta situacija. Įsteigti savo vardo apdovanojimą už mokesčių mokėtojų pinigus, kas tai? Ar ne savęs aukštinimas, iškėlimas virš kitų, tuščiagarbystė? Popiežiaus vizito kontekste ši situacija atrodo tiesiog apgailėtinai.

 14. širvintiškė sako:

  durnystė, toks medalis primena saulėtą komunizmo rytojų. Šiaip kiekvienas žmogus yra šimtmečio žmogus, nes gyvena tame laikotarpyje.Net neįdomu, nesugalvojo nieko originalaus.

 15. super sako:

  >Skelbimas
  Turi jinai pakankamai palaikančiųjų. Skelbimų tokių jai nereikia.
  Vat jūsų skundikams reikėtų sukrusti. Rinkimai artėja, kelkite pamokėjimą tipo žurnalistei. Be srutų Živilės nenukausite. O bedantė tai moka. Bet už gerą darbą reikia gerai mokėti.

 16. Skelbimas sako:

  Skubiai reikalingi savanoriai žavėtis ir stebėtis mere. Jums reikės viešose vietose, renginių metu žiūrėti į merę iš laimės spindinčiomis akimis, aikčioti nuo kiekvieno jos gilios prasmės kupino žodžio, karštai ploti rankomis, dėkoti jai už nuveiktus didžius darbus, dovanoti gėlių už nepailstamą kovą su mirtinu blogiu- skundikais, kenkėjais, parsidavusias žurnalistais, visuomenininkais ir bendruomenėmis palaikomomis opozicijos.
  Kita veiklos sritis, tai komentarų rašymas po merės ir savivaldybės postais. Daug pastangų nereikia, tekstai turėtų būti nesudėtingi, atitikti maksimalius jūsų sugebėjimus. Pvz:
  “Mere, jūs tikra šaunuolė”
  “Mere, palaikau jus”
  “Mere, aš žaviuosi jumis”…
  Žodžių daug nereikia, nevarginkit savo žodyno, svarbiausia, kad kuo daugiau ŠYPSENĖLIŲ, GĖLIŲ, NYKŠČIŲ, ŠAMPANO, ŠIRDELIŲ.
  Svarbiausia, kad sutaptų merės ir jūsų intelektualinis lygmuo.

 17. Gema sako:

  Viskas labai aišku Šimtmečio Širvintiškis gavo merės vardo medalį

 18. > pasaulio pabaiga sako:

  Jau per vėlu, nepadės.

 19. Pasaulio pabaiga, sako:

  Sudurniavo galytinai boba. Reikia kuo skubiau gydyti.

 20. Fest sako:

  Išklausiau visas Popiežiaus Pranciškaus kalbas per tas 2 dienas…Leitmotyvas – „Kam lemta būti pirmam. tebūnie visada paskutinis“ Ir aiškiau nei kada nors supratau, kokie „stiprūs“ mūsų rajono valdžios moraliniai lyderiai…

 21. nu nieko sau sako:

  koks medalis- nei juoktis nei verkt. tai kur čia tas šimtmečio širvintiškis? čia tik šimtmečio merė. tipo- imkit medalį ir dėkokit 100 metų ? vaikam rodykit, anūkam ir proanūkiam irgi. “bobute, o kas buvo Živilė Pinskuvienė?- o, vaikeli, ji buvo didi ir didinga šimtmečio merė” “dieduk, o kas yra merė? – “o, vaikeli, tai tokia moteris, kuri darė didingas reorganizacijas, statė didingas terasas, kirto obelis, vietoj ąžuolų sodino gudobeles, savus mylėjo, nesavus iš rajono von varė”seneli- o kodėl tu medalį gavai?- galvojau už Širvintų krašto garsinimą, bet didi ir didinga pergarsino dar 100 metų į priekį”

 22. Sąžininga sako:

  Kas rinko kandidatus, to ir pavardė. Sąskaitoje turėtų būti autoriaus rekvizitai, o ne mokesčių mokėtojų sąskaita nurodyta.

 23. Keista sako:

  Kodėl ant medalio neparašyta ŠIMTMEČIO ŠIRVINTIŠKIS

 24. Labai sako:

  aciu meriai ŠIRVINTAI gražėja ir medalis labai gražus

 25. obana sako:

  kokia šaunuolė merė- iš savo fondo medalius nukalė, savo vardo apdovanojimus padarė. koks širdies gerumas ir kišenės dosnumas

 26. Perku sako:

  Brangiai superku sidabruotą žalvarį. Atsiskaitau vietoje. Jeigu kartu su dėžute- moku dvigubai. Jeigu kartu dar ir su apdovanojimo nuotrauka- moku trigubai. Nuotrauka su medalio autore- atskiras susitarimas. O jeigu dar žinote už ką gavote tą sidabruotą žalvarį- keičiu vienas prie vieno į žalvariuotą auksą.

 27. apmaudu sako:

  Kad tyčiojamasi iš tikrai pagarbos vertų žmonių apdovanojimo… Gaila, kad toks supratimas ir toks lygis…

 28. faktas sako:

  Šimtmečio širvintiškio medalio niekas neturi: jis nepagamintas

 29. Regiu sako:

  Et… šitaip išsityčiota…

 30. Labai panašu sako:

  Labai labai

Jūsų komentaras:


− penki = du

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]