Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Musninkiečiai sportuodami atsisveikino su vasara

ADSC_0510/NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos autorės /

     Musninkų kultūros puoselėtojų bendruomenė “Spindulys” jau ne pirmą kartą vasaros pabaigtuvių proga organizuoja sporto šventę.

    Šį kartą daug dėmesio skirta mažiesiems musninkiečiams – jie nemokamai dūko ant dviejų pripučiamų batutų. Šventėje kiekvienas rado sau mielos veiklos. Krepšinis, smiginis, tinklinis, šaškės, stalo tenisas, linksmosios šeimų estafetės, jėgos rungtys. O čia pat scenoje vyko saviveiklininkų koncertas.

   DSC_0304Pirmininkas Alvydas Rolis pradėjo šventę ir visiems palinkėjo tiesiog mėgautis buvimu drauge. Šventę vedė Saulė Kalinauskaitė. Ji į sceną kvietė svečius. Sveikinimo žodį tarė seniūnė Birutė Jankauskienė. Širvintų šaulių 10-osios kuopos vadas Leonas Vaicekauskas į sceną pakvietė Rugilę Tuškevičiūtę, kuriai įteikė jaunojo šaulio pažymėjimą.

     Šį kartą šventėje svečiavosi Geležinkelio apsauga su dresuotu šunimi, kuris parodė, kaip vykdo komandas, kaip sulaiko pažeidėją.

    Meninę dalį vedė klounas (Asta Amankavičienė), jos eiga rūpinosi Dalia Kiaulevičiūtė. Scenoje dainavo Musninkų jaunimo grupė “Kas kart kitaip”, Tadas Imbrasas, Domantas Rolis. Savo šokiais džiugino Lapelių merginų šokių kolektyvas DESO ir jų vadovė Erika.

      DSC_0327  Daugybė pergalių ir saldžių prizų džiugino sportininkus. Visi stiprinosi čia pat išvirta sriuba. Sportuojančiųjų sveikata rūpinosi Asta Autukevičienė.

     Šventės metu vyko kilni akcija – buvo renkamos lėšos Musninkų bažnyčios remontui. Vien šventės metu surinkta 27o eurų.

       Tradiciškai šventės “vinimi” tapo virvės traukimas. Kova vyko itin įnirtingai ir buvo palydėta emocingais plojimais bei palaikymo šūksniais.

    Šventė išties pavyko ir oras buvo lyg užsakytas. Tik labai liūdna, kad daugelis pasirinko ne aktyvų pasibuvimą drauge, o kitus malonumus. Tačiau bendruomenė nensusimena ir švenčių žada ateityje. Juk nėra nieko svarbiau už laimingus žmones.

Daugiau nuotraukų rasite čia:

https://www.facebook.com/pg/Krašto-naujienos-328324740609120/photos/?tab=album&album_id=1812147948893451


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]